Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eiropas labāko paraugu augstskolu veido Rīgā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Students
S
Izcila augstskola - lepojos simtkārt! Pēdējo gadu laikā panākts ievērojams progress!!! Suņi rej, bet karavāna iet tālāk! Latvietis skaudīgais vienmēr tevi vēro, bet lai jau...
Enģeļa viesis
E
Šie cilvēki, kas vada gan valsti un uzņēmumus, mācību iestādes - interesējas tikai par savu kabatu. Deģenerāti un amorāli savā būtībā, jo nav pat centienu kaut ko uzlabot, bet tikai zīmēties ar darīšanu darīšanas pēc!
F
F
Vājprāts! Tas viss notiek pa nodokļu maksātāju naudu! Ko īsti iegūstam? Maksas medicīnu un žēlošanos, ka ir rindas visur, jo nav ārstu. Diezgan loģiski, ja nodokļu maksātāju apmaksāts kantoris pamatā strādā savu kabatu pildīšanai ar "eksportu" (lasi - izglītības sistēmas degradāciju uzņemot neadekvātas kvalitātes studentus).
zahars
z
Nav pārliecības, ka ārzemju pasniedzēju skaita pieaugums no 10% uz 15% ir tas , kas ievedīs RSU labākajos paraugos. Varbūt derēja arī ar zinātni nodarboties, ne tikai ar pedagoģiju...!? Cik noprotu - problēma ir demokratiskās vadības metodes neefektivitāte virzoties uz ambicioziem mērķiem, par kuriem demokrātiskā ceļā nevar dabūt balsojošo vairākumu..... vairākumam komfortabli ir neiespringt.
Lembe Piebaldzēns
L
Nabazdzīgās latvju tautas debīltieksme vienmēr balsot par komūnistiem, naclopiem un svoločiem veidos idiotizma paraugu gan ES gan pārējai pasaulei, jo novedīs pie pamatnācijas apstulbuma un iznīkšanas.
ērce
ē
Tas ir jauns uzbrukums latviešu valodai, kas jau tagad mūsu valstī turās aiz diega. Satversme ir viena lieta, realitāte ir otra.
KĀRTĒJAIS PSRS sviests
K
Runā pilnīgas muļķibas! Kā var eksportēt izglītību, ja, sākot ar 2019. gadu visa izglītība ir tikai latviski, angļu valoda mazāk, kā 20%. Jenotības partijas biedri Šadurskis (V), tāpat, kā Dombrovskis 2008. gadā, izdarīja Latvijai lielu pakalpojumu: aizdzen Latvijas nodokļu maksātājus, rada valstī situāciju, ka jaunie brauc prom, bet iekšā nevien braukt negrib, un tad bļauj mes tagad eksportesim izglītību. Piedodiet, bet kurš krievs, vācietis, kazaks, vai soms brauks uz Latviju mācīties latviešu valodā. Vienotības cilvēkiem, kā Brežņevam, vien skaisti lozungi
Jābūts Stulbiņš
J
Internets šodien pieļauj katram apgūt augstāko izglītību par brīvu, ja vien runā angļu valodu. Vienīgais ko LV universitāte var sniegt ir eksāmeni, protams angļu valodā, un apliecība. Patīk vai nepatīk, eksāmena jautājumi būs pieejami gadu iepriekš.
  • 2
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē