Laika ziņas
Šodien
Migla
Ja tiktu mainītas prezidenta funkcijas un pilnvaras, būtu jāpārskata arī Saeimas un citu institūciju statusi

Tautas vēlēts Laimes lācis

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
:-)
:
Valstī ir tik daudz vientešu, kas, ticot laimes lācim, pateicoties reklāmas kampaņai un lielai naudai, ievēlēs nevis laimes lāci, bet velnu ar melnu asti. Dep.Balodim dikti patīk zīmēties - gan ar dažādām parlamentārām izmeklēšanas komisijām, gan ar Satversmes grozīšanas komisijām
:-(
:
Galvenais Baloža organizētajos šovos bezjēdzīgi tiek tērēts amatpersonu laiks. Tāpat arī nodokļu maksārāju nauda -gan TV, gan Saeimas uzturēšanai
 • 3
 • 0
TrollisJT
T
Tev taisnība, Baloža narcisisms ir uzkrītoši šķebīgs. Daudz kaitīgāks par Kaimiņu, daudz reižu... .
 • 3
 • 0
demokrātijas īsais kurss
d
ASV līdz pat šai dienai ļoti veiksmīgi darbojas struktūra, kas ir vairāk nekā 100 gadus vecāka par mūsējo. Gan amerikāņu demokrātijas pamatlicēji, gan mūsu Satversmes autori saprata, ka valsts pamati ir jāveido uz gadsimtiem. Un vispār no ''tautas prezidenta bīdītājiem'' nedzird nekādus konkrētus priekšlikumus, tieši kas būtu jāmaina un kāpēc. Secinājumus izdariet paši.
demokrātijas īsais kurss
d
Demokrātijas pamatlicēji labi saprata, ka demokrātija var pārvērsties par pūļa diktatūru. Tāpēc ASV prezidentu vēlē nevis pilsoņi, bet elektori. Latvijā elektoru lomu pilda Saeima. Tajā pašā ASV ir kontroles un līdzsvara mehānisms starp prezidentu, kongresu un augstāko tiesu, lai vienam varas atzaram nebūtu iespējams rīkoties patvaļīgi. Rezultāti ir labi redzami Donalda Trampa laikā, kad tiesa atceļ prezidenta rīkojumus.
Muradelli
M
ja tauta šodien spējīga savēlet nevarīgu saeimu , pilnu ar vecajiem boļševikiem ,muzikantiem , aktieriem , un psihiski nekoordinētiem , tad galvoju ka prezidents būs kā āzis par dārznieku
rezumē
r
Tātad tā, komunistu kvekšķi - katru reizi, kad tu iekvekšķēsies par komunistiem, pretī saņemsi prasību vai nu izstāstīt pašam savu PSRS laiku biogrāfiju vai turēt muti!
 • 0
 • 3
spītnieciņam strīdniecņam
s
Neizdodas pašam aizvērties, bēbīti kvekšķīti? Es palīdzēšu. Kas tu pats biji PSRS laikā - nacionālo partizānu vienības komandieris vai vismaz tiesāts disidents? Ko nu, spītnieciņ tukšmuldīti bļaurīti?
 • 1
 • 1
tautietim
t
visas partijas bez izņēmuma komandē vecie komunisti , tapat visas pašvaldības , bet valdīibu sastādiija kompartijas nomenklatūra smagajos noziegumoe apsūdzēts subjekts , tākaa puisīt nesatraucies , miera nebūs iekams pēdeejais komunists nebūs zem zemes
 • 1
 • 1
tauta
t
''Veco boļševiku'' medniekiem vajadzētu nomainīt retoriku, pirms viņi nav kļuvuši par izsmieklu. No neatkarības atjaunošanas ir pagājuši 26 gadi, tātad cilvēkiem, kas 1991. gadā beidza studijas, šodien jau ir ap 50. Bet vārdā ''boļševiks'' var saukāt visus, pat nekad PSRS nedzīvojušos, ja labi papūlas :D Un vēl - tie paši, kas rej uz PSRS laikos dzīvojušo paaudzi, nez kāpēc aizstāv tādus īstenus boļševikus kā Rubiks, kurš ne tikai sastāvēja komunistu partijā, bet bija aktīvs 1991. gada janvāra un augusta puča dalībnieks un ir tiesāts par dalību šajos pučos.
 • 2
 • 2
TrollisJT
T
Man labāk gribētos, ka to "laimes lāča" institūtu vispār likvidētu. Ja nu pēkšņi gadās tāds lācis, kuram zem kažoka paslēpies vilks?
Sabiedrība
S
pirmkārt, ir pārāk polarizēta. Otrkārt, nav gatava mobilizēties, iesaistīties. Kas attiecas uz varas centralizāciju, tad pasvaldības uzskatāmi parāda pārspīlētas mēra institūcijas sekas. Deformētu morālo, tiesisko utj. realitāti.
vecis
v
""tautas""vēlēti mesijas varētu būt vairāki - Ušakovs,Giļmans,Gapoņenko... un taml.
par to arī stāsts
p
Demokrātijas citadelē ASV tomēr neuztic prezidenta vēlēšanas 'tautai'' un vispār amerikāņi ļoti labi saprot, ka demokrātija var pārvērsties par pūļa diktatūru. Arī 1930. gadu Vācijā Hitlers tika ievēlēts demokrātiski.
 • 0
 • 1
Pravietisnejaukais
P
Par "laimes lāča" tematiku domājot ... ir noderīgi izlasīt Svētajos Rakstos , Samuēla 1. grāmatā 8. nodaļā atrodamo. Arī pārējais teksts ir labs, bet ar šo būtu lietderīgi sākt - interesanti.
atxxxies, sektant
a
Reliģisko spamu ir lietderīgāk izplatīt savās kulta telpās, bet ne diskusijās par politiku.
 • 1
 • 1
auditors
a
lielākai sabiedrības daļai tas viss pie pakaļas , tas taču redzams no aktivitātes vēlēšanās , viņa jūtas pa šiem 25 gadiem apjāta , un jaunā paaudze ,šai laikā izaugusi, kura ir šīs sabiedrības daļa , no bērna kājas dzird mājās tikai varas lamāšanu , kam tas lācis vajadzīgs? mums jau viņu ir pilns aploks, bet rezultāts vienalga nav , premjers ar visaugstāko varu rokās , un visi bijuši tik nevarīgi? vai mums vispār vajadzīgs prezidents , tikai lai nosauktu premjera kandidātu , ja tas jau aizkrāsnē izlemts?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Trešā ceļa variants(17)

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā un vēl virknē valsts lielāko pilsētu turpinās protesti, kas sākās pat vēl pirms tam, pirms prezidents Aleksandrs Lukašenko bija oficiāli pasludināts par 9. augustā...

Latvijas ekonomiskās atgūšanās signāli(1)

Neraugoties uz to, ka Starptautiskā Valūtas fonda prognozes par pasaules ekonomisko sniegumu jūnijā bija krietni sliktākas nekā aprīlī, atsevišķas pašmāju norises vedina domāt, ka vismaz mūsu tautsaim...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē