Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Atsvešinātību pastiprina arī politiķi

Pavīd draudi vārda brīvībai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oto
o
Tā jau ir, drīkst teikt tikai to, kas patīk režīmam. Cenzori visur.!!!!!Skaitās brīva demokrātiska valsts, bet vārda brīvība kaut kur pazudusi. Gluži kā PSRS laikos.
taba
t
Dzeltenai presei vienmēr ir bijušas grūtības....
čuvaks
č
Kaza(a), ir ārkārtas stāvoklis, kad Tev ne tikai vārda brīvību drīkst ierobežot...
Pficers
P
Absolūta brīvība nav nekur, viss ir relatīvs.
Kremļa aģents
K
Citāts: ''Protams, pietiek vien ielūkoties sociālajos tīklos, lai būtu redzams, ka ir gan vienkārši tautas pārstāvji, gan viltīgi populisti opozicionāri, kuri dēmonizē politisko eliti, vainojot visdažādākajos grēkos, turklāt nereti visai nepamatoti vai vismaz ļoti pārspīlēti.'' Tas baigi atgādina kaut ko jau dzirdēto: агенты империализма стремятся "размягчить" социализм, внести смятение в умы советских людей, распространяя заведомо клеветнические измышления, порочащие Советский строй и социалистическую действительность... Manuprāt, galvenais draudz vārda brīvībai ir tas, ka, gluži kā padomju laikā, no valsts budžeta tiek tieši finansētas vai atbalstītas mediju prostitūtas, kuras slavē priekšniecību un nodarbojas ar propagandu, un ja kādu mēģina atmaskot, tad tikai Putinu vai tikai tos, kurus valdošā koalīcija ir nolēmusi iesēdināt cietumā, esot vai neesot vainai.
Rīgas pils aģents
R
Kas tev tur kiriļica urliski ?
  • 2
  • 1
Lietotājs
L
Valsts administrācija un populistu partijas nevar vairs noslēpt, ka visi izteikumi par valsts kursu uz tuvināšanos rietumvalstīm, Šveicei, Skandināvijai, Honkongai vai vēl kam ir tikai tukši saukļi - realitātē valsts pārvalde nesmādētu totalitāras, autoritāras politikas versiju - kļūšanu par mazo Baltkrieviju.
Rolands
R
Vai policejiskas valsts ar armiju uz ielām veidošana ir pasūtījums?
ruksis
r
Nē, Krievijā tas notiek spontāni, lai saturētu impēriju.
  • 3
  • 0
Ambālis
A
komisijas vadītāja amatā...
J
J
Covid-19 ir izraisījis neatbildētu jautājumu lavīnu. Maskas - vairāk palīdz vai vairāk kaitē? Inficētie bez simtomiem - inficē citus vai neinficē? Veikalu darba laikus - saīsināt vai pagarināt? Vispirms slēgt sākumskolas vai baznīcas? Bērnudārzu slēgšana situāciju uzlabotu vai pasliktinātu? Ar ko frizēšana drošāka par manikīrēšanu? Atbildes sabiedrībai ir nepieciešamas, bet pareizas atbildes var iegūt tikai plašas informēšanas un izvērtēšanas rezultātā. Aizliegumu atklāti diskutēt par labākajiem risinājumiem krīzes novēršanai - ārkārtas situācijas laikā vajadzētu peilīdzināt valsts nodevībai.
+++
+
Nedrīkst izslēgt arī tādu opciju, ka kādreiz var arī ''paturēt muti''. Ne jau velti ir teiciens: ''Runāšana sudrabs, klusēšana zelts''.
Serjoznijs
S
Latviešu valsts - latviešu kriminālatbildība.
ērce
ē
Krievu nacisms un imperiālisms — trulo krievu atbildība.
  • 3
  • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Izeja no strupceļa – neitrāls premjers(55)

Kā pārvarēt krīzi valdībā un efektīvi izmantot Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda miljonus – ar eiroparlamentārieti Robertu Zīli sarunājas Agnese Margēviča.

Uz valsts palīdzību necer(5)

Covid-19 izplatības riski un to mazināšanai ieviestie ierobežojumi ir mūsu ikdiena jau gadu. Kopš 2020. gada marta ar cilvēku pārvietošanos un pulcēšanos saistītās jomas nevar strādāt tādā ritmā, kād...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē