Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +17 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna
"Ja aiz ASV datu nelikumīgas iegūšanas stāv Krievijas valdība, tad jautājums ir – vai šī ir sava veida karadarbība? Un, ja tā ir, tad jautājums ir – ko tagad?"

Digitālais aukstais karš ir sācies, un tā ir tikai viena no sliktajām ziņām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Esma Sajūsmā
E
par Cepurnieka 'seriālu'.
Prezidenta krustdēls
P
Džila Dohertija (Jill Doherty ) CNN korespondente Maskavā atklāti izplata melus, un ‘Diena’ tos atklāti sludina it kā latviešu tautas vārdā. Cerams, ka esam pienākuši pie 26 gadu garā melu stāsta nobeiguma, arī tā saktās Latvijas garīgās ‘krīzes’ fināla. Kā zināms, Latvijas valdību nepārņēma Latvijas patrioti, bet pēcpadomijas komunisti, kuri ‘atmodā’ saskatīja sev iespēju ne tikai turpināt karjeras, bet svešvallstu slepeno dienestu izpalīgu sev gūt bagātību. Svešvalstu slepenie dienesti rīkojās uz pavisam vienkārša principa: ja mēs atbalstām bijušā ienaidnieka mantkārīgos ierēdņus, viņi, kamēr dzīvi, būs mums paklausīgi, jo tāpat kā pedofīļi būs padoti mūsu žēlastībai šo informāciju slēpt ‘pēcpadomijas čekas maisos’.
Acis Bolis
A
Ir reizes, kad laiks mainās un magnētiskie poli pārsviežas par 180 grādiem. Tā tas ir noticis mūsdienās. Kamēr vēl daudz dzirdam par Putleru un Kremli kā par nežēlības un nekrietnības avotiem, tik pat daudzi aizkulisēs vairs skatās Krievijas ziņu avotus, nevis CNN, vai BBC, vai WSJ (Wall Street Journall), vai NYT (New York Times). Drīz vien latvieši arī sāks atzīt pareizrakstību un rakstīs „Putins”. Kamēr bankas slavē eiro un dolāru, tikmēr privātie, kam interesē savu bērnu nākotne, pērk zeltu, Ķīnas renmibi, un rubļus.
Latviete man Niez < Cepurniekam
L
Lasīt šādu atklāti propagandisku interviju pieteic velmi iet pie veterināra un lūgt zāles pret blusām. Vai nav pienācis laiks uzklausīt Putinu? Varbūt atcerēsimies, ka Latvija nebūtu bijusi, ja Katrina I nebūtu atbalstījusi Valmieras ģeneralieni Magdalēnu fon Halerti, piešķirot viņai viņas vīra pensiju. Magdalena ne tikai uzsāka (1733 g) pirmo Cepurnieku vadīto skolu latviešu skolotājiem, bet arī citādi (Mildas vietā) uzskatāma par Latvijas mammu. Latvijai ir seni un cieši sakari ar caru laiku Krieviju. Tagadējā Latvijas valdība ir stulba šo seno un tuvo sakaru raustītāja.
Cepurnieks
C
Latvijas pirmsākums nav meklējams ne Briselē, ne Kremli, bet Pēterburgā pirms Lielā ziemeļu kara; kurā 70% no vidzemniekiem (ar zviedru izpaligu—kara iesācējiem) tika nogalināti. Nedrīkstam aizmirst, ka Krievijas cariene Katrina I (dzīvojusi Alūksnē, Glika ģimenē) bija cara Pētera I sieva, kam viens no ivērojamākiem ģenerāļiem bija Nikolaus fon Halerts, precējies ar Valmieras pārvaldnieci Magdalēnu fon Halerti (dzimusi Gulbenes draudzē), kura pēc kara visādi centās Vidzemīti atdzīvināt. Nedrīkstam tagadējai Latvijas valdībai aizmirst, ka ja nebūtu Vidzemīte atdzīvināta, nebutu Latvija.
Kārklu vācietis
K
Skaidrs,ar ko šie atšķiras no stulbeņiem - tie "domā",ka citi nedomā....
tam Kārklu vācietis
t
Vateņu pazīme- viņi "domā", ka var domāt savādāk nekā ar smadzenēm.
Kārklu vācietis
K
"Akmens novēlās no sirds".... Pat nezinu kas ir "mātuška un pundurelis",tā nu nespēju šos dievināt un izsprūku no briesmīgā apkaunojuma - nekvalificējos vateņa goda titulam.... Ir dzirdēts par varjagiem,bet "vragi",kas tie tādi ?
Vateņu
V
galvenā pazīme - visi, kas nedievina mātušku un pundureli, ir vragi un strādā "izcilības centros"
Kārklu vācietis
K
Stulbeņu galvenā pazīme - viņiem visi,kas domā savādāk,ir vateņi....
Ārpus mātuškas
Ā
načaļņikiem dibeni nav jābučo. Tas ir vateņu iedzimtais instinkts. Tāpat kā nosprāgušo načaļņiku apspļaudīšana. Protams, ka vatenis nejaudāja saprast, kas ir paudis minēto viedokli par datorsistēmām - viņam visi vragi strādā "izcilības centros"
Kārklu vācietis
K
Izcilības institūta propagandoniem ar nav viegli - neko citu,kā "krievi vainīgi"nespēj izdomāt."Pierādījumu mums nav,bet mums šķiet ka krievu hakeri uzlauzuši datorsistēmas un izmainījuši....." Un Trampuci drīz būs jāsauc par prezidenta kungu,šitāds "obloms"....
Manuprāt
M
krievu propagandoni ar savu jauno oficiālo priekšniecības uzzīmēto vragu - "liberāļiem" - ir sevišķi komiski savā tizlajā pasaules ainiņā. Trampucis tak pagaidām vrags nedrīkst būt, tātad jāuzzīmē cits.
melnais humors
m
Manuprāt, Džila Dohertija ir tipiska dumja un aprobežota amerikāņu sociālliberāļu aita. Sen nebiju gadījies redzēt tika atklātu glupības manifestāciju. Gan jau, ka sociālliberāļi to e-pasta hakošanu paši izdomāja, jo aptrūkās argumentu un steidzami bija vajadzīgs kaut kas ar ko baidīt sabiedrību. Un mūsējie sociālliberāļi tik aizrautīgi dzied viņiem līdzi, ka pavisam ir aizmirsuši ieslēgt smadzenes, paanalizēt un padomāt ar pašu prātu.
ha-ha
h
Ja šī persona publiskā vietā aptaisīsies, tad arī Krievija būs vainīga:))))

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē