Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā 0 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 13. decembris
Veldze, Lūcija

Neizbrauc ārpus Rīgas?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
rūgtā patiesība
r
Neizbrauc ārpus Rīgas tāpēc, ka nav civilizēta, saprotama sabiedriskā transporta. Cilvēki jau visādos ceļojumu forumos interesējas, ko vēl bez Rīgas apskatīt, bet viss aprobežojas ar Jūrmalu, Siguldu un Cēsīm, jo tur var puslīdz saprātīgā laikā nokļūt ar vilcienu. Pamēģiniet saprast, kā ar sabiedrisko nokļūt kaut vai tai pašā Rundāles pilī. Rundāles pilij acīmredzot tie tūristi nav vajadzīgi, ja nav spējīga ielikt savā mājaslapā puslīdz saprotamu info angliski, kā tur nokļūt. Otra problēma: ko darīt, apskatīt, kur paēst daudzās vietās ārpus Rīgas. Kāda jēga puslīdz paceļojušam cilvēkam beaukt uz Alūksni vai Jelgavu. Ko šīs vietas var piedāvāt tādu, kā dēļ tur būtu vērts braukt.
rūgtā patiesība
r
Pamēģiniet uzdot šo jautājumu kādam, kas ir apceļojis Eiropu, pabijis Skotijā, Alpos, grieķu salās, normandijas krastā un Barselonā. Mēģiniet iedomāties, ko tieši šāds cilvēks varētu vēlēties aplūkot Alūksnē. Bānīti varat nepiedāvāt: nežēlīgi lēns vilcieniņš, kas brauc cauri nepievilcīgai ainavai. Ko vēl tur redzēt? Pusaizaugušo ezereli? Koka būcenīšus galvenajā ielā, no kuru logiem un pakšiem pretī veras tur dzīvojošo penšiku nabadzība?
  • 4
  • 0
einars
e
Nu kas tad ir tas, ko ir vērts apskatīt? Tadžmahals? Lielais Kanjons? Tikai spožas, efektīgas lietas proti saredzēt,pārējais -nopļauta zāle un krūmi? Gan bānītī, gan Rundālē vasarā ir diezgan daudz tūristu. Arī ārzemnieki.(raksta autore arī nedaudz sabiezina krāsas)
  • 1
  • 3
rūgtā patiesība
r
Ja jūs zinātu, cik daudz pasaulē visādu bānīšu. Daudzi brauc cauri gleznainām vietām, nevis krūmiem. Rundāles pils ir kaut kas uh mums, bet ne starptautiskā mērogā. Ja vēl nepapūlas normāli uzrakstīt, kā tur vispār nokļūt, neviens nevar palīdzēt. Tūristi paliek Rīgā. Un reti kurš nolemj Latvijā vēl kādreiz atgriezties. Tūristu rīcībā esošie resursi (brīvais laiks un līdzekļi) ir ierobežoti. Reti kurš, kas redzējis kaut un drusku paceļojis, būs sajūsmā par Alūksni, kur vidusmēra cilvēkam nav vispār ko apskatīt. Tādi miesti ar puslīdz nopļautu zāli un pārus puķudobēm centrā ir visur Eiropā.
  • 2
  • 2
einars
e
Kas tur ko nemācēt - nokļūt uz Rundāli? Viens autobuss uz Bausku vai Jelgavu(var izvēlēties tātad, no kura gala tur nokļūt)un nākošais - uz Rundāli. Problēma tā,ka daudzi nemaz nezina,uz kuru pusi tas ir,un kādas pilsētas ir tuvumā. Alūksne? Par vienīgo regulāro starppilsētu bānīti Baltijas valstīs neko neesat dzirdējis(-usi)?Un pati pilsēta ir ļoti skaista,sevišķi vasarā.
  • 2
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Gaidām ASV palīdzību pret pārējiem oligarhiem(41)

Amerikas Savienotās Valstis ir Latvijas stratēģiskais partneris, lielā mērā mūsu drošības garants, kuram acīmredzami ir ārkārtīgi svarīgi, lai mēs kļūtu iekšēji aizvien stiprāki, atbrīvojoties no kor...

Steidz sagatavot ostas pārdošanai?(25)

Tranzīta jomā viss, kas tagad šeit tiek darīts, ir par labu Lietuvai – intervijā Romānam Meļņikam secina bijušais va/s Latvijas dzelzceļš valdes loceklis Aivars Strakšas.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē