Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rinkēvičs: Latvijai aizsardzībai jāvelta vairāk nekā 2% no iekšzemes kopprodukta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Šito
Š
PidorASu -GILJOTINĒT.Un ātri.
fon Moltke
f
Būtu jāsāk ar jautājumu - tieši kādai aizsardzībai mēs gatavojamies? (piemēram, atturēt Krieviju no agresijas, paši saviem spēkiem iznīcināt pirmo ihtamņetu vilni, tikt galā ar terorismu, vienlaikus turpinot starptauitskās misijas, kuras arī neviena nav atcēlis) un tikai tad sākt apspriest, kādi izdevumi tam būtu vajadzīgi. Nav obligāti kliegt līdzi ASV prezidenta izstrādājumam, kurš domā ne jau par ASV vai NATO, bet savu reitingu un uzvedas kā tipisks birokrāts (kāpēc 2 procenti, vajag 4, bet pamatojums - man tā sagribējās.)
janka
j
Samaziniet sev algas un citus bezjēdzīgos tēriņus un būs nauda militāristiem.
Velta Kociņa
V
Bagātā Vācija neatvēl pat tos 2 %,un no 29 NATO valstīm ,tikai 5 valstis novirza prasītos 2 % .Vai atkal skriesim ratiem pa priekšu ?Lai būtu naudiņa atkal nopirkt nekur nederīgas sapieru lāpstiņas ,vai nederīgus apavus????? Ar jēgu iztērējat jau piešķirto finansējumu ,tad var ko vairāk prasīt !!!
Ezis
E
Atkal jau gribam būt svētāki par Romas pāvestu. Līdžigi kā ar Briseles un valūtu fonda prasību un normu ievērošanu :)
  • 3
  • 3
Ezis
E
Cik % būtu jāvelta izglītībai, medicīnai, zinātnei un cik reāli tiek veltīts?
TrollisJT
T
AR TIK PAT PĀRLIECINOŠU SEJAS IZTEIKSMI JUMS STĀSTĪS PAR 14%
Galīgs Stulbiņš
G
Vispirms, Krievija PPNLV neuzbrūk un nav geopolitiski iemesli kāpēc uzbrukt. Bet ja nu unbruktu tieši tāpēc, ka okupēt Latviju tai ir eksistenciāli nepieciešams, kāpēc gan PPNLV or eksistenciāli nepieciešama ES?
Galīgs Krievnacistiņš, Nesekmīgs
G
Pirmkārt, valsts PPNLV dabā neeksistē. Otrkārt, Krievija ir agresorvalsts, kas jau iebrukusi Ukrainā un Sīrijā, tātad spējīga iebrukt arī Latvijā. Treškārt, bruņotos spēkus parasti gatavo laicīgi, jo karam sākoties vairs nebūs iespējas sazināties ar pretinieka ģenerālštābu un lūgt laiku sagatavot armiju. Kāpēc Latvijai ir vajadzīga ES, nesekmīgais krievnacistiņ? Tāpēc, ka vajadzīga, krievnacistiņ. Strarp citu, es tevi uz ES neesmu saucis un ar varu te neturu - sakravā pekeles un tinies. Urengojā puse māju tukšas, ikurāt tevi gaida!
  • 0
  • 2
Pbergmanis
P
Gailis - papagailis
<<<
&
ASV prezidenta gūsteknis.
  • 4
  • 1
<
&
Maitas putns.
  • 5
  • 2
otrs vējonis
o
Protams, kādus 16 vismaz...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Bankām jāstiprina labā slava(3)

Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju – 42,3% – uzkrājumus veido skaidrā naudā, un tikai 17,4% cilvēku uzkrājumus glabā bankas kontā, vēsta Ferratum Bank, atsaucoties uz aptauju par naudas krāšanu. Šajā a...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē