Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars
Taksometru bizness aizvien tiek atzīts par visai necivilizētu

Dubļos iestigušie taksometri

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jenotu sektu uz parašas
J
Šīs valsts tēls ir šāds-pluskains zaglīgs bomzis.Ja var kaut kur kaut kam ko izspiest vai nozagt-tad šis jenotu kpss režīms to izdara uzreiz.
Putlernacistu kvekšķus cietumā
P
un dupsīt, kamēr caur dupsi Kamazs izbrauks, bet pēc soda izciešanas patriekt no Latvijas - kvankšķiet etniskajā dzimtenē, tur jums parādīs, kā muti palaist!
 • 0
 • 0
Irlielāmērāticams
I
ka taksometru bizness ir un paliks zema līmeņa mafijas bizness. Tas ir dabiski, tas tā notiek visur. Vai tad seno laiku fūrmaņi izcēlās ar smalkām manierēm?
.
.
VIDa vienīgā vēlme ir pēc iespējas vairāk no biznesa nodīrāt, nevis kaut ko sakārtot! Tad nu rodas visādi likumdošanas vanckari visādu MK noteikumu un likumu veidā un ir atgriezušies deviņdesmitie. Un par "valsts tēlu lidostā" vispār ir jāaizmirst, "valsts tēlu" nevar radīt ar Potjomkina sādžas veidošanas paņēmieniem. Citiem vārdiem sakot- no sūda rozīni neiztaisīsi, lai cik smuks un spīdīgs tas būtu!
Raskoļņikovs
R
Redzi, bļaustīkli, lai kaut ko ''prasītu'', ir vispirms jābūt spējīgam noformulēt prasības.
 • 1
 • 0
Raskoļņikovs
R
Fakti sakauj melus. 1. Nevis nodīrāt, bet piespiest bandītus, kas pat algas nemaksā, tomēr ievērot likumu. 2. Civilizaētās valstīs krāpties ar nodokļiem ir ne tikai nelikumīgi, bet nepieklājīgi - labā sabiedrībā tā nav pieņemts, tāpat kā nav pieņemts nākt uz darbu plikam vai skaļi lamāties uz ielas. 3. KGB (PSRS VDK) tika izdormēta 1991. gadā un vispār naida kurinātāji - raganu mednieki drīz būs spiesti mainīt metodičkas, jo jaunā, vidējā un nu jau arī drusku pāri pusmūža paaudze uz jūsu bļaustīšanos atbildēs, ka nav dzīvojuši padomju laikos kā pieaugušie vai vispār nav tajos dzīvojuši.
 • 1
 • 0
Dostojevskis
D
Izgāžot savu niknumu uz izpildītāju mēs dodam iespēju izpildītāja saimniekiem dzīvot komfortā uz mūsu rēķina. Ja VID vai KGB gadās sadisti, sakompleksoti fanātiķi vai vienkārši zagļi, tas tikai norāda, ka šo kantoru saimnieki dzīvo mākoņos.
 • 1
 • 1
.>Dostojevskis
.
No VID nāk visādas likumdošanas iniciatīvas, kas praktiski ir 100% orientētas nodokļu terora virzienā. Mūdžu sarakstā VID figurē ar pirmo numuru, un Finanšu ministrija ir tikai otrajā vietā. Tā ka nevajag! PSRS laikos arī KGB nagu maucēji darbojās "saskaņā ar likumiem", bet tas nenozīmē, ka viņi bija "balti un pūkaini".
 • 1
 • 1
Dostojevskis
D
Es visiem, brīžiem arī pats sev, atgādinu - neprasiet no VID "sakārtošanu" ! Ar sakārtošanu ir jānodarbojas tiem, kuri VID dod uzdevumus. VID nevar neko sakārtot, jo tas nozīmētu - runāt pretī priekšniecībai. NEVIENS PSIHISKI NORMĀLS IERĒDNIS NECENTĪSIES RUNĀT PRETĪ, kas nozīmētu - iniciēt sevis atlaišanu no darba. Jo sevišķi - ja ierēdnim ir uzkrauta nepadarāmu + neizpildāmu uzdevumu nasta + grēkāža loma. Sakārtošanu jāprasa no tiem 100 gadījuma cilvēkiem, kuri ražo likumus un kuriem pieder vara!
 • 2
 • 0
Josis
J
“ Labi pazīstams pieredzējis uzņēmums” - tas ne par Rīgas taksistiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 maina apziņu par cilvēces ievainojamību(30)

Par drošības riskiem un dezinformācijas ļaunatūru Covid-19 izraisītās krīzes laikā intervijā Jolantai Plaukai stāsta NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē