Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

Porziņģis: Bijām labāki aizsardzībā

Ņujorkas Knicks komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē pret Bruklinas Nets komandu bija labāka aizsardzībā, uzskata talantīgais latvietis Kristaps Porziņģis.

Porziņģis sestdien iemeta 12 punktus, bet Knicks komanda, pateicoties sekmīgai trešajai ceturtdaļai, ar rezultātu 116:98 savā laukumā apspēlēja Bruklinas Nets.

"Mēs bijām labāki aizsardzībā, īpaši otrajā puslaikā. Pirmajā ceturtdaļā ļāvām viņiem sajust spēli, tomēr otrajā puslaikā iznācām laukumā spēcīgi, kā arī ieguvām enerģiju no publikas," stāstīja Porziņģis, īpaši slavējot vasarā iegūtā Brendona Dženingsa piespēles. "Es mīlu tās saņemt, tās dod daudz enerģijas komandai."

"Visi spēlēja smagi savās minūtēs un tas mums palīdzēja izcīnīt uzvaru," pauda Porziņģis.

Aizvadītajā spēlē latvietis laukumā pavadīja 19 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no astoņiem izpildītajiem divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus, tomēr vienīgais viņa izpildītais tālmetiens šoreiz lidoja grozam garām.

Tāpat Porziņģis izcēlās ar sešām atlēkušajām bumbām un divām piezīmēm.

Rezultatīvākais Knicks komandā ar 16 punktiem bija Karmelo Entonijs, kurš arī nospēlēja mazāk nekā 20 minūtes, bet ar 14 punktiem izcēlās līgas debitants Čeisons Rendls.