Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kariņš: Jāapsver Eiropas līmeņa regulējuma ieviešana sociālajiem medijiem

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) otrdien uzrunā konferencē The Riga StratCom Dialogue 2019 uzsvēra nepieciešamību ieviest Eiropas līmeņa regulējumu, nosakot sociālo mediju platformu atbildību par izplatīto informāciju.

"Šodien sociālo mediju platformas pasaulē tiek izmantotas citādiem mērķiem, nekā bija iecerējuši to radītāji. No vienas puses mēs ar šo platformu palīdzību varam atrast domubiedrus un apmainīties ar noderīgu informāciju. Tomēr šodien diemžēl sociālos medijus var izmantot tādos veidos, kas apdraud mūsu sabiedrību. Ir valstis, kas izmanto sociālo mediju platformas tieši šādiem mērķiem – lai apdraudētu mūsu sabiedrības, izraisītu cilvēku dusmas un radītu nekārtības, nesaskaņas," uzsvēra Kariņš.

Norādot, ka Eiropas Savienība regulē daudzas jomas, Ministru prezidents pauda, ka sociālo mediju joma nav regulēta. "Uzskatu, ka ir atrodams smalks līdzsvars starp runas brīvību, brīvu informācijas plūsmu un atbildību par saturu internetā un sociālo mediju platformās. Izvairoties no cenzūras, ir jāapsver gudra, Eiropas līmeņa regulējuma ieviešana, lai noteiktu sociālo mediju platformu atbildību par izplatīto informāciju, un panākot, ka tās aizstāv demokrātiju, mūsu vērtības un mūsu dzīvesveidu. Līdz ar jaunām tehnoloģijām ir jānāk jaunai domāšanai," norādīja Kariņš. 

Top komentāri

Vecsčekists
V
Manā laikā bija ļoooooti stingrs "regulējums" "Amerikas balsij" un "Radio Brīvā Eiropa"... KO TAS DEVA? Tas nedeva neko, jo cilvēki klausījās tāpat. Miljardi tautas naudas tika iztērēti BOĻŠEVIKU režīma pastāvēšanas nodrošināšanai... VAI REZULTĀTS JUMS, MUĻĶI, PATIEŠĀM NEKO NEIZSAKA???
.
.
Eiropas līmeņa medicīna arī nebūtu par skādi, Eiropas līmeņa ceļu kvalitāti, Eiropas līmeņa sociālo aizsardzību utt utjpr....
ironiski
i
Lai dzīvo eirocenzūra!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Līgo svinēšu:

Kopā nobalsojuši: 613

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Neatpalikt no sava laika(2)

Mēs dzīvojam laikā, kad par veiksmes pamatu kļuvusi gatavība visu mūžu apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Šāds secinājums nesen izskanēja Ilgtspējas indeksa pasākumā, kurā balvas saņēma tie uzņēmum...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē