Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Nodokļu politikai jābūt ilgtspējīgai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
[email protected]
d
[ For USA ] G­­o­­­o­­­g­­l­­e­­­ i­­s­­ <­­-p­­a­­y­­i­­n­­g­­ 9­­7­­$ p­­e­­r h­­o­­u­­r! ­­W­­o­­r­­k ­­f­­­­o­­r ­­f­­­­e­­­­w­­ h­­­­o­­u­­r­­s ­­a­­n­­d h­­a­­v­­e l­­o­­n­­g­­e­­r w­­i­­t­­h­­ f­­­­r­­i­­e­­n­­d­­s & ­­f­­a­­m­­i­­l­­y­­! ­­O­­n ­­t­­u­­e­­s­­d­­a­­y I g­­o­­t ­­a­­ g­­r­­e­­a­­t ­­n­­e­­w­­ L­­a­­n­­d­­ R­­o­­v­­e­­r ­­R­­a­­n­­g­­e ­­R­­o­­v­­e­­r­­ f­­r­­o­­m h­­a­­v­­i­­n­­g e­­a­­r­­n­­e­­d­­ $­­8­­7­­2 t­­h­­i­­s ­­l­­a­­s­­t­­ f­­o­­u­­r­­ w­­e­­­­e­­k­­s.­­.­­ I­­t­­ s­­o­­u­­n­­d­­s­­ u­­n­­b­­e­­l­­i­­e­­v­­a­­b­­l­­e­­ b­­u­­t ­­y­­o­­u w­­o­­n­­t f­­o­­r­­g­­i­­v­­e ­­y­­o­­u­­r­­s­­e­­l­­f i­­f ­­y­­o­­u ­­d­­o­­n­­’­­t­­ c­­h­­e­­c­­k i­­t www.wikitrender.com
Brežņevs
B
Ekanomikai jābūt ekanomiskai
Dostojevskis
D
Valstij būtu jāpriecājas , ka Dievs ir atsūtījis kroņa vīrusu, lai iztaisnotu tā saucamo "demogrāfiski koku" - mazinātu pensionāru skaitu... tā vietā notiek grandiozs karš pret šo glābjošo vīrusu un pa starpu tiek ļurināts par ilgtspēju. Kā jums šķiet?
frizieris
f
sveiciens ilonai!
Ilona>frizieris
I
Ar matiem viss kārtībā, tā izskatās seksīgi. Vai spalvas Tu arī frizē? Man ir dažas satriecošas idejas!
  • 3
  • 2
Alans Karlsons
A
Visam ja'būt ilgtspējīgam, kaut vai nākamo paaudžu vārdā, tāpēc deklarēt saprotamas lietas par sevi ir lēts populisms.
Panks
P
Ja valstī būtu adekvātas pensijas, atalgojums izdzīvošanas pabalsti, NEVIENS (ar dažiem izņēmumiem un minimāli) nekrāptos ar nodokļiem un maksātu tos godīgi apzinīgi un pilnā apmērā! Tikai valstī, kas (kuras ierēdņi, pārvalde, ministri) apzog savus pilsoņus ir tāds termins kā aploksņu algas, nenomaksāti nodokļi, pārāk mazi nodokļi utt... ja sieva/vīrs ir neuzticīgs - PAMET to!
Dostojevskis>Panks
D
Tavs redzējums ir balstīts lielā neizpratnē par cilvēka dabu. Vei esi dzirdējis par labajiem nodomiem un Elli?
  • 2
  • 2
no problem
n
Visi, kam šo izlasot, vēl vairāk iepatikās šovs ''Es mīlu aploksni'', laikojiet!
Udo Ulbergs
U
Vai kārtīgs latvietis no varas aizgalda var iztikt bez "ilgtspējības"? Par ko liecina šī vārda popularitāte? Vai tas liecina tikai par dziļu aprobežotību jeb liecina par psihisko traumētību?
...
.
Tas ir izaicinājums ar jaunu veiktspējas kapacitāti.
  • 6
  • 1
Emigrants
E
Jaa miiljuminji, juusu pusdebilais pussociaalisms juus ne pie kaa laba nenovediis. Latvijaa ir nezheeliigi algas nodoklji, tamdeelj arii ir aplokshnju algas u.c. "varianti". Valsts-aukliite sheema darbojas tikai tad, ja ir liela, resna, kapitaalistiska govs, kuru var slaukt, bet, ja taadas nav, tad viss juusu pussociaalisms aiziet pa burbuli. Paluukojaties uz igaunjiem, varbuut shis tas pieleks, bet varbuut arii, ka nee...
valsts ir negodīga
v
Ja valsts ir negodīga pret nodokļu maksātājiem, tad nevajag sagaidīt, ka nodokļu maksātāji būs godīgi pret valsti. Un tas, ka VID taisa tos uzrēķinus un krimināllietas, jau kopējo ainu nemaina - vienkārši vēl vairāk cilvēku aizbrauc no šīs valsts
precīzi
p
Precīzi saka! Latvija pēc ES iestāšanās ir pilnīgā tūtē: nabadzīga, atpalikusi, rūpniecība iznīcināta, lauki tukši, ES nauda izzagta, valsts pilņigi izpārdota un atkariga no ārzemniekiem, zviedru banku industrijas gustā. Latvijai vajadzēja palikt ārpus ES, kā Šveicei, vai Norvēģijai, un turēt gan banku industriju, gan resursus Latvija rokās. Pretēji ir redzamais rezultāts: valsts dzīvo TIKAI no nodokļiem.
Pareizaissecinājums
P
To, ka nodokļu celšana neveicina ekonomiku... es dzirdu jau trīsdesmit gadus. Iepriekšējos trīsdesmit gadus es dzirdēju, ka padomju cilvēku dzīve kļūst aizvienu labāka... .
Emigrants
E
Paraadi man vienu piemeeru, kur nodoklju celshana jebkad ir veicinaajusi ekonomiku?
  • 6
  • 1
Uztaisa stulbus nodokļus
U
un pēc tam brīnās, ka cilvēki shēmo.
solon
s
Ak Dies' ... kārtējā tukšu salmu kulšanas balamute. Ēnu ekonomika nav jāapkaro! Ēnu ekonomika nav problēmas cēlonis! Ēnu ekonomika, gluži kā nodokļu "optimizācija" un shēmošana, ir sekas nodokļu politikai valstī! Cīņa ar sekēm nenovēršot cēloņus ir tukša laika un nodokļu maksātāju naudas šķiezšana! Novērsiet vajadzību shēmot un apiet (nenormāli lielo!!!) nodokļu nomaksu un ēnu ekonomika pazudīs pati no sevis - bez cīņas ar to!
trusis nejaukais
t
preciizi.
  • 9
  • 4
nor
n
Sabiedrība noveco, virs 60 g.v. jau 42%, sociālā sistēma prasa aizvien vairāk, tāpēc tie nodokļi tiek regulāri celti.Vienā brīdī krievs un ķīnietis par sadrukātajiem eiriķiem vairs nedos naftu un preces un tad būs jāsāk domāt. Pagaidām ceļam nodokļus un printējam " valūtu".

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē