Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
ES fondu apgūšana pērn veidoja nepilnu trešdaļu ekonomiskās izaugsmes

Pārspīlētu baiļu varā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zvans Kapličs
Z
Fakts ir: tuvākā laikā viss ko ēdīsim būs kartupeļi. Nebūs mērce, nebūs sviests. Nebūs nauda. Būs nemākslotas bailes.
Edge
E
Drosmīgo neprātam slavu mēs dziedam! Ko gan cilvēki neizdomā, lai cīnītos ar garlaicību. Vieni centīgi bezjēgā "zāģē" Euro-fondus, citi kāpj kalnus utt.utmjp. "Juihiro Miura, Ēriks Perlmans. Ar slēpēm no Everesta" Iespējams, tādēļ, ka visu laiku mitām nāves pavēnī, mēs pieredzējām kaut ko tādu, ar ko nekad nebūtu sastapušies modernajā pasaulē. Es priecājos, ka šī cīņa netika izvērtusies par karu vai kauju starp cilvēkiem. Varbūt tāpēc visas manas atmiņas liekas mazliet par sentimentālu, pat tās, kas skar nāvi. Esmu apskaudis un apbrīnojis tādus cilvēkus, kādi bija Kolumbs un Lindbergs, kuru piedzīvojumi iegājuši vēsturē, bet šķiet, ka tas bija ļoti sen.
Onslow
O
BAILES,BAILES...kad no tām tiksim vaļā un sāksim DZĪVOT...
....
.
priecājies, ka Tev tās piemīt- tās Tevi padara par Cilvēku. Bet pazīstot un respektējot savas bailes reiz notiek tā ka tās vairs nenosaka nevienu tavu lēmumu, utt.. Jo bail jau Tev par kautko, ne bail nepamatoti. Pazīstot sevi arī šādos aspektos Tev daudz vairāk izteiks kā jūtas tavi līdzcilvēki. Izpratīsi viņus. Bailes nevar apkarot tiešā veidā, bet iepazīstot tās reiz būs tā, ka būsi brīvs no tādas kā verdzības. Kāds sens Dienvidamerikas indiāņu sakāmvārds saka- doma par nāvi norūda mūsu garu. Senie cilvēki zināja daudzas lietas labāk par neatkarīgajiem tehnoloģiju un zinātnes pārvaldītājiem.
  • 2
  • 0
trusis nejaukais
t
cik man ir zinaams tad Latvijai fondi ir plaanoti liidz 2020 gadam, peec tam jau nevar neko zinaat. taa ka bazhaam IR pamats..
čuvaks
č
ES fondus plāno 7 gadu periodiem. Pašlaik ES tikai sāk plānot 2021.- 2027.g. Un parasti kritērijs ir 75% no ES vidējā IKP - tātad, ja būsim ļoti attīstījušies, struktūrfondi speciāli Latvijai nebūs, bet tad pietiks ar mūsu pašu piķi. Ja ekonomikas līmenis būs, piemēram, 74% no ES vidējā, tad pienāksies arī Latvijai. Bez tam ir vesela virkna fondu, kuri ir visiem, neatkarīgi no IKP līmeņa - maksājumi zemniekiem, zinātnes programmas (pašlaik Horizon 2020), pārrobežu programmas, Transporta infrastruktūras programmas (Rail Baltica) u.c., kurām jebkurā gadījumā būs pieeja, tikai jākonkurē ar citiem ES valstu projektiem.
  • 1
  • 0
vēsturiskā atmiņa
v
Varbūt atcerās vēsturi? Tā tauta. Rietumu uzmetienus. Eiropas dalīšanu kad Latvija tika staļinam. Utt utjpr

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai KPV LV Saeimas frakcijā ir šķelšanās aizmetņi?

Kopā nobalsojuši: 779

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē