Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Aizvēsturisks tiesas spriedums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hiha
H
Lielākā daļa ir 90.gadu kontekstā sīkas pizodes, kur gudrāks blēdis pievīlis mazāk gudrus. Miljonu zaudējumus valstij neatradu. Vienīgais, ko var pārmest morālā plāksnē- pašvaldības vadītājs nodarbojies ar no šodienas skatu punkta ne visai tīru biznesu. Bet tā darīja visi, arī tie, kurus šodien turpina apjūsmot Vakara ziņas. Vērtējums- politisks pocess pret cilvēku, kurš nevēlējās pakļauties, tsk. ārzemju kapitālam. Uz banku izlaupītāju, kuru vainas dēļ tūkstošiem cilvēku zaudēja ietaupījumus, fona balts un pūkains.
Poļitičeskijs
P
Smejas tas, kurš smejas pēdējais. Kādi cilvēku pūļi un ziedu kalni sagaidīs A.Lembergu pēc iznākšanas no apcietinājuma - rādīs laiks, kā arī sekmes Ventspilī.
Ainārs Ērglis
A
Pērkamā žurnāliste. Ko Kots un Kota draugi liek (vai nojaus, ka Kotam, Lapsam, Liepniekam vajag), to raksta. Nozelojami.
ērce
ē
Ja, pēc Margēvičas domām Lembergu notiesāt neizdosies, tad viņa apcietināšana kas "drīzāk izskatās pēc soda, pirms vēl spēkā stājies spriedums" ir laba lieta. Vismaz drusku pasēdēt aiz restēm tad zaglis dabūs. Starp citu, Margēviča varētu iemācīties rakstīt īsākus teikumus.
Lato Lapsa
L
Kadam domam? Prostituta. Ne zurnaliste. Tada pati kaa Lapsa.
 • 7
 • 4
op
o
Lembergs notiesāts , kā sīks bļēdis par sīkām blēdībām pirms 20-25 gadiem. Kā jau sīkam blēdim viņam atlicis nosēdēt cietumā 4 gadus un 1 mēnesi. Es tā arī nesapratu, kur ir tie Smagie Valsts Noziegumi, kuros Lembergu 10 gadus apsūdzēja masu mēdiju žurnālisti? Varbūt kāds komentētājs pakomentēs?
domubiedri
d
Restorānā satiekas divi vīri - savstarpēji nepazīstami stukači. Pirmais prasa otram: "Ar ko partija atšķiras no biksēm? " Otrs atbild, ka nezina. Pirmais viņam laipni paskaidro: "Partijā var ielīst katrs muļķis, bet svešās biksēs gan nē!" Otrais jautā pirmajam: "Ar ko tās klavieres atšķiras no tevis?" "Nezinu": rezignēti atbild pirmais. Otrais paskaidro, ka atšķirība slēpjas apstāklī, ka klavieres paliks uz vietas restorānā, bet tu tiksi aizvests, un atliec žaketes atloku, uz kura rotājas čekas aģenta žetons. Pirmais noslēpumaini lūdz atļauju pirms apcietināšanas uzdot pēdējo jautājumu. Saņēmis atļauju viņš jautā: “Vai tu varētu man paskaidrot ar ko tu atšķiries no manis?“ Uz to otrais augstprātīgi atbild: “Man tas nemaz nav jāzina!” Pirmais strauji atloku žaketes atloku uz kura arī rēgojas čekista žetons un trimfāli iesaucas: “Praktiski ne ar ko!”
edisons
e
Izskatās, ka Lembergs kādus ir iebarojis, kuri aizstāv to! Un tā nav nekāda politiskā izrēķināšanās! Tā ir mūsu nodokļu maksātāju naudas izzagšana daudzu gadu garumā un ņirgāšanās par Latvijas Tautu un līdz šim neadekvātajiem likumiem Latvijā, kurus var izmantot savtīgos nolūkos. Arī lielie zagļi beidzot ir jātiesā. Arī citi protams, ne tikai Lembergs ar savu komandu.
pletīzeris>edisons
p
:)koriģēšu Tavu tekstu: "miers un Kalnbērziņš ar Lembergu" ...Latvijas problēma ir nevis likumi, bet varai izveidotajā tīkamajā VARAS VERTIKĀLĒ, kur Valsts prezidenta statuss- Fata Morgāna...bet partiju pārstāvjiem TĪKAMI saimnieciski LĪGUMI, nodrošina prezidenta eksistenci
 • 5
 • 3
Zebulons Kuļibaba
Z
Interesanti, bet kur palika rīa puses daudzie komentāri?
evertsojars
e
Lembergs - iespēju varonis vai savtīgs žuļļiks?...jautājums, kā sabiedrisks, lai paliek atklāts...bet viens fakts ir nenoliedzams - ka pilsonis Lembergs ir bijušās LTFrontes vadoņu, valsts pārvaldes politiski ekonomisko uzskatu, tikai sīks rezumājums !...atļaujos izteikt VIEDOKLI - ka apstākļu maiņu (no cilvēciskām un pasaulīgi politiskām kaislībām) SPĒJ MAINĪT TIKAI PREZIDENTS, kuram piešķirta tautas uzticība ar valsts pārvaldes svirām un savu izšķiršanos uz reālistisku mērķi , kas izteikts tautas ticības apliecinājumā
dace
d
iznemuma kartaa piekritu virsrkstam.
Džozefs Entons
D
Bet tas taču ir sen zināms: latvieši ir nekur nederīgi uz noziegumiem, nodevībām tendēti mēsli, nav valstsspējīgi un strādātspējīgi, bet ir tikai spējīgi viens otru apzagt, apmelot. Latvieši ir vislielākā Latvijas nelaime.
krievu cūkai
k
Kā jūsu varonis Staļins būtu varējis teikt: Krievi nav tauta, tie ir cilvēces izkārnījums.
 • 7
 • 0
zvirbulēns
z
Ko darīt ar sadrudējušo tiesas varu? Vairāk kā puse no apsūdzības punktiem (21) noraidīta, 19 punktos atzīta ( ja nopietni paskatītos, arī no šiem atzītajiem, viss ir burbulī). Tiesa maina drošības līdzekli bez argmentiem, tik uz izfantazēta pieļāvuma, demonstrē varu kā atriebību...īsi sakot, reti atbaidoša mums tā tiesu vara! :(
R
R
..un neļāva nopratināt nozīmīgāko liecinieku - Meroni un 9 citus.....Tā ir taisnīga tiesa? Neizskatās gan
 • 4
 • 6
vēsture atkārtojas
v
Kad " notiesāja" Laventu par bankas Baltija izlaupīšanu, pēkšņi viņam saradās nez no kurienes aizstāvji. Izrādījās, ka nozagtā naudiņa ir sākusi strādāt.
————> R
Lavents nekādu sodu neizcieta. Vispirms viņš ilgstoši "saslima", pēc tam viņa uzradās aizstāvji no aizjūras.
 • 4
 • 5
R
R
liec jau reiz mieru tiem, kas sodu izcietuši! Pievērsies labāk neaizskaramajiem un nesodītajiem. Kaut vai ministru prezidentiem, kuri visi kā viens kļuvuši miljonāri.
 • 7
 • 11
Interesanti
I
Tiesa: Lembergu nolemts apcietināt tiesas zālē, jo pastāv risks (vēl spēkā neesoša) sprieduma nepildīšanai
punkts
p
Ledus sakustējies.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Neiejūgsimies izdomātos kritērijos

Par to, kā laikā, kad kultūras nozare ir apturēta, dzīvo reģionālās koncertzāles un ar kādu skatu tās raugās nākotnē, Aismas Orupes saruna ar Latgales vēstniecības Gors vadītāju Diānu Zirniņu.

Atkal iestieg birokrātijā(2)

Tāpat kā pagājušā gada pavasarī mūsu sabiedrībā bija jūtama viļņošanās par to, ka dīkstāves pabalsti netiek piešķirti visiem, kuriem tie pienākas un ir nepieciešami, šopavasar ir jūtama viļņošanās par...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē