Laika ziņas
Šodien
Migla

Uzņēmējs: Arī Latvijā var labi pelnīt, vajag tikai to gribēt

"Projām nekur nav jāmūk! Latvijā ir labas iespējas. Arī šeit var samaksāt darbiniekiem algas, un Latvijas lielie uzņēmumi daļu no savas miljonu peļņas varētu novirzīt darbinieku algu celšanai. Paredzu, ka tuvākos gados tas arī notiks, – speciālistu pietrūkst, un uzņēmumi būs spiesti maksāt lielākas algas. Es ticu, ka daudzi mūsu tautieši, kuri patlaban dzīvo Īrijā vai Anglijā, atgriezīsies mūsu valstī, ja viņi saskatīs labklājības potenciālu šeit, Latvijā," uzskata SIA Latvia Packing vadītājs Kaspars Elarts.

Top komentāri

P
P
Diemžēl visiem nav Jūsu talanta,kādam vienmēr būs jāstāv pie dēļu garinātāja.Ja maksājat nīderlndieša algu,tad viss ir kārtībā.
solon
s
Pelnīt jau var, tikai to izdarīt ir nesalīdzināmi grūtāk pirmkārt jau smieklīgi zemā neapliekamā minimuma dēļ (rezultātā lielāks nodokļu slogs). Vai ārzemēs ir arī tāds uzņēmuma vieglā transporta līdzekļa nodoklis? Latvijā strādājot gan algotu darbu, gan esot pašnodarbinātā persona, 2 reizes ir jāmaksā saucamais SOC nodoklis, vai arī ārzemēs tā ir? Valsts pārvaldes aparāta darboņiem Latvija IR laimes zeme. Pārējiem ir jāvergo lai šo liekēžu armiju uzturētu.
Irlielāmērāticams
I
ka piedāvājums celt dzīves līmeni ar virsstundu palīdzību netiks uzņemts ar sajūsmu.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses