Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Dzejas krājuma Tētis recenzija. Dzejoļi visiem zobiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
numeroloģija< koments Nr 47
n
Labāk zagt, nekā lienēt, Teica viņš un aizgāja dienēt! Tas ir teksts, kas raksturīgs simbolismam. Visi DZEJNIEKI patlaban Jūŗmalā, lai viņiem tur salda dusa uz abi gali!
KOLĀŽA naktī, atgriežoties pie dzej
K
Mans vienīgais draugs guļ man kabatā, un domas man pastāvīgi grozās ap to zeltkājainas bites ap asinssarkanu ziedu. Kas labāks par uti? ( atb.-vērdiņš) Ja labāks, tad paņem sev līdz. Ko niekojies, nav jau tik maz. Pilnīgi tā kā ar svešu cilvēku, pukojos, skalodams tukšo glāzi. Sadusmojos. Savilku dūri. Iesitu pa...Lai nu liek lietā visu to dedukciju, lai nu izdomā, kas šim iesitis. Kungs nevar saprast, kurp ved mūsu ceļš, manuprāt-tikai uz elli Pāris reižu jau liku noprast, pāris reižu jau liku noprast, ka labprāt tur dotos pa taisno, nevis nopakaļ viņam caur visu pasauli. Viņš sak- es esot pesimists. Kur liki to knupi, ko vakar tev nopirku? Kauns- liels puika Divdesmit astoņi gadi Un nezin, kur liek savu knupi. Arī es augu lielāks un meklēju brīnumus ne vairs apkārtnē, bet pats pie sevis. Atvadoties kāds man teica: "Uz tevi dikti ceram, par tevi bieži domājam. Uz trakomājas aplupušā žoga ar sārtu krāsu huligāni sapūtuši daudz nejēdzību- MĪLESTĪBA, DZĪVE, PRIEKS. Rīta pusē top klusākas skaņas. Maza un pelēka balstiņa sīc. Taču es vairs neklausos tajā, aizmidzis pelnos pie remdenas plīts. Laiks vēl siltāks, draugu vēl daudz, stipra vēl viņu vara, Un pats tu esi vien DIEVPUTNIŅŠ...Cik tad nu tev tā svara... P. S. Putnu Bulbuli, ej ir TU gulēt! Eju, jau eju...
Asnate
A
O, ja tas ir tas pats Deigelis D, no Tālivalžu kojām, kurš bija izcils mīlnieks studiju gados... Umm ķengājošos komentārus noteikti raksta greizsirdīgie, un atraidītās... Daini turies, es tevi joprojām atceros, un lasu tavu burvīgo dzeju.
Dainis
D
Paldies, ka lasi manu burvīgo dzeju, bet es nerakstu vārsmās, kādreiz kādu pantiņu sarīmēju, joka pēc vai kādam apsveikumam, reiz parādīju īstam dzejniekam, viņš pārbijās, jo domāja, ka es gribu lai viņš palīdz man publicēties. Ka var pārprast, tas jau nekas, bet ja tīši pārprot vai nemaz nedomā saprast, tad gan sākas eiforija. No Asnātēm zinu Smelteri- modelēšanas/ tērpu mākslinieci, burvīga k-dze, romance ne sieviete, vēl "Jāzepā" Potifera namā, bet Jūs nav gods pazīt, piedodiet.
  • 2
  • 0
Jānis Epermans ( pirmās Latvijas br
J
Ja reiz ir teikts: Dzejoļi visiem zobiem, tad slūžas vaļām visiem viedokļiem!, tad daru zināmu, ka mani kauli kappā, bet gars dzīvvāks par dzīvu. Biju meitentiņu, kas sārtas kā kaķa mēlītes, / ģimnazistīšu iecienīts, uz kvēldiega uzvērts mīlas vārda mākslinieks. Atturēšos citēt sevi, lai jūs mani nesaminat kā puķīti olīšos, nesaspiežat kā zirga deķis priekšādiņu, atsaukšos uz vecāku kungu Kārli Konstantīnu Krauklīti; 1972-1873: Guli, zelta dēliņ, manu puisīti tu ! Slēdz savas spožās actiņas nu, Klusi es kavēšu miegu pats sev, Guli, es baidīšu mušas no tev'. Piedziedājums: Šeit un tur Un visur Jauka skaņa tāda, Mier' un prieku rāda. Es uz laukiem rītos, gan Vakaros jau ganu Tēva lopus arīdzan, Sirdēstus nemanu. Piedziedājums: Šeit un tur Un visur Jauka skaņa tāda, Vaina man nekāda. Rītos pirmā gaismiņā Zelta rasa lejas Atspīd manā sirsniņā Rīts pats tā atsmejas. Piedziedājums: Bučo man' Brīžam gan Mīlīgi un klusu, Kad es miegā dusu! Mana miesa ir mierā, patr ar cūcību, kas vien feinas dāmas mutē, bet gars DZĪVS. Nedraudu, bet aizrādu: Ja jūs neiecietībā nerimsities, es te nodrukāšu SAVAS dzejas, tad jūs dabūsit trūkties! Visvairāk cietīs katrs, kas ar filoloģisko izglītību, tāpēc ka, piemēram, Endzelīnu TĀDI sākuši spraust aiz kūts kores, bet ar smalkumiem dekorē naktsvāzes. Paradīzē pašlaik brīvlaišana, tad nu es atbraucu atvaļinājumā, kamēr valdība braukalē pa salām par nodokļu maksātāju naudu, es savā Tēvzemē pasēršu. SIRDS MANA TAISNI GAVILĒ! P.S. As-sumam-m: vai tikai Kārlis Vērdiņš nav sācis ar plaģiātismu nodarboties? Līdz tam tikai sīks solītis no grafomānijas izejot! Iesūdzēšu viņu dzejnieku ārodbiedrībā, tad viņš vasku d...sīs!
KVĒrd-ins
K
Laikam gan :(
dzij-nieks
d
Katrā ziņā, uz Literāro akadēmiju tagad visus grafomānus ņem
KVĒrd-ins
K
Oj apvēmos :))
Sārtā
S
Orālais meistars vai? Eu Deigeli man arī palaizīsi??? Mož tad es tevi ar sākšu cildināt??? Nē:))
ZĒĢEL-VEISS
Z
KAUT VAI TĀ. Šausmas, šo Deigela vādu, ko man urba galvā komenti, u z r a k s t ī j u kā N I K U, šausmas kā var gadīties, tagad tikai- pārskatot, kas veidojas sakarā ar Kārļa Vērdiņa grāmatas iznākšanu, IERAUDZĪJU. Ne reti esmu rakstījis- NE-KODĒJIET, kā, piemēram, Hermanis par lumpeņiem, kā skaidras domas paudējus saucot par grafomāniem, ka Tēvzemei beigas pašreizējās valdības dēļ. NEKODĒJIET ĻAUNU! Lai nevienā nozīmē neiet Brālis pret Brāli, bet pretim viens otram, lai analizējot viedokļus kļūtu redzīgāki, dzirdīgāki, sajēdzīgāki, lai mūsu pārliecības un līdzekļi ar kādiem tās piepildām izpaužas konkrētā DARBĀ un cēlā MĒRĶĪ!
  • 2
  • 0
DEIGELIS:
D
PAlaizīšu, AT-sūkāšu, NOgriezīšu, pelavās IEmalšu, vampīram IZbarošu! Kas vēl būs? Rakstiet ierosmes, visu izdarīšu, vēlmes piepildīšu, vai sex caur mobiļņiku nemaz nekotējas? Kārli Vērdiņ, DUKT, lūdzu piedod visiem, arī man, bet ja miera nebūs, iešu līdz galam, ziepītes jau rokā ( strīķītim domātas), vai tad patiesi taisnības NA_Ū_Ū!? Zinu, ka labi ļaudis, pat tie, kas Lauvas zīmē dzimuši, ir žēlsirdīgi. Izglābs! Noliecos, piedodiet, nosliecos uz mieru ( tā man Filo-loģismā mācīja).
  • 2
  • 0
KVĒrd-ins
K
Tātad Deigelis arī tur atsūkājis, nu jā- riktīga prostitūta
dzij-nieks
d
Literārā akadēmijā ar pilnīgs sviests, kad uzzināju, ka ar Deigeli būs kopā jāsēž, sapratu, ka uz tādu akadēmiju, kas ņem tādus sūdus rakstošos tiešām nav vērts iet.
Skaisle
S
Jā labāk savus bērneļus audzini un nelien tur kur neko nejēdz...
Sārtā
S
Deiģelēn beidz nu te šņukstēt
KVĒRD-DEIĢELIS< cien,dāmas un go
K
kods: 2016.07.14 16:08 Cien-ot un god-JĀJOT jŪSU VISsU viedokļus, sevišķi "inteliģentos" ar filoloģisko izglītību ( mans paraugs,etalons ir profesore sr- sibilla raubēna pēc Gunāra Priedes!), lūdzu tikai mazumiņu: turpmāk bez" filoloģiskās izglītīvas"rakstīt ar "b", Dievs ar lielo burtu,"jālasa mums studējošajiem. Pretīgi." Manuprāt, vāji izstudējušiem, pa blatu papīrus izdabūjušiem šeit atronamā lasāmviela, kā redzams, daudz par labu. Labā vēst- izgatavoju putnu būrīti, dziedu: tuk, tuk, taisīsim strazdulēniem būrīti, jaunie putni drīz būs klāt, atlidos pār jūŗu, nāk jauna paaudze, aiz šīs, kas patreiz atraktīvi un: BŪS! Putām jānoskrien, lai arī ilgi tas process ievilcies ( sakarā ar komunistisko prognozi nokrišņi nebeidzas). Visbeidzot, inteliģenti un erudīti, citēju: " noteikti labi sūkā". Ko tieši, lūdzu? Ja to pašu, ko es nupat padomāju, tad ( citēju) FUI! Apsolu, ka pamēģināšu, pat ja (citēju) "Tad es no vemšanas nosprāgšu :(((", bet ja man iepatiksies/ garšos, tad jūs, lopiņi, aiz skaudības "zīda pušķiem zemi slauksiet, ē-zemi slauk'!" Lūdzu , Kārli Vērdiņ, esiet iejūtīgs un līdzcietīgs, cilvēki ir visādi!
< KVĒrd-inam
&
Lai tiktu dziļā un pilnīgāk, līdz galam, iespējams(?), ka paskaidrosit, vai ir divu veidu grafomāni- labie un "kontra"? Grafomānija: slimīga tieksme uz rakstīšanu, uz tukšu, liekvārdīgu rakstu sacerēšanu. Grafomāns: cilvēks, kuram piemīt grafomānija. Ja Jums šķiet, ka manis sacītais ir tukši teikts, ejiet prom, stāviet tam pāri. Viss. Kas ir Deiģelis, kurš angažētais aizstāvis, kam tās galvas- Deiģelim un "kontram". Paceļ galvas- abi kontras? Man patīk, ka skaisti karājas, nekā švakri stāv, slābani paceltu galvu, tā? Pareizi izpratu?
  • 0
  • 0
KVĒrd-ins
K
O Deiģelis angažējis, baigo aizstāvi, jeb grafomānu kontra paceļ atkal galvas :))
  • 0
  • 1
KVĒrd-ins
K
Sārtā
S
Neraksti Deiģeli neraksti-citādi būs sūdi...

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja