Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rektoru padome: IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oskars
o
vai par braki ir jasanem premijas ?
Nevārēs grābt, kā līdz šim
N
Protams, ka brākis, jo paši vairs nevārēs grābt, kā līdz šim, un pasniedzējiem maksāt grašus
īzī pīzī
ī
Likums laikam paredz izveidot politcūku barotnes augstskolās, jo šodien pie varas esošajiem nav nekāda atbalsta tajās. Atliek pieņemt likumu un ar tā palīdzību salikt savējos. Īzī pīzī! Vēl kādi 10 pārstāvji un kādi 5000 eiro mēnesī katram. Feins plāns!
oponents
o
Es neticu ne IZM, ne rektoru padomei. Abi metami par vienu kārti.
.
.
Šeit nu galīgi nav vietas ticībai. Prātam gan, ja ir
 • 5
 • 1
Par daudz
P
Vienkārši augstskolu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem mums ir krietni lielāks nekā normāli. Desmitos, kad pietiktu ar piecām. To visu var pārbaudīt un salīdzināt, ja vien nav slinkums. Augstskolas turklāt nav pietiekami finansētas, un nopietni un sistemātiski nodarbojas ar savu galmu uzturēšanu. tam jaunie likumu grozījumi tikai palīdzēs.
protams par maz
p
Skaits nav rādītājs - laba izglītība ir labs bizness, slikta izglītība zaudējumi.
 • 1
 • 1
par maz
p
lūk tipisks IZM vai JKP darboņu spriedelējums. Labi, pārbaudām un salīdziņām - Latvijas Universitāte, Tehniskā universitāte, Lauksaimniecibas universitāte, Stradiņi, Muzikas akadēmija, Kultūras akadēmija, Mākslas akadēmija, Aizsardzības akadēmija.... Re, jau astoņas sanāca? Kuras būtu jālikvidē? Jeb varbūt gluži otrādi - Policijas akdēmiju būtu jāizveido par jaunu? "Augstskolas turklāt nav pietiekami finansētas..." "jaunie likuma grozījumi palīdzēs". Droši vien jau nebijāt tā domājis, bet sanāca, ka "galmu uzturēšanai" palīdzēs. Un tiešām, tikai tam arī palīdzēs - katrā augstskolā 7-11 uzturami liekēži klāt. Un vēl IZM gan jau arī "jāuztur". Ja kāds tiešām gribētu patiesi augstākai un vispār izglītībai, ko labu paveikt - likvidētu pilnīgi bezjēdzīgo IZM. No tā gan būtu jēga.
 • 12
 • 3
un
u
kāds tam sakars ar tēmu?
 • 4
 • 4
Tālis
T
Tas nav nožēlojami, bet kaitnieciski! Slimus cilvēkus nedrīkst likt amatos!
Visu varu padomēm
V
politmafija pat augstskolās saskata kaut ko izzogamu un grib tur sabāzt savējos, lai pat no akmens pēdējā sula nepaliktu neizspiesta, aber akurāt kā nagu maucēji... citās Eiropas valstīs šādas padomes ir noiets etaps, bet pārgudrajai LV jau nav vajadzības mācīties no citu kļūdām, pietiek tās nokopēt, jo glupāk, jo labāk... Alkatība un intelekts Latvijā nav savienojami.
jānis
j
Domāju, ka augstākā izglītība Latvijā nav vajadzīga un ir likvidējama un slaucēja no Rēzeknes to veiksmīgi īsteno. Dumjas būtnes vieglāk saturēt burkā.
āns
ā
Jānis Bordāns?
 • 5
 • 5
Pareizaisjautājums
P
Vai nav tā, ka IZM darbojas tie, kas neder par skolotājiem? Varbūt IZM veicamos darbus varētu deleģēt skolu vecāko klašu skolniekiem?
>Pareizaisjautājums
&
Kāpēc dzimumu diskriminācija, ka tikai skolniekiem. Pareizi jāsaka "skolēniem".
 • 6
 • 0
.
.
ir īstais mirklis likvidēt IZM
 • 8
 • 4
Iz tautas
I
Dažreiz sajūta, ka nevis gans kontrolē aitas, bet gan aita kontrolē ganus. Vai tiešām viena kundzīte un Co sevi iedomājas gudrāku par profesoriem, akadēmiķiem, zinātniekiem...
!
!
""Īpaši kavēties neplānojam." Tik ļoti mūsu valsts stilā! :))
.
.
nezinu gan, vai šo var saukt par brāķi, drīzāk jau par apzinātu noziegumu. Par "politiķi", visu pārzinošo Ašerādenu pat izteikties negribas....
?
?
"Rektoru padomā uzsver, ..." Vai tomēr 'padomē'?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē