Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +13 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 28. marts
Ginta, Gunda, Gunta

Runas anatomija

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
TrollisJT
T
Es ļoti ceru, ka jel kādu jēdzīgu "runas anatomiju" apgūs arī LV publiskajā telpā vāvuļojošās personas. Pārņem liela kauna sajūta visu šo gārdzošo narcisu vietā... pārslēdzu kanālus.
Kaunies vien pats no sevis.
K
Tava idiotija tev pa priekšu skrien, un tur NEKO virs pārslēgt nevar. Muļķība ir letāla.
  • 1
  • 2
Pravietisnejaukais
P
Novēlu visiem lielas slāpes pēc patiesā Dieva, bagātīgas atziņas un miera pilnu Jauno un visus turpmākos gadus. Mīlu jūs visus. -- Un Dieva miers, kas ir augstāks par visu cilvēku saprašanu, pasargās jūsu sirdis un jūsu domas Kristū Jēzū. [Fil.4:7]
Dievturisjaukais
D
Mūs te vairāk iepriecina Pērkona svētība...
  • 1
  • 4
LAIME tikai Dievā, jo Viņš - laimes
L
AUTORS. Bez Dieva uz ko LABU cerēt ir neprātība, maldi un apmātība.
Barons von Teufels.
B
Jā, mans dēls, tavi darbi ir žilbinoši un manis ĪSTI cienīgi. To redzu pēc to dvēseļu skaita, kas caur tevi MANI atrod.
  • 1
  • 1
Pravietisnejaukais > M
P
ARĪ ĻOTI JAUDĪGAM ELEKTROMOBILIM, KURŠ "IEKŠĒJI IR STIPRĀKS PAT TEVI"... ir tomēr labi atgādināt, ka viņš brauc uz avansā ielādētas enerģijas rēķina... . Cik ilgi? Man? man nav problēma, bet man ir uzlikts PAR PIENĀKUMU ATGĀDINĀT.
  • 2
  • 1
M
M
Ja Tev un man viņu vajag, lai radītu ko labu, bet kādam citam, lūk, nevajag, jo viņš iekšēji ir stiprāks par Tevi vai mani (un ir tādi cilvēki), vai Tev ar to ir problēma?
  • 1
  • 1
Prozit !
P
Man tomēr vislabāk patika Brežņeva runas . Mūsējiem tāda pašapmierināšanās lai pateiktu ko gudru vien sanāk . Ne tur teksts ne harisma . Tāda pamācīšana - "Strādājat un kustaties ātrāk !"
Onslow
O
jocīgi - pat vecgada vakarā komentāros jālamājas - dīvaini ļaudis - nomierinieties,savu negāciju izgāžiet klusībā,netraciniet cilvēkus....vecgads taču un jaunais gads ar cerībām uz labo...visiem Laimīgu Jauno gadu...
Fakts
F
mūsu vaditājiem, viņu bezjēdzīgo liekēžu bars paķer kādu citur skanējušu runu un pārtulko, bet pats vaditājs bieži nejēdz dažus teikumus no galvas, bez kļūdām norunāt. Manuprāt, tādus uz kūdras raktuvēm ar visu vvf kura viņiem pamācīs, kā ''ar galviņu vajag domāt''
Silvestrs
S
Nu re, tai laika lai Latvijas idiotiskie, debilie, zagligie, alkatigie kretini prezidenti darito kaut ko vertigu, vajadzigu tatuai un Latvijas valstij, sie idioti bezjedzigi tere darba laiku kaut kadu stulbu, tuksu, nevienam nevajadzigu runu vemstisanu un sevis izradisanu. Latvijas valsts vadiba, pedejso 27. gados nav bijou neviensn normals, cienigs presidents, bet kaut kaut kadi debili kretini, gadijum acilveki, kuriem ir rupejusi un rup tikai sava privata alkatiba un kompleksu apmierinasana un Latvija svalsts un latvieus tautaas rekina. Nu ka var klausities so kretinu Vejoni (nerunajot jau par vina vemeklu saturu), kurs nav spejigs iemacities runat normala latviesu valoda? Latvijas valsti izlaupa un latvieus tautu iznicina Latvijas alkatigie, zagligie, egoistiskie prezidenti, politki, ministri, ieredni, deputati.
vecis
v
Silvestrs -""vīrišķīgs un talantīgs intelektuālis"" - vismaz neapkauno šo vārdu...
  • 5
  • 2

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miljoni, ērgļi un svētki

Šogad krāsosiet, slēpsiet, meklēsiet vai ripināsiet? Lai gan olu rādīšana jau labu laiku politiski folklorizējusies, svētku noskaņa ir tepat līdzās, gribas smaidīt un aicināt pavasari beidzo...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata