Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs
Runa ir par mēģinājumiem padarīt vides aizsardzību par jaunu globālo ideoloģiju

Ne tikai klimata jautājums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Rota Kalēja
R
Daži agresīvi onkuļi no Latvijas ageresīvi metas uzbrukumā drosmīgai mazai meitenei, kas iestājas par tīras dabas saglabāšanu uz zemes, lai mums vecumdienās, mūsu bērniem un mazbērniem būtu ko elpot. Kaut kāds žurnālists Točs pat neprata kulturāli uzvesties TV raidījumā. Jautājums, kas stāv aiz šiem agresīvajiem vīriešiem, kas tik ļoti iestājas par dabas un atmosfēras turpmāku piesārņošanu. Acīmredzami Latvijas piesārņotāji ir satraukušies un finansē tos agresīvos, kas metas apvainot visādos aizskarošos veidos tos cilvēkus (pat nepilngadīgus bērnus ar tīrām dvēselēm), kas iestājas par zemeslodes ekosistēmas saglabāšanu. Nožēlojami!!!
sarkanbrūno polittehnologu sapnis
s
nepilngadīgi bērni ar tīrām dvēselēm (un tukšām galvām, jo skolu basto), tērpti Antifa kreklos...
 • 1
 • 0
ha-ha-ha
h
Greta antifašiste :))) https://bluntforcetruth.com/wp-content/uploads/2019/09/pjimage-2019-09-24T143045.742-1200x630-840x441.jpg
bet
b
Nevis ekosociālisms, bet ekokomunisms vai ekofašisms, vārdu sakot, ekototalitārisms.
Jack Ma
J
Milzis uz māla kājām jeb kur pazuda Jack Ma https://youtu.be/4cwXifDaCjE?t=1318
Cui bono?
C
Un tagad atbildēsim sev uz jautājumu, kāpēc Gretas scriptwriteri savā karagājienā pret Rietumu lielākajām ekonomikām ne ar pušplēstu vārdiņu nekritizē pasaules lielāko piesārņotāju - Ķīnu? https://youtu.be/IZP7FIu_O2I
sarkanais pavediens
s
...un kāds sakars Baidena karam pret Trampu un par prezidenta posteni ar viņa dēliņa-narkomāna miljardu kontraktiem Ķīnā, kas tika noslēgti nedēļu pēc Baidena vizītes tur?
 • 9
 • 4
Liberaalais panelis
L
Grietu vinjas slimie vecaaki ir paardevushi ne tikai klimata biznesam, bet arii Antifas fashistiem. http://www.wrongkindofgreen.org/2019/09/18/the-manufacturing-of-greta-thunberg-for-consent-the-behavioural-change-project-to-change-everything-volume-ii-act-v/
Pipars
P
Zinam jau zinam ko tik pasaules zelta miljarda elites pārstāvji kurām pats dievs nav noteicējs neizdomā, lai samazinātu cilvēku skaitu uz pasaules...! Slimie zelta teļa pielūdzēji...! Nu jā sava loģka jau viņiem ir jo vairāk cilvēku jo ātrāk tērējās pasaules resursi... Neba šie darboņi savulaik pie pareizajiem ebrejiem pasūtīja Marksisma ideoloģijas izstrādi un vēl nofinansēja šīs ideoloģijas ieviešanu pasaules mērogā... kāpēc? Viss ir vienkārši Marksisms pēc fakta resursu patēriņa ziņā ir krietni pieticīgāks tolpototalitārs veidojums par kapitālismu.. plānveida ekonomika plus pareizā ideoloģija (ziemeļkorejas variantā) un skaties... resursu pietiek ilgākam laikam... eh... slimie eksperimentātori..!. Un nu izskatās ka šamējiem atkal nav miera - izskatās ka viņi pasākuši stumt kaut ko jaunu... Nu- a kas cietīs no visa šitā?.. Tā vietā lai kopīgi meklētu izeju viņi atkal tēlos dievus...!
Pipars to Deep state shēmas
P
Tas ir solis uz dzīves līmeņa pazemināšanu pie kam visiem bez izņēmuma... ar domu ieekonomēt resursus un samazināt dzimstību... Tīri merkantīla pasaules elites stumta ideoloģija, jo redzies viņus tas neskars, viņi takš pie parastajiem cilvēkiem nepieder viņi redzies ir "elite"...! Nu un tā kā starp gados vecākiem muļķu tā pamazāk - velk ārā bērnus un pusaudžus... dažbrīd ar absurdiem lozungiem- bij kautkur nesen krievijā lozungs bērniem - saudzēsim dabu - brauksim visi ar ekoloģiskajiem tramvajiem... A elektrība radīsies no kurienes? Āāā... no rozetes vai ne... A gāzi nav jāsadedzina elektrostacijā lai iegūtu elektrību?... a? A kas jūsu kalsi te atveda piketēt?... A mums pateica vai nu jūs šodien iesiet mācīties vai iesiet piketēt- izvēlieties... Mēs izdomājām iet piketēt!... Sviests? Jā sviests, bet šim sviestam ir ļoti dziļa doma... pie kam par šo domu he he var ļoti ļoti ilgi runāt.!
 • 1
 • 2
Deep state shēmas
D
Tas ir mēģinājums uzlikt uzpurni attīstīTAJĀM valstīm, uzliekot tām simtiem miljardu nodokus ik gadu un naudu pārsūknejot uz mistiskiem Āfrikas attīstības fondiem, kurus pārvalda marksistu klimata mafija sadarbībā ar ķīniešiem. Biedra Schiff rosība tam ir laba ilustrācija.
 • 7
 • 1
Pareizaissecinājums
P
Runa ir par mēģinājumiem uzlikt uzpurni jaunattīstības valstīm, kuras bezkaunīgi konkurē ar vecajām ekonomikām.
China lobby
C
Šīs ideoloģijas izstrādātaju izcelsme: https://youtu.be/IZP7FIu_O2I?t=641
 • 1
 • 1
Tavs vārds
T
Mēģinājums uzlikt uzpurni attīstības valstīm loģiski izriet no mēģinājuma radīt jaunu globālo ideoloģiju. Šīs ideoloģijas izstrādātaji un virzītāji nešaubīgi grasās paši sēdēt pie vadības pults, iekasēt bakšišu un noteikt, kurš (kura valsts) ir ideoloģiski pareiza, un kura nepareiza. Un visi, kas uzdrošināsies konkurēt ar rietumiem vai neņemt vērā "pareizo" ekoloģisko ideoloģiju nekavējoties nonāks nepareizajos. Shēma, protams, primitīva, bet bieži izrādās efektīva.
 • 9
 • 4
MM
M
Plakātā pieturā rakstīts, ka no LV valsts budžeta vides aizsardzībai dod 0,4%. Tas IR maz.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Jā, 0,4%... tur maz var nozagt!
 • 9
 • 3
WTF
W
Sedlenieks ir viens no retajiem, ja ne vienīgais žurnālists, kas spēj saskatīt lietas un kopsakarības pasaulē tādas, kādas tās ir. Pārējie tik maļ apnikušo liberastiski genderisko propagandu. Malacis, precīzi par " Grētas fenomenu" un nožēlojami, ka aug paaudze, kas nespēj kritiski domāt, vērtēt un analizēt.
Krējums Saldais
K
Bingo! Pilnīgi precīzi. Autors vēl varēja bez puķēm pateikt, ka šī ekofašisma mērķis ir totāla cilvēka kontrole. Ja patreiz cilvēks tiek kontrolēts politiski un ekonomiski liekot strādāt tam tik daudz, ka neatliek laika ne sev, nedz otram, nedz ģimenei, tad nākotnē uzliekot tam kaklā ekopavadiņu ar to varēs darīt pilnīgi visu. Nolems pasaules gudrie, ka tev pienākas kādi 15000 elpas ievilcienu sutkā un viss. Ja kāds gribēs elpot vairāk - lai maksā. Čips zem ādas un 5G - neko vairāk nevajag.
Serjoznijs Rižskijs
S
Ja Grēta neieradīsies Rīgā un neteiks runu Saeimā vai Konkurences padomē, Rīga var noslīkt atkritumos un pilsētā var mainīties klimats.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Savu ekonomiku nesildām?(8)

Gandrīz vai triumfa fanfarām skanot, tika izziņots airBaltic īstenotais, nenoliedzami, stratēģiski svarīgais reiss uz un no Urumču starptautiskās lidostas Ķīnā, uz Latviju atgādājot 900 tūkstošu sejas...

Reitingus krīze pagaidām nekustina(4)

Globālā tendence saistībā ar Covid-19 krīzi ir būtisks valdību reitingu kāpums kā pirmā reakcija uz kritisko situāciju – saliedēšanās visupirms par spīti apjukumam, kritikai un sabiedrību ierobe...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē