Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
ES jākonkurē ar citām lielvarām par ietekmi reģionā

ES un Rietumbalkānu samitā tikai parunāšana

Eiropas Savienības (ES) prezidējošās dalībvalsts Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā ceturtdien ieradīsies sešu Rietumbalkānu valstu vadītāji, lai ar 27 ES dalībvalstu līderiem spriestu par stratēģiski nozīmīgā reģiona iespējām nākotnē pilnvērtīgi iekļauties blokā.

Top komentāri

bet
b
Kamēr daži piedalās "parunāšanās", zviedru sociāldemokrāti tēlo cīnītājus ar imigrāciju. Viņi grib noteikt ierobežojumu bēgļu skaitam, ko uzņem vienā gadā. 14 tūkstoši. Salīdzinot ar 160 tūkstošiem 2015.gadā vai 30 tūkstošiem 2017.gadā, tas protams ir mazāk. Bet vai 14 tūkstoši ir maz? Latvija ir piecreiz mazāka par Zviedriju, tātad Latvijai tie būtu 3 tūkstoši. Latvija negrib uzņemt pat pustūkstoti divu gadu laikā, ko tai paredzēja Junkera kvotas, bet Zviedrija ir gatava proporcionāli 6 reizes lielākam skaitam. Pēc imigrācijas nopietnas samazināšanas tas neizskatās. Un vēl kas. Imigrants, kuram ir atteikts patvērums, var prasīt patvērumu atkārtoti pēc 4 gadiem. Tagad grib noteikt, ka pēc 8 gadiem. Katrā ziņā tas nozīmē, ka viņi nemaz netiek izraidīti, bet var gaidīt 4 vai 8 gadus, lai varētu atrast kādu citu iemeslu palikšanai valstī - apprecējies, bērni piedzimuši, mācās skolā... NAV NEKĀDAS cīņas ar imigrāciju. Viss tiek darīts, lai imigranti pārpludinātu gan Zviedriju, gan Eiropu.
to bet
t
Vienkārši zviedru sociāldemokrāti ir satraukušies par zaudējumu vēlēšanās, kas notiks pēc septembrī. Pēdējā aptauja rāda, ka Zviedru demokrāti iegūs 23%, sociāldemokrāti arī 23%, bet moderāti 18,3%. Zviedru demokrāti var kļūt par Zviedrijas lielāko partiju.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai veido uzkrājumus nebaltai dienai?

Kopā nobalsojuši: 380

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Meja lūdz atlikt Brexit līdz 30.jūnijam(7)

Lielbritānija trešdien lūgusi Eiropas Savienību (ES) atlikt 29.martā paredzēto Brexit uz trīs mēnešiem, taču Eiropas Komisijas (EK) jau brīdinājusi, ka tas varētu radīt "nopietnus tiesiskus un p...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits