Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Albuma Alvis Hermanis un "Dienasgrāmata" recenzija. Pirkstos paliek tikai čūskas āda

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
TREŠĀS grāmatas virsraksts
T
"Ādu pār acīm un gaļu baļļā". Atmiņas par to kā Alvis Hermanis narcisisma un slavas dēļ iekļuva nodevēju statusā.
Ziedojas Moloham.
Z
Darīt ko ģeldīga, pietrūkst prāta, saprāta un inteliģences. Un negribas arī, jo nav rasts.
citātiņš
c
"cik ļoti Alvim Hermanim beidzot gribas mājās " Kā tur bija? "Tiks piedots, ja tu nevarēji, nemūžam, ja tu negribēji" vai otrādi? Labs attaisnojums un izkārtne konkrētam izpildījumam darbos. Negribēju? Nē, taču, mīļie nesaprašas ( lumpeņi), nevarēju, jo ziedojos...Kam? Tas paliek mākslas lielais noslēpums.
Mamons
M
Neesmu nekāds niekalbis, tukšinieks vai bezmuskulatūras izdēdējis ņerga, eju uz trenažieriem, gudri un pievilcīgi dancinu arī mākslas un apmākslas personības un personas.
Organiska Adamaitas āda mūžībai.
O
Pārējais zemes klēpim.
grupa galvgalī
g
Elerte darījusi sirdsdarbu, diez kā tas izskatījās? Elertes dēlēns NN fonda vadītājs.Tišheizere ir latvju izcila fantaste, Kairišam viņu vajadzēja angažēt Pēra Ginta lomai, bet Hermanim par režijas asistenti, dāmai rādās aizvien vairāk un spožāk kā cilvēku pasaulē iespējams. Slava, kā izcila tēlotājmākslas, glezniecības zinātniece, iesaistījusies spēlē, kas droši sola augļus. SUPER! Adamaite vienkārši burvīga, nerunā, bet raksta- atstāj ādu Mūžībai. Ak, cik organiski un īsti!
Kas gribēja paredzēt naudas varu?
K
Vai tās maks?
maks
m
Uzskatīju, ka Laimu Slavu aizvien raksturo kvalitāte, nu redzu arī gabarītus. Naudai liela vara, lielākā nekā varēja paredzēt.
Ir divas lietas, kas nekad DIEZGAN
I
Elle un maukas klēpis.
to impresijas
t
Un kāda tādi tieši būtu Hermaņa nopelni sabiedriski jūtīgu jautājumu risināšanā. Austrumi vienkārši ir aktuāli ar viņu, sevišķi musulmaņu, zvērībām un tad var pazīmēties piebalsojot, ja vēl tev dod vārdu. Lielie kapi, tramvajs, latvieši viņam nav pat pie d..sas, jau JRT novārtā. Kad restaurēs telpas, būs as fabrīķis, kas tur notiks? Nastavševs laimīgi no JRT atstājies, konkurences nav.
Fatalitāte.
F
No austrumu kaimiņa aizmukt nevar. Tāpat kā no rietumu, ziemeļu vai dienvidu. Nevajag brāļoties un kontaktēties, tad var izdzīvot. Ja mauko, tad no sekām neizbēgt. Ir tā saucamie mākslenieki, kas mauko pa labi un pa kreisi, uz visām debess pusēm.
>8:16
&
Ar svētulību nelielas; par to būtu jākaunas. Lielīties varētu ar svētuma atziņu un apziņu.
>8:16
&
Vismaz labi, ka sevi pazīsti. Grēksūdze, mazina plānprātību.
Impresijas
I
Lasīju Dienasgrāmatu ar interesi. Bet neba jau visas AH impresijas nešaubīgi perfektas un objektīvas, bet tā taču tam jābūt. Līdz šim paticis viņa tiešums jūtīgos mūsu sabiedrības pagriezienu punktos. Tagad AH vairāk lūkojas uz Latviju kā Rietumeiropas problēmu pārņemtais, bet nav jau nekur izzudusi Austrumu kaimiņa klātbūtne, vai nav vieglprātīgi to aizmirst. Jo sevišķi vieglprātīgi mēs uzņemam to, kas notiek Rīgā. Pārņem totāla bezspēcība par to, kas notiek ar Lielajiem kapiem. Kultūras ministre klusē, kultūras darbnieki klusē. Trāpīgi D.Hanovs lvportals.lv par to runā, un vēl daži doni kihoti. Vienreiz vēlēšanās par tramvaju nopirka, tagad 100milj. dāvāsim izredzētajiem? Vēl par paradoksu, no filmas par Melāniju foto nozibēja V.Bokas seja. Un tad domāju, kurā slimnīcā Lavents netraucēti dzīvoja? Izrādās Melānijas liktenis dakteri interesē...
tam, kurš lielās ar svētulību
t
ar tik melnu sirdi un skaudīgu mēli arī debesīs nekādas ražas nebūs

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja