Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pabriks: Ja netiks prezentēti pārliecinoši argumenti, atturēšos no iejaukšanās LU lēmumā par rektora ievēlēšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Brezents
B
Prezentēti? Sniegti!
Didzis
D
Pēc Pabrika domām galvenais ir pierādījumu prezentācija nevis pierādījumu sniegšana.
oskars
o
kada velna pec tev , kara upi , ir vispar jajaucas universitates lietas ?
Suns
S
Pabrik, ej pulēt lietotās angļu bruņumašīnas. Tev ir savs lauciņš, un nebāzies citu lietās. Te daudzi ir bijušie mācībspēki.
Scorseze
S
Man tikai divi jautājumi, kāda valsts aizsardzības ministram būt darīšana gar LU rektora ievēlēšanu?!?!?!? Vai arī Latvijā jau vairs netiek šķirotas lietas kurās var iejaukties ASV pakaļas laizītājs, sak, visi kas laiza jeņķu pakaļu var iejaukties kur vien jeņķu vēstniecība liek?!?!?!?!? Mums šobrīd ir banānu republikas cienīga vadība! Iesaku visiem noskatīties Olivera Stouna dokumentālo filmu par Ukrainu: https://ok.ru/video/193480689093
Alla Borisovna
A
Scorseze, tas, ka Stouns ir dabūjis godalgu par filmu, jau nenozīmē, ka filma ir patiesa. Sevišķi itāļu festivālā. No otras puses, tas, ka jūs uzskatāt, ka viss Latvijā notiekošais jāsaskaņo ar amerikāņu vēstniecību, ir Jūsu redzes defekts. Jo vairāk tāpēc, ka 'domāju, pienāks laiks un mēs visi redzēsim dokumentālus pierādījumus:)', tas ir - nekādu pierādījumu tagad nav, t.i. jūsu uzskats ir tīra ticība.
 • 1
 • 0
Scorseze> Alla Borisovna
S
Liekas, spriestspēju esi zaudējusi tieši tu (pie nosacījuma, ka tev ir smadzenes). Stouns nesen saņēma godalgu par šo filmu Itālijas dokumentālā kino festivālā.
 • 1
 • 1
Scorseze>Margarēta
S
Jautājums nav par likumu bet par būtību:) Arī verdzība, fašisms (itālijā), nacisms (vācijā) bija pilnīgi likumiski:):):):) Mums jau sen lielākā daļa pie varas esošo vadības darboņu skraida uz asv vēstniecību pēc "rīkojumiem", tad varbūt vienkārši pieņemsim likumu arī par to, ka viss Latvijā notiekošais jāsaskaņo ar asv vēstniecību?:) Konkrēti par Parbriku, viņš ir visīstākais nodevējs un jeņķu pakalpiņš, domāju, pienāks laiks un mēs visi redzēsim dokumentālus pierādījumus:)
 • 1
 • 2
kā tad:))))
k
Liberaste alločka tik ļoti zombēta no liberastu propagandas, ka zaudējusi kritiskās domāšanas spēju un tikai rej liberastu norādītajā virzienā?
 • 2
 • 2
Alla Borisovna
A
Atbilde tāda: rektora ievēlēšanas rezultātus saskaņā ar likumu apstiprina ministru kabinets, nu un aizsardzības ministrs, protams, ir ministru kabineta loceklis. Runājot par Olivera Stouna filmu par Ukrainu, tas ir gabals, kam ir pārmesta nekritiska attieksme pret Krievijas viedokli; Stouns esot tā sapriecājies, ka Putins piekrita sniegt viņam interviju, ka zaudējis kritiskās domāšanas spēju.
 • 3
 • 2
Nja
N
Noziedznieka Putina slavināšana nav pieļaujama.
 • 2
 • 3
Margarēta
M
Tāda daļa, ka visus valsts augstskolu rektorus pēc ievēlēšanas amatā jāapstiprina Ministru Kabinetam, kā to paredz Augstkolu likums. Parasti tā ir formāla procedūra, kurā neviens pat nebalso, pietiek, ka neviens neceļ iebildumus. Muižnieka ievēlēšana ir bijusi tik odioza, ka diskusijas un viedokļu atšķirības ministru starpā ir sagaidāmas un būs vajadzīgs balsojums, kur katram ministram ir viena balss. Ja skaitām valdības balsis, tad JKP ir 3 balsis, kas būs pret, NA ir 2 balsis, kas droši vien būs par (nu, tur Broka&co), A/PARam un Jv ir katrai 3 balsis un viņi jau atkal sāk uzvesties kā glumš, triceklīgs galerts. Ļoti ceru uz retajām saprāta balsīm MK (ārlietu ministru, satiksmes ministru, un, pati neticu, ka to saku, finanšu ministru).
 • 5
 • 1
Margarēta
M
Man jau nu liekas, ka valsts galvenās augstkolas rektoram, kas saņem grandiozu algu, uz kuras fona ministri, kam viņš jāapstprina amatā, ir nabagi, pat viņa palīdze Broka saņem vairāk par Pabriku, ka varam tomēr gribēt, lai rektors būtu ievēlēts taisnīgās, godīgās vēlēšanās ar pārliecinošu vairākumu. Tas tā kā būtu tāds minimums. Vērosim MK. Vai tiešām būs ministri, kas spēs balsot par Muižnieka apstiprināšanu šajos apstākļos un vēlēšanās, kuru rezultāts un norise ir apšaubāmi.
Margarēta
M
Ka nu vēl ar to atturēšanos nesanāk tā, ka arī MK rektoru apstiprina ar vairāk balsīm pret&atturas nekā par.
Rumpītis
R
Pārfrāzējot vienu mūsu slavena politiķa memu - Kāvar nezagt!! Drīz sāksies liela jautrība, jo kūciņa sāk samazināties, bet stulbu un rijīgu deputaķiku un "biznesmeņu" skaits nesamazinās. Tāpēc iepērkiet popkornu ieņemiet ērtas vietas un vērosim kā mūsu "labākie no labākajiiem" un tie kam intelekts galvā atstājis dziļas rētas kausies ap kaulu (EU līdzekļiem) kā klejojošu kranču varza. Būs jautri. Noteikti intresantāk par Latvijas dziļi intelektuālo ziepeni "Viņas melo labāk"
Bērziņš
B
Valsts sektors nav vieta, kur atturēties. Tur ir jāvar strādāt, noskaidrot faktus un pieņemt lēmumus. Tāpat kā privātajā sektorā.
Margarēta
M
Es piekrītu. Ja vēl Saeimā var atturēties vai izraut balsošanas kartiņu, tad ministriem vajadzētu spēt formulēt savu nostāju ikvienā jautājumā un balsot par vai pret. Ja tik daudz nespēj, nav jau vergi, drīkst demisionēt un lai nāk vietā kāds izlēmīgāks.
 • 5
 • 0
Andris Bērziņš
A
Kārtējā situācija kad tiek mukts no atbildības vienkārši atturoties.
Vienīgais arguments?
V
Ir vai nav muižnieks genderists vai vismaz gejs?
kalašnikovs
k
Рот закрой ванючка!
Realitāte
R
Tak šis ir politisks cirks,notiek cīņa nevis par godīgi negodīgi notikušajām LU rektora vēlēšanām-cīņa ir par to ,ka ministres saimnieki ir devu;si komandu ,jebkādiem līdzekļiem LU vadībā dabūt savu cilvēku,lai pie rakstu mājas celšanas varētu piezagt kabatas no Es naudām,vienkārši un elementāri -šai valstī visās jomās tā notiek,jo šokolādē un bez problēmām dzīvo tikai deputāti un valsts ieredģņi,vienīgais ko viņi dara tirgo un dala amatus
>mg
&
Mužnieka kungs zaga? Ceru, Jūsu rīcībā esošos faktus esat darījis zināmus attiecīgām iestādēm, nevis vienkārši pļurkstat internetā.
 • 0
 • 0
mg
m
Varētu padomāt, ka Muižnieks&Broka nezaga.
 • 6
 • 1
Nja
N
Pabrikka saimniekus redzu, bet kādi saimnieki ministrei? Tāpēc šie pabriki kā krietni kranči uzbrūk JKP, jo viņi reāli apdraud tādu pabriku saimnieku intereses.
 • 8
 • 0
Čiploks
Č
Malacis Pabriks. Neuzpērkas uz komjauniešu emmas falsifikācijām.
Čipolīno
Č
šaubos vai arī Pabriks nav bijis komjaunatietis.
 • 5
 • 0
Ko?
K
Tas, kurš 11 gadus bija pie šķēles viņa Tautas partijā?
 • 10
 • 0
Leina
L
Sis debilais daunis Pabriks butu paklusejis, visus ka tada smirdiga sudu musa.. Pabriks ir stulbs, glevs lupata, kurs Krievijai uzdavinaja no Latvijas nozagto Abrenes teritoriju un sis idiots, kretins sodien sez Akzsardzubas ministra kresla. Ta tas var but tikai debilu, idiotu parvalditaja valsteke, kur korumpanti, zagli, pielideji ienem valsts augstos amatus.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Šuplinskas datorsapņi

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP), pēc visa spriežot, nolēmusi būtiski paplašināt savu nemīlētāju pulkus, rosinot, maigi sakot, visai savdabīgus grozījumus Izglītības liku...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē