Laika ziņas
Šodien
Migla

Attālinātais darbs rada gan elastību, gan atsvešinātību, rāda izolācijas pieredze

Pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas Latvijā attālinātā darba iespējas strādājošajiem, kuriem darba specifika to pieļauj, piedāvāja 27% darba devēju, bet pašlaik – jau 95%, liecina interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia veiktā aptauja. Daudziem darba devējiem un darba ņēmējiem ikdienas strādāšanas paradumu maiņa ļāvusi izvērtēt gan attālinātā darba priekšrocības, gan trūkumus.

Top komentāri

Pravietisnejaukais
P
Par cik mēs jau esam viens otram pietiekoši sveši, lielākajai daļai nav nekādu "atsvešināšanās grūtību" un iespēju strādāt tālu no kolektīva daudzi uztver kā atpestīšanu. Problēmas drīzāk rodas ar visa-kontrolēšanas māniju apsēstajiem priekšnieku izstrādājumiem. Bet, nekas - pieradīs... ! Tiem, kas jūtas tomēr vientuļi, vēlos atgādināt, ka Jēzus Kristus ir apsolījis būt ar mums līdz pasaules galam. Viņš pilda, ja apsola!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

48 intensīvas stundas realitātes testam(4)

Pēdējos mēnešos dažādu hakatonu skaits, šķiet, audzis dubultā, turklāt tie sekmīgi pārcēlušies uz virtuālo vidi. Hakatoni ierasti notiek 48 stundu ietvaros, tajos var piedalīties ar savu komandu un ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses