Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Nepiekrīt tēzei, ka vēlēšanas būtu kļuvušas neleģitīmas

Aizvadīto Eiropas parlamenta vēlēšanu norisi no juridiskā viedokļa vērtē jurists, konstitucionālo tiesību eksperts Edgars Pastars.

Top komentāri

a ko ta nu?
a
Nevaru piekrist. Daudzi latvieši netika balsot, jo bia rēķinājušies /paļāvušies uz iespēju balsot iepriekš citā iecirknī. Deklarētās adresēs dažādu iemeslu dēļ nedzīvo ļoti daudz cilvēku - studenti, tie, kas deklarējušie citur, lai nebūtu jāmaksā Ušakova lielais nekustamā īpašuma nodoklis, tie, kas savlaicīgi bija plānojuši piektdienas vakarā aizbruakt no Rīgas utt. Nerunājot par tiem, kas nezināja savus iecirkņus, jo nesaņēma paziņojumus, īpaši latviešu rajonos. Iespējams, ka tā bija Jasņokovas firmas, kas panāca, ka tai ļauj izplatīt paziņojumus. mērķtiecīga akcija.
ļuļa
ļ
ak tad visi varēja balsot sestdien? un ko darīt tiem, kas nesaņēma informatīvo vēstuli par to KUR balsot? es arī nesaņēmu, un zvanīju uz cvk, pusstundu gaidīju savienojumu, un tad arī tur bija nobrukusi sistēma, un pēc 10 minūšu čakarēšanās man ierēdne paziņoja, ka neko nevarot padarīt un nevarot man pateikt, kur ir mans iecirknis. tas ir normāli? likums nosaka, ka man ir jāsaņem visa informācija par vēlēšanām, bet ja puse valsts to nav saņēmusi, kā vēlēšanas var būt leģitīmas? vai beidzot tiks sodīti kādi ierēdņi par savu slinkumu un neizdarību?
Irlielāmērāticams
I
ka zināmas šaubas par leģitimitāti var gan rasties cita iemesla dēļ... Aģitācijas aizliegums VĒL nedarbojas brīdī kad iepriekšbalsošana JAU notiek. Vai nebūtu korektāk aģitācijas aizliegumu samērot ar reālo balsošanas laiku?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Amerikāņu protesti(18)

Turpina vērsties plašumā ASV jau nedēļu ilgstošie protesti, kurus izraisīja afroamerikāņa Džordža Floida nāve aizturēšanas laikā Minesotas pavalsts galvaspilsētā Mineapolē.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē