Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

LDDK: Latvijā jāievieš fiksēts veselības apdrošināšanas maksājums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Gribam ēst veselīgu pārtiku
G
Vai tad uz veselības ministriju nemaz neattiecas visas šīs veselībai kaitīgās un pat vēzi izraisošās e-vielas,Latvijā ražotajos pārtikas produktos,kuras ir aizliegtas vai tikai ierobežoti atļautas veselā virknē pasaules valstu?
Kā to saprast?
K
Pretēji citām ES valstīm,Latvijā šīs naudas izmantošanu un sadalīšanu nekontrolēti izlems VM tieši pakļautā Nacionālā veselības dienesta ierēdņi?!
Kur paliek neatkarīgas slimokases?
K
Kāpēc no visām Eiropas valstīm vienīgi Latvijā nav pat slimokasu,ar pašu apdrošināto dalību to pārvaldīšanā,ar savām aptiekām,slimnīcām,sanatorijām un bērnu vasaras nometnēm,kā Latvijā pirms kara,Lietuvā un Igaunijā pašlaik? Kuru rokās ir visa ārstniecības nauda!
Ar piebildi
A
-DARBA DEVĒJIEM! Jo pirmskara Latvijā arī darba devēji piedalījās obligātās veselības apdrošināšanas finansēšanā!
EU, TU ...!!!
E
Jebāniimazerfaker, gadu desmitiem , neesmu bijis slimnīcās, ne zilās lapas ņēmis, tagad , kad man , drusciņ nav paveicies, mani pirmā zārka komandā ieskaitīs ? Kur bļ ... ir palikusi , manis neiztērētā, nodokļos iegrūstā nauda ???
ПИДОРАСЫ НЕ БЛОКИРУЙТЕ
П
ПРОДОЛЖЕН КУЛЬТ ПОМОЧИТЬСЯ НА ЛАТЫШСКУЮ СВЯТЫНЮ- ОНА ЖЕ ПОЛКОВНИЦА КГБ (ТРИ БОЛЬШИЕ ЗВЕЗДЫ) ..И ТАК. За справление нужды у Памятника свободы оштрафовали двух военных США.. --------------------------- .https://bb.lv/statja/nasha-latvija/2019/03/15/za-spravlenie-nuzhdy-u-pamyatnika-svobody-oshtrafovali-dvuh-voennyh-ssha
bēmē dicīna
b
Leiškalni viņķelētāji - nevienu santīmu šīm dēlēm, kuras mūžā neko noderīgu nav izdarījušas
VVZ
V
Tad, kad ieviesa vājprātīgo socnodokļa likmi 35%, tad valdoņi vienā balsī dziedāja, ka likme ir tik liela tāpēc, ka tur iekļauta bezmaksas medicīna. Tajā skaitā bija Leiškalnu sugas pārstāvji. Tagad visi to ir aizmirsuši un vēl viens nodoklis būs uz kakla!
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Ar ko atšķiras "viens procents" no "viens procenta punkts"? Vai ar to pašu ar ko "fabika" atšķiras no "rūpnīcas" (fabriki i zavodi)?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vīruss un Latvija(8)

Kļuvis zināms, ka ar koronavīrusu Covid-19 inficēts cilvēks pabijis Latvijā. Nav ''izķerts'', jo tajā brīdī nejuties tik slikti, lai vērstos pie mediķiem, tāpat arī ieradies mūsu valstī no vieta...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē