Laika ziņas
Šodien
Migla

ĀM: Latvija uzskata Jeruzalemi par nākotnes galvaspilsētu gan Izraēlai, gan Palestīnai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Seksapīls
S
29.12.2015 Ārlietu ministrijas apkopotā informācija liecina, ka savu jauno padomnieku ārlietu ministrs ņem līdzi ne tikai uz valsts jubilejas svinīgo pasākumu, uz kuru amatpersonas parasti ierodas ar saviem dzīvesdraugiem un dzīvesdraudzenēm, bet arī ārvalstu komandējumos - turklāt nevis "ļoti bieži", bet - kā, piemēram, šā gada septembrī un oktobrī - pilnīgi visos. Kā liecina Pietiek aprēķini, kas balstīti uz Ārlietu ministrijas sniegto informāciju, Drēģera līdzņemšana ārlietu ministra Rinkēviča ārvalstu komandējumos tikai šā gada septembrī un oktobrī vien izmaksājusi 17 318 eiro. Kāda tieši bijusi Drēģera lietišķā atdeve šajos braucienos, Ārlietu ministrija neatklāj, jo visas komandējumu atskaites esot ierobežotas pieejamības informācija.
Padomnieks...
P
kādām konkrēti ministra vajadzībām tiek algots?
zalem
z
Ministrijā skaidroja, ka uz bērna kopšanas atvaļinājuma laiku Drēģeris aizvietos ministra padomnieci komunikācijas jautājumos Unu Ahunu-Ozolu. Drēģeris ir strādājis nodibinājumā "Rīga 2014" par sabiedrisko attiecību programmas vadītāju, bijis Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta vadītāja vietnieks. Tāpat Drēģeris ir absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, iegūstot profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju
Zobs Kaulā
Z
Vai tad Latvija sūta savus karavīrus uz Afganistānu kā suverēna valsts, vai kā pavalsts kam Saeimā sēž bars marinētas silķes? Ja ES federalizācija nav notikusi formāli, Junckers formalitāti nekautrēsies visai drīzi nokārtot. Formalitāte ir aizkavējusies, jo ne visas ES valstis vēlās kļūt par pavalstīm. Brexits ir tikai viens piemērs.
Zobs Kaulā, rusdebiliķis
Z
laikam nav dzirdējis, bet neatkarīgas valstis var apvienot spēkus, nekļūstot par vienu valsti. Var sameklēt arī agrākus piemērus, bet iztiksim ar Rietumu fronti abos pasaules karos. Beļģi, franči un briti karoja vienā pusē un ar kopīgu mērķi, un neviena no šīm valstīm tāpēc nekļuva par kādas citas ''pavalsti''. Arī amerikāņi, 1944. gadā atbrīvojuši Franciju, atstāja to frančiem un nepaņēma nevienu kvadrātmetru Francijas zemes, Rusnacistiem tāds attiecību modelis nav saprotams, jo viņu debilās pakaļas, ar kurām viņi domā, nevar aptvert, kā tas var būt, ka viena valsts var ievest otrā karaspēku, bet neokupēt.
 • 0
 • 1
Zobs Kaulā, vecmātes upuris
Z
un jautājums par ''pavalstīm'' nevarēja tikt skatīts, jo tādu pavalstu 2006. gadā nebija un nav arī šodien.
 • 0
 • 1
Zobs Kaulā, rusdebiliķis
Z
Britu referendumā, rusdebilais nacist, jautājums par pavalstīm vispār netika skatīts. Jautājums, rusdebilais rusdeģneerāt, bija tāds, vai Britānija paliks ES DALĪBVALSTS vai nē!
 • 0
 • 1
Zobs Kaulā, rusdebiliķis
Z
Tā kā NATO ir alianse, nevis valsts, tad NATO dalībnieki ir suverēnas valstis un tāda ir arī Latvija, sakautais rusdebilmeli. Un, rusdebilspītīgais debilrusdeģenerāt, es kaut kā neesmu dzirdējis no Junkera neko par ''federalizāciju'' un pavalstīm. Tāpat rusdebilie rusnacisti rusdeģenerāti rusmeļi drīkstētu arī iegaumēt ar savām rusdebilajām pakaļām, kur viņiem atrodas smadzenes, ka ES un NATO ir divas dažādas iorganizācijas. Vēl viena reklamācija par rusnacistu troļļu fermas darbinieku deģenerāciju, debilismu un pilnīgi sajēgas trūkumu visās tēmās, par kurām viņi mēģina rusdebiltroļļot!
 • 0
 • 1
Zobs Kaulā
Z
Cik tas tomēr interesanti, ka pēcpadlatvieši savu pasaules orientāciju gūst no 19 gs un agrāk pieņēmumiem. Protams tas ļoti tīk ES federācijas pavalstniekiem.
Zobs Kaulā
Z
Cik interesanti, kā komentārs no rusdeģenerāta Zoba Kaulā, tā vismaz divi rusdebilmeli! Latvijas vēsture nesākas ar19. gadsimtu, rusdebiliķi, bet ES ir alianse, nevis federatīva valsts.
 • 1
 • 1
hmm
h
Vai šie klauni jau atvainojās par to ka Trampu apsaukāja pirms vēlēšanām? Arī Obama uzskatīja, ka Jeruzaleme ir Izraēlas galvaspilsēta.
klaunam hmm
k
ASV prezidentu drīkst kritizēt un nevienam nav par to jāatvainojas. Starp citu, ASV prezidentu kritizēja pat PSRS un trešajā reihā. Te kāds vēlas ieviest vairāk padomju cenzūras nekā tās bija PSRS?
 • 1
 • 2
Un tu tas būtu?
U
Tas klauns? Jeb tomēr Tramps?
 • 1
 • 2
Zobs Kaulā
Z
Zobs Kaulā, segvārds kādam no latviešu pašapziņas veicinātāju pēcnācējiem, ir priecīgs redzēt, ka ir iekustinājis daža laba troļļa interesi par Latvijas vesturi, kura pēcpadLatvijā ir pilnībā noliegta, tīšu prātu neievērota, un politiķu piesavināta. Ja mediji censtos par vēsturi vairāk uzzināt (vēsture nav akmenī kalta), tad iespējams Latvija varētu atdzīvoties kā augs ar saknēm, nevis atrasties kā marinētas siļķes āda un sipoli pasaules atkritumu spainī. Kas attiecas uz ZK attieksmi pret Krieviju, to savā ziņā veido viņa vectēvs, kurš bija Latvijas pirmais sūtnis Maskavā, kurš ka tāds darbojās līdz Stalins viņu izraidīja no Maskavas. Pēc kam darbojās Latvijas ĀM līdz nomira Prezidents J. Čakste. ĀM bijušo sūtni izraidīja no darba vietas, jo neatbalstīja Polijas politiķa Pilsudska centienus apvienot Austrumeiropas valstis Intermarium aliancē.
Zobs Kaulā - rusdeģenerāts
Z
Protams, nevienam rusdebiliķa ''Zobs Kaulā'' sencim nebija ne vārda, ne uzvārda, laikam savrupajiem meža cilvēkiem, no kuriem ir cēlies deģenerāts Zobs Kaulā, vārdu nebija. Nekāda ''Intermarium alianse'' nekad nav veidota un tāpēc ārlietu ministrijas ierēdnis nevarēja ne atbalstīt šo neeksistējošo aliansi, ne šī atbalsta dēļ zaudēt darbu. Starp citu, Zobs Kaulā vr būt vienkārši grafomāns plānprātiņš :D
 • 0
 • 1
Zobs Kaulā pinas melos
Z
Melis Zobs Kaulā te nesen kvieca, ka viņa TĒVS - nevis vectēvs - karojis ne nu imperatora Nikolaja Otrā, ne nu baltgvardu armijā un nošauts 1941. gadā Astrahaņā. Melojot vēlams nebūt pavisam debilam un nerunāt pretī pašam sev!
 • 0
 • 1
Zobs Kaulā - rusdeģenrāts
Z
ir viens no debilākajiem Dienas troļļiem, kurš no Latvijas vēstures zina tikai LPSR vēstures grāmatu un to pašu nav sapratis. Visticmāk šis rustrollis kļuvis rusdebils vai nu uz rusnacisma vai kādas sektas ideoloģijas bāzes vai gan vienas, gan otras.
 • 0
 • 1
Zods Kaulā ir pats sevi
Z
izkustinājis, nevis dažu labu, jo kur gan lai dažs labs atrastos, lai šos mēslus ēst spētu?
 • 0
 • 1
Logičeskijs
L
Jeruzāleme - vai nu galvaspilsēta, vai nē.
jā, un
j
Iepriekšejais komentārs ir ņirgāšanās par rustroļļa ar palamu ''Zobs Kaulā'' neapmierinošajām Latvijas vēstures ''zināsanām''. Tas, kas komentārā ir teikts par Krievijas vēsturi, ir tikpat stulbs kā rustroļļa ''Zobs Kaulā'' neartikulētie gārdzieni par Latviju. Rodas iespaids, ka ''Zobs Kaulā'' ir garīgi atpalicis pusaudzis, kurš torrentos nozadzis Latvijas PSR vēstures grāmatu, neko tajā nav sapratis, bet uzmācīgi spamo.
Nu,
N
pie pilna prāta esošs, sevi ar tādu lamuvārdu neprezentētu. Tikai kādam idiotam tāda palama būtu pieņemama.
 • 0
 • 1
Zobs Kaulā, rusmelis
Z
Krieviju izveidoja vikingi, par ko liecina krievu vārda ''Rusj'' līfdzība ar zviedru vārdu ''rosa'' - roze. Jaunajās zemēs vikingi audzēja rožu plantācijas. 13. gadsimtā zviedru īpašumus sagrāva čučmeku valdnieks Hubilajs Hāns un viņa atamani Dovators, Škuro, Mamontovs, Čapajevs, Petjka un Budjonnijs. Krievu koka cietokšņus čučmeki sagrāva ar māla raķetēm, kas bija pildīts ar napalmu. Leģendāros krievu vitjazus čučmeki noslaucīja ar šauteņu uguni, pie kam viņu sautenēm jau bija aizslēgi un patronas metāla apvalkos. Vēl 17. gadsimtā daži Urālu meistari prata atdarināt dažus čučmeku konstrukciju elementus, lai gan vienkāršoti un nekvalitatīvi.
jautājums
j
Trampa lēmumu nosoda musulmaņu valstis. Trampa lēmumu apsveic Izraēla. Kam jūs vairāk uzticaties, musulmaņu valstīm vai Izraēlai?
un jūs?
u
kam uzticaties?
 • 4
 • 0
Diviem krēsliem vajag trešo.
D
Tad var tīri labi nosēdēt 50 gadus kā PSRS laikos. Ļeņinu, Staļinu un Pugo, ĀM.
ta nu gan
t
Uz diviem krēsliem nenosēdēsim, ĀM.
MUĻĶĪBAI, ka parasti,
M
pašai SAVA vēsture. Gudrs ar muļķību nelielas, tur visa atšķirība.
Vēstures papildinājums
V
Vēsture nav zinātne, bet notikumu tulkojums. Latvijas vēsture ir valsts atbalstīts propagandas stāsts. Propaganda ir politiskās elītes karš pret tautu. Latvijas vēsture ir katoļu ticības sacerējums, kurā piedalās arī luter ticība, kura Latvijas sākuma gados tika pieņemta kā valsts ticība. Kaut laika gaitā ticība un valsts vara tika šķirtas, praktiski ticīgā un laicīgā vara sadarbojās ilgus gadus. Katoļu teoloģija ir pieņemta par visu kristīgo koncesiju teoloģiju, un no tās izriet mūsdienu globalizācijas agresivitāte. Pops taisās pārcelt Romu uz tagadējo Jeruzalemi, Israēlā. Protams Latvija nespastāvēja kā valsts 11tā gs, bet neskatoties uz to, Jersika bija viena no baltu ķēniņvalstīm. Kad daļa no zemgaliešiem pārgāja dzīvot uz Lietuvu, nav izslēdzams, tas notika tāpēc, ka katoļu bīskaps Alberts tos padzina no Jersikas, kas ir tautas saīsināts vārds Jeruzalemei.
Zobs Kaulā, rusmelis
Z
Vēsture ir tāda pati zinātne kā matemātika, lai gan muļķi cenšas no vēstures taisīt balagānu. Latvijas Satversmē ir noteikts, ka baznīca ir šķirta no valsts un no skolas. Starp citu, spītnieciņ melīti ar palamu Zobs Kaulā, Latvija kā valsts nepastāvēja ne 10., ne 11., ne 12., ne 13. gadsimtā. Uz Lietuvu, nesekmīgais rustrolli, aizgāja zemgalieši, tāpēc ka krustneši pret viņiem lietoja ''izdedzinātās zemes'' taktiku, bet Jersika, piedzērušās vecmātes upuri, bija sēļu pilsēta. Jā, Latvijas vēsturē nesekmīgais rustrolli, 13. gadsimta beigās, kad pēdējie brīvie latvieši aizgāja uz Lietuvu, bīskaps Alberts jau vairākas desmitgades bija miris. Sēdies, divi! Pēc cenzūras domām aizliegts viedoklis, publicēts ar otro mēģinājumu!
 • 0
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Jauna valdība Latvijā būs

Kopā nobalsojuši: 31

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Slikts laiks ASV vēstnieces paziņojumam(27)

Piekrītot, ka korupcija ir viena no Latvijas lielajām problēmām, kas «noēd» tautas labklājību un potenciāli apdraud mūsu sabiedroto labvēlību, ASV vēstnieces Nensijas Petitas atklāto vēstuli "K...

Ar tautu nerēķinās arī citur(12)

Kamēr Latvijā daļa sabiedrības klusi niknojas, daļa ironizē, vēl citi neliekas ne zinis par iepriekšējās valdības veikto nodokļu reformu, par pēcvēlēšanu valdības veidošanas mēģinājumiem, kā a...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē