Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eiropai sagatavoties?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pipars
P
Sedleniek atkal tu murmini par sīkumiem kamēr lielās lietas tiek noklusētas... A kas ir lielās lietas? Teksasa ir liela.. he he ko...? Tad nu lūk, Teksasa atdalās no ASV... drīz pēc fakta ASV kā vaslsts nebūs... SAPROTI?... A tu te par... naftas vadu...!!! Savulaik prediktors PSRS tika organizējis sabrukumu... kad pēc Džugašvilli nāves PSRS tika audzināta elite, kas ienīda paši savu valsti, tika mākslīgi radīts deficīts, tauta tika nodzirdīta... līdz beidzot PSRS elite pati sabrucināja savu valsti... Prediktoram uz to aizgāja veseli 30 gadi... lēnītēm pa ķieģelītim... Tagad vērojam kā tas notiek ASV, kad šīs valsts iedzīvotāji pateicoties nesamērīgajam parādu slogam, vispārējai valsts narkotizācijai, kurā pa tiešo piedalās šīs valsts medicīnas sistēma kura bezmērā sēdina cilvēkus uz ripām, bezdarbam un pandēmijai, kritiski zemajam izglītības līmenim u.c. pēc fakta pati sevi grauj..!
Otto
O
Es par saules enerģiju.
ha, ha
h
Baidens ir katastrofa ne tikai Amerikai, bet arī mums, jo ASV vēstniecība atkal kļūs par piedirstu atejas bedri, kur spietos vietējie leftisti, žopņiki un citi izdzimteņi.
Raksta autors kā parasti murgo.
R
Ja Dievs kādu soda, tad atņem tam prātu. Kad nu kārtējo reizi samēslots, tā Sedlinieks novaidas - redziet, kā sanāca: Murgi Kārtējie!
ta nu gan
t
Tikai absolūtam CNN zombētam muļķim būtu varējis likties, ka ASV prezidenta krēslā iesēdināts kartupelis varētu būt labākā izvēle. Apmēram piecu gadu laikā mediji, nepārtraukti lejot samazgas, tā arī nav iespējuši pa punktiem paskaidrot, kāpēc Tramps ir/ bija netīkams. Tā pat nav saprotams uz kādām ilūzijām balstījās slavas dziesmas Baidenam. Diemžēl arī mūsu valstsvīru izteikumos bija vērojams tas pats, kas medijos- Tramps ir oranžais klauns. Varbūt viņi visi bija izslēguši smadzenes un vienīgi skatījās vienīgi Streipa raidījumus, tai skaitā LTV, Diena, Delfi ņēma informāciju no Streipa raidījumiem? Tad nu saņemiet- kartupelis prezidenta krēslā jau pirmajā dienā parakstīja 17 rīkojumus. Ir apmēram saskaitīts, ka tādējādi ir iznīcinātas vismaz 200000 darbavietas vienas dienas laikā. Baidens ir uzņēmis kursu uz ASV sagraušanu. Diemžēl, ja grūs ASV, mēs nevarēsim uz to noskatīties ar popkorna tūtu no malas- grūs Rietumu pasaule.
korekcija
k
Latvija ir Dievzemīte.
 • 1
 • 11
Redz kā sanāca
R
Par to kartupeli - ASV prezidenta amata nosaukuma saīsinājums ir POTUS - President of The United States. Bet Baidenu ir sākuši saukāt par POTATUS ("potato" - kartupelis, angl.)
 • 10
 • 21
Redz kā sanāca
R
Latvija ir province (kas kādreiz gan ir ļoti labi, jo mēs nepiesaistam lieku ļaunprātīgu interesi). Kompetences līmenis visumā ir ļoti zems. Algas - zemas. Motivācija - zema. Entuziasms "rakt" - reti kam. Ko var sagaidīt šādos apstākļos? Tādēļ presē arī figurē trīs dienas vecu virsrakstu izkopējumi no demokrātu propagandas - kā vieglāk pieejamais materiāls. Copy+paste, gatavs. Valstvīri vēl tagad daudzi pat angliski nerunā. Rezultātā no šīm samazgām arī pārtiek, jo citu avotu nav. Rezultātā gvelž muļķības (kā Zatlers te nesen - par to kā Trampu vajadzētu "izolēt no sabiedrības". Izolators atradies) Bēdu leja, kā saka. Plus, liberāļi daudz kur nosaka dienas kārtību, tā ka jāzina kurus dibenus laizīt un kādai fleitēšanai piedziedāt.
 • 11
 • 25
kā ir?
k
Tātad Baidens pirks naftu nevis no Kanādas, bet gan no Krievijas? Bet kāpēc mediji stāstīja, ka Putina draudzene ir Lepēna? Izrādās, ka Putina draudzene ir Baidens.
Putina draudzene ir nāve.
P
Un vēzis.
 • 17
 • 0
korekcija
k
Putlera draudzene ir vienmēr bijus Angela Merķele.
 • 3
 • 17
Redz kā sanāca
R
Divas lietas, ko Baidens izdarīja jau pirmajā valdīšanas dienā - aizliedza šo cauruļvadu un lika izglītības iestādēm pieņemt sieviešu sporta komandās vīriešus, kas pašidentificējas kā sievietes (viens no ASV kreiso jājamzirdziņiem). --- Ir parādījusies tāda karikatūra - kaut kur naftas laukā vairāki sūrie veči ķiverēs cīnās ap naftas urbuma trubu, viens saka - "Nu ko, boys! Ar šito tagad būs cauri. Ejam uz profesionālo sieviešu sportu! Viegla nauda!"
Redz kā sanāca
R
Liberālo vēlētāju aprobežotību apliecina kaut vai tas fakts, ka cauruļvadu speciālistu asociācijas "United Association of Union Plumbers and Pipefitters" vadītājs tagad brīnās par šo Baidena soli un to nosoda, lai arī šī asociācija viņu atbalstīja, par spīti Trampa brīdinājumiem, ka tā būs (ko Baidens noraidīja kā melus, lai arī pats tā bija teicis).
Redz kā sanāca
R
Baidens ir katastrofa Amerikai. Liela daļa viņa vēlētāju jau lauza rokas un rūgti nožēlo, ka ir "pavilkušies" uz masu mediju histēriju un nobalsojuši "pret Trampu", no kā paši tagad dabū ciest. Tas saucas "Biden remorse" (līdzīgi "buyer's remorse", ka cilvēks nožēlo tikko veiktu pirkumu).
korekcija
k
Ne tik liela "katastrofa" kā Pūķins krievijai.
 • 28
 • 5
Profesots
P
Ļoti uzmanīgi izlasīju. Rakstīts par visu, bet nekā konkrēta. Tas liecina ka Ļ.c. autors raksta par to, ko pats labi neparzina.
Viņš nav ne ļoti,
V
ne vispār cienījams. Viņš ir atmetams kā nekur un nekam nederīgi mēsli.
 • 20
 • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ministram ir iespēja pieaicināt mediķus kā padomniekus

Par vakcinācijas reālijām, veselības ministru nemediķu kompetenci un antivakcīnu kampaņu kā hibrīdkara sastāvdaļu ar Medicīnas sabiedrības ARS valdes priekšsēdētāju Māri Andersonu sarunājas Agnese M...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē