Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs

Melbārde: ABLV Bank darbības pārtraukšana ir liels trieciens kultūras mecenātisma tradīcijām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Ja? Un ko ta' pats zirgaģīmis savā siltajā ērtajā prestižajā vietiņā ir darījis. lai uzturētu MĀKSLAS (nevis kultūras - māksla ir tikai pavisam niecīga kultūras sastāvdaļa!) norises Latvijā???
slikti
s
ir tas, ka tādā gadījumā mecenātisms LV balstās uz Krievijas melno naudu....Tas ir ļoti slikti. Un slikti, ka Valdība šādu prettautisku politiku atbalsta.
Zobs Kaulā<vērotājam
Z
Isti ir tas ,ka PPLV valda korumpētas pilsētnieces augstos papēžos.
opā
o
Vai visa nacionāļu darbība pēdējos 27 gadus nav viens liels trieciens visai Latvijai? Ko neizdarīja 700 gadu vācu un 50 sovjetu jūgs, to paveica nacionāļi. ko vērts bija jefiņš strīpainajā ādas parķa žaķetē vai baķka. Āmen! PS. Bet vai bijušos čekistus un to atbalstītājus vispār var uzskatit par nacionāļiem?
Landromats
L
Ar likumu aizliegta veida pelnit naudu, nav liels trieciens valsts ekonomiska un politiska attistiba?
komisārs Megrē
k
Arī algots slepkava pelna naudu. Vai ieteiksi viņus legalizēt?
 • 8
 • 2
reptilis
r
Nu,re -nauda nozagta Krievijā nesmird:)))
GoodMan&ParexK&K
G
4. maija darbības turpināšana ir pilnībā sagrāvusi un satriekusi pīšļos patieso labās Latvijas intelģento kultūru, aizvietojot to ar čekistiem tīkamo postpadomju suragātkultūru. Tieši tāpēc Sarkano PSKP Boļševiku manipulētie pilsoņi vienmēr balsos par komūnistiem, naclopiem un svoločiem.
Engeļķerts Kamparbērns
E
Tā jau ir. Kultūrai pat netīra nauda nesmird.
Juki Juki
J
Savu laik, 18 novembra Latvijā, Latvijas kultūra vēl bija latviešu tautas ziņā. Tad ienāca Padomija un kultūru pārdeva kultūras darbiniekiem, kuri turpina darboties arī PPLV. 28 gados Latvijas kultūra nav nekādi atjaunota vai veicināta, ja vien nerunājam par pilsētnieku kultūru.
>:-)
&
Indulgences nopirktas ? "Obidno ", ka veltīgi ? Kulturāli šmaukties nav grēks , bet liels gods utt...
CENZŪRA IR NACISMS
C
Nelikumīgās komentāru dzēšanas varonīša, nacista madžiņa dzēstie komentāri itks atjaunoti, noziuedznieks madžiņš atkal saņem kritiku vairākosd Latvijas portālos! Gribēji kon flikta eskalāciju, ecnzūras varonmīti? Daūsi! Piespiedīšu tevi, Krmla sulaini, Latvijas likumus ievērot! Cietumā cenzorus un madžiņu klā pirmo!
Onslow
O
kāpēc tad iznīcināt ""laimētavas"" - tās arī ziedo ""kultūrai"" - LIEKULĪBA...
vērotājs
v
Viena no ministrēm saka nepatiesību. Dana Reizniece- Ozola: " ABLV likvidācija neatstās sekas Latvijas ekonomikā". Dace Melbārde :"ABLV darbības pārtraukšana ir liels trieciens...". Kā tad īsti ir ?
ņirga
ņ
krievbanksteri mkā mecenātisma etalons? Ko tad šie būt mecenējuši? Idiotpopsas koncertu ''Jaunais vilnis''?
aizliegts viedoklis
a
Pseidolabdarībai iztērētie tūkstoši ir sīkums pret tem simttūkstošiem vai pat miljoniem. ko samaksātu nodokļu maksātāji, lai glābtu kārtējo krievbanksteru baņķeli. Pēc noziedznieka madžiņa domām aizliegts viedoklis, kavēts, nelikumīgi dzēsts un atjaunots no citas adreses, kaut gan vēlreiz kavēts.. Kad noziedznieks madžiņš tiks padzīts no redaktoreļa amata un nosūtīts uz citu, viņam piemērotāku, vēlams fizisku, darbu?
 • 2
 • 2
Trollis JT
T
Atkal neesmu spējīgs ne komentēt tēmu, ne turēt muti! Debilkvek, debilkvek, debilkvek!
 • 1
 • 1
aizliegts viedoklis
a
Arī mafija un Hamas nodarbojas ar labdarību. Pēc noziedznieka madžiņa domām aizliegts viedoklis, nelikumīgi kavēts, tad nelikumīgi dzēsts un atjaunots no citas adreses pēc tam, kad vēlreiz nelikumīgti kavēts.
 • 0
 • 0
Trollis JT
T
Ņirga, ņem zāģīti un zāģē latvju sliedes... jo pa tām taču vadā to... krieveļu tranzītu. Tranzīts mums arī nav vajadzīgs... ja krievu... .
 • 5
 • 5
Informācija - ņirgai
I
ABLV Charitable Foundation ziedojumi : Bērnu un ģimeņu atbalsta projektos - 1 426 539 EUR; Laikmetīgās mākslas atbalsta projektos - 852 741 EUR; Izglītības atbalsta projektos - 422 642 EUR; Pilsētvides atbalsta projektos - 1 420 334 EUR; Mecenātu atbalsta projektos - 134 984 EUR; Cita veida atbalsta projektos - 613 051 EUR.
 • 8
 • 6
Informācija - ņirgai
I
ABLV Charitable Foundation ir labdarības fonds, kura darbības mērķis ir veicināt biznesa un visas sabiedrības atbildību par līdzcilvēkiem un vidi. ABLV Charitable Foundation 2006.gadā dibināja ABLV Bank. Fonds darbojas kā galvenais ABLV Bank partneris labdarības jomā, atbalstot radošus cilvēkus un izcilas organizācijas, kas iegulda pūliņus un zināšanas, lai sasniegtu visiem svarīgus mērķus – veidotu saliedētu, pārtikušu un drošu sabiedrību. Kopš fonda dibināšanas tā uzmanības centrā ir laikmetīgā māksla, bērnu un jauniešu labklājība, izglītība un pilsoniskā sabiedrība, kā arī tas ir līdzdibinātājs topošajam Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejam. Fonds darbojas piecās jomās - "Bērni un ģimene", "Laikmetīgā māksla", "Izglītība", "Pilsētvide" un "Mecenātu projekti". Aizvadītajos gados Fonds ir atbalstījis 350 labdarības un kultūras projektus, kopumā kopumā piešķirot tiem gandrīz piecus miljonus eiro:
 • 5
 • 6
būvnieks
b
Tekstā ir neprecizitāte- noliktavas ēkas atjaunošanas- Hanzas Perona projekts turpinās un šobrīd notiek aktīva būvniecība , lai līdz nākamā gada pavasarim ēka būtu nodota ekspluatācijā . Zāle varētu uzņemt viesus- seminārus, izstādes, koncertus.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai KPV LV Saeimas frakcijā ir šķelšanās aizmetņi?

Kopā nobalsojuši: 579

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē