Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
"Lai neaizmirstam savu vēsturi ne šajā simtgadē, ne nākamajās! Tad Latvija un latviešu tauta no pasaules kartes nezudīs nekad!"

Bergmanis: Tauta, kas nezina savu vēsturi, ir lemta iznīcībai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Seniors
S
Labak , butu gajis cilat , savus brunurupucus ! Muld par deviniem - MEMIEM !!!
Lv-
L
bergmanīt! jebkura valsts, kur valdošā elite novēršās no tautas, ir lemta iznīcībai !
Zane
Z
Parakstos zem katra Bergmaņa vārda! Nedrīkstam aizmirst savu vēsturi!
Lasita
L
Vēstures zināšana ir pirmā lieta, otrā - darīt visu, lai tā neatkārtotos. Pašlaik mūsu karavīri kopā ar sabiedrotajiem ne vārdos, bet darbos to pierāda.
Bet kas
B
notiek tagad, kad latvieši ir spiesti masveidā izceļot no Latvijas, jo šeit nevar uzturēt savas ģimenes? Un sekas ir daudz katastrofālākas nekā izsūtīšanai lopu vagonos, jo parZIŅAS E- tādiem laviešu tautas iznīkšanas tempiem Staļins pat sapņot nevarēja...
Jābūts Stulbiņš
J
Pienāks diena, kad fakts, ka par Latvijas vēsturniekiem uzstājas politiķi, militāristi un citi neizglītojušies vanckari būs pierādījums, ka PPLV valdība cenšas tautai noliegt atmiņu. Tas ko mums stāsta Bergmanis, kam varbūt muskuļi ir plecos, bet ne smadzenēs, ir lai sev nopelnītu Jūdasa 30 sudraba gabalus.
Jābūts Rusdebils
J
lai līstu strīdēties par vēstguri, kad esi vēl bēbītis un neproti pat lasīt. Vēl neviens rusdebiliķis nav bijis spējīgs ne izlasīt,. ne saprast frāzi ''1991. gadā tikai atjaunota 1918. gadā proklamētās Latvijas neatkarība.'' Tā ka poar atmiņu turiet mutes, analfabēti!
  • 4
  • 0
reptilis
r
Pirms Krievija iebruka Ukrainā ,mums Latvijas vēsturi un sevišķi nacionālismu ,ja ne nu sevišķi apkaroja,tad centās noklusēt...b.V.V.Freiberga ne reizi nepiedalījās represēto pasākumos......
kārlīti, kārlīti
k
Pirms lamā citus par idiotiem, labāk padomā, cik "gudri" ir tavi paša zemā līmeņa komentāri:)))
  • 1
  • 2
Krieveļtrollis IDIOTS
K
Fakti sakauj rusnascistu debilgebelsmelus. 1. Neviens nav pilnvarojis rusnacisteļus nevienu aizstāvēt ārpus nacistiskās krievelijas valsteles. 2. Pirms nacistiskas krievelijas valsteles iebrukuma neviens krievelis netika nogalināts. 3, Deģenerētie rustroļļi drīkst paskaidrot, kā krieveļi nonāk morgos un Ukrainas cietumos, ja nav iebrukuši Ukrain Ā. Sadursmēs ar faktiem rusdeģenerētie rusgebelsmeli vienmēr ātri un bezcerīgi zaudē.
  • 4
  • 2
Komercbanka AUSEKLĪTS
K
Krievija NAV IEBRUKUSI Ukrainā. Jā , tur visticamāk atrodas Krievijas armijas daļas, jo aizsargā krievvalodīgos Ukraiņus. Kurus ir ieradušies nogalināt ASV,Latvijas specnazs.Utt,īsāk.Bet par Vairu viss skaidrs, tā ir RIBKA.(3x agent orange)
  • 3
  • 10
Vai tad
V
https://www.youtube.com/watch?v=0tedgYgYcIQ
vēstures kurss
v
Tas, kas nezina, piemēram, jauno gadu dēļ, var uzzināt. Mēs visi kārreiz bijām (bet daži vēl šodien ir) jauni un maz ko zinājām. Nolemts ir tas, kas negrib zināt. Ir šajā portālā tāds analfabets idiotmelois Zobs Kaulā, šis komentārs ir par viņu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai veido uzkrājumus nebaltai dienai?

Kopā nobalsojuši: 396

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pārāk aizraujamies ar skolu elitārismu(33)

Par saikni starp skolotāju algām un skolu reformu, kā arī par lielo un mazo skolu nozīmi Latvijā ar Rīgas Juglas vidusskolas direktori Aiju Melli sarunājas Romāns Meļņiks.

Premjers: Latvija var būt pārtikusi Ziemeļvalsts(51)

"Mēs varam būt pārtikusi Ziemeļvalsts, kurā cilvēki dzīvo drošībā, pārticībā, ir apmierināti ar dzīvi un laimīgi. Lai tas notiktu, mums ir jāveic sistēmiskas maiņas ļoti daudzās nozarēs mūsu...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē