Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Ceļotāji nevēlas tērēt laiku ilgiem pārbraucieniem

Arī reģioniem vajag tūristus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
?
?
Magda, vai tiešām pēc publiskās izgāšanās 16/02/2020 mikroblogošanas vietnē twitter, kad pār tevi beidzot un publiski nāca apskaidrība, ka Šengenas zonā nav robežkontroļu (un dokumentu pārbaudes pie geita ir tikai, lai pārliecinātos, ka lido pasažieris, uz kura vārda pirkta biļete), un šausmināšanās par to... vai tiešām tev nav neērti turpināt rakstīt par tūrismu?
Margarēta
M
es laikam pēc viņas izpildīšanās soctīklos Misānes sāgā, vairs šo beibi nopietni nekad nespēšu uztvert. Viņa turpina rakstīt par tūrismu, bet nezina pašu elementārāko: robežšķērsošanas noteikumus Šengenas zonā. Izplājās, apvainojot Rīgas lidostu, ka tā nav Misāni noņēmusi no trases. Pat nezina, ka iekšŠengenas reisos dokumentu kontroles nav. Paprasīja: vai tad pie geita nevarēja konstatēt, ka viņa interpola meklēšanā. KĀ, JA PIEEJA INTERPOLA DATUBĀZEI IR TIKAI TIESĪBSARGĀJOŠO IESTĀŽU DARBINIEKIEM, bet pie geita var strādāt pat studenti un praktikanti. Vienkārši apbrīnojams tupums, nekompetence, kas gan neliedz penterēt par lietām, no kurām neko nesaprot!
Fausts
F
Kuru gan vairs Misānes gaitas interesē??? Tiem lidostas studentiem un praktikantiem nu jau citas lietas - lidmašīnas no Itālijas un vīruss ceļotājs!!!
  • 3
  • 0
Eksperta balss
E
kārlis @karlis_serzants ·Biļetes čeko un pirmā ir lidostas drošības, ne aviokompānijas pārbaude un tai nu gan vajadzētu būt savienotai ar šādām datu bāzēm. Citādi sanāk, ka Interpola meklēti noziedzniekiem Šengenas ietvaros ir iespēja neslēpjoties nodzīvot visu mūžu - un ir jau vēl arī Eiropols.
  • 4
  • 0
sprīdītis
s
Kā var piesaistīt tūristus, ja vēl pirms gada biju Daugavpilī un tur rekonstruētajā par eiropas naudu dzelzceļa stacijā tualetē ir caurumi grīdā kā pirms 50 gadiem PSRS! Šīs elemenrtārās lietas trūkums visas Latvijas teritorijā arī bremzē tūrismu - ārzemnieki negrib zaļās pieturas un piekakātās ceļmalas krūmus vai mežus. L'biešu krastā grantētie ceļi ar trepi ir briesmīgi - ārzemnieks nobrauc 100m un met mašīnu rinķī, nemaz tālāk nebrauc. Ceļu stāvoklis ir vissliktākais pie baltijas jūras krastiem un stāvi un brīnies, kā igauņiem pietiek naudas uzturēt esošos ceļus kārtībā un vēl noklāt ar melno segumu grants ceļus, drīz tur tādu vairs nebūs vispār. Un kur ir asfalts, uzreiz ir tūristu plūsma. Kad paklausies, ko runā tūrisma ierēdņi - ausis vīst un liekas ka tie dzīvo uz marsa vai Mēness

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ilgstošas sāpes var izrādīties vēzis(1)

Ne visi mediķi ir tik zinoši, lai uzreiz pamanītu ļaundabīgas kaulu slimības, intervijā Baibai Krastiņai atzīst Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsts Lauris Repša.

Muti ciet!(8)

Smīdina un vienlaikus arī skumdina ziņa, ka Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kas paredzētas 29. augustā, vēlēšanu iecirkņos obligāti būšot jālieto mutes un deguna aizsegs. Tā to iecerējusi Centrālā v...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē