Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā -1 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Mantojums paaudzēm

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
VVZ
V
Oficiāli paziņoju, ka esmu uz krāna un zārkā ar baltām čībiņām redzējis visus alkohola un alkatības rijības māktos LVM un Meža dienesta darboņus, kuri ir iecirtuši savus zobus tautas rīklē! Privātīpašumam ir jābūt reālam, nevis šo iepriekšminēto mūdžu kontrolē!
čips
č
Kad beidzot nāks pie prāta un saskaņos meža likumdošanu ar Somiju, Zviedriju un Igauniju. Cik var klausīties tos demagogus kas sevi sauc par zaļiem?
>čips
&
vai tad Latvija ir Somija, Zviedrija, Igaunija ka vajag visu kā tur?
  • 1
  • 1
fgffgfgfg
f
šitas ir uspirkts interferionts,pat krievi neko neizzāģēja 60 gadus.
VVZ
V
Latvijā mežs nav privātīpašums, jo privātīpašnieks ar to nevar rīkoties pēc saviem ieskatiem. Savulaik man mantojumā nonāca mežs, un tad es sapratu, ka tik badainu mežkungu es nespēju uzturēt, un visas birokrātiskās prasības par apsaimniekošanas plāniem un to izstrādāšanu nevēlos apmaksāt. Ja tas ir mans privātīpašums, tad vēlos to apsaimniekot kā vēlos, nevis kā vēlas korupcijas un alkohola saēsts "mežkungs"! Lai Latvijas Meži apsaimnieko savus mežus, bet lai nelien privātīpašumos!
!!!
!
Precīzi VVZ !!! Ļoti labi un taisnību pateici. Es vispār savu mežu pārdevu tā kā tas stāvēja,nebija spēka un nervu cīnīties ar tiem badmirām. Tagad tur nerādos,lai nesāpinātu sirdi,jo nezinu un negribu zināt,kas tur notiek.
  • 5
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Rūpīgi seko līdzi reto putnu labklājībai(2)

Reto un īpaši aizsargājamo putnu klātbūtne dabā ir dzīvotnes bioloģisko daudzveidību raksturojoši indikatori, arī īpaši mežu zemēs. Tādēļ a/s Latvijas valsts meži ik gadu veic septiņu īpaši aizsa...

Vides Diena

Vairāk Vides Diena


Tūrisms

Vairāk Tūrisms


Ceļošana

Vairāk Ceļošana


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena