Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Satrauc sabiedrības daļas tumsonība un neticība zinātnei

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jurka
J
Kad skolotājiem būs normālas algas un nevajadzēs vākt slodzi vairākās darba vietās, cerams sāksies konkurence par skolotāja darbu un paaudžu maiņa. Tad tā neizglītotība varbūt ies mazumā. Visu sabiedrību ar privātskolotājiem taču neizglītos...
Juris
J
Ja esi apvienības vadītājs, jānorobežojas no savas pētniecības virziena lēmumos, viedoklī. Rakstā tomēr sava virziena pacelšana, citu pazemināšana. Ja par kosmosa pētījumiem, kur atzimēts, ka nebūs ieguvumu, jāatzīmē, ka Latvijā izstrādā tehniku, kuru pasaulē izmanto kosmosa pētījumos.
skeptiķis
s
Kāpēc lai sabiedrība uzticētos zinātnei, kura tiek finansēta ar grantiem? Piešķirot grantu, pētījuma rezultāts tiek predeterminēts. Objektīvu, godīgu un patiesu rezultātu grants nepavisam negarantē, bet zinātnieks Jaudzems savu naudu jau ir saņēmis, pašapmierinājies un tāpēc var justies apmierināts. :-P
too mans viedoklis
t
Spriežot pe komentāriem ,daudzi grib ,lai latvieši ir maziglītoti ,nezinoši ,lai medicīnas nozari pārstav profani ,kā Pavļuts ,un jaundibinātais vakcinacijas organizēšanas kantoris ,,,redz zinātnieku par daudz uz katru latvieti esot ......,a macītaju ,jūdu kristietības pesteļotaju nav par daudz uz katru latvieti ?
Protobalts
P
Kristap var parliecinaties pec oponentu komentariem ,ka neesam viss tumsoņas ,un tas ir labi ,esam gatavi vairāk uzklausīt padomus un lasīt rakstus par Latvijas zinātni un zinātniekiem !!!
Как будут утилизировать .
К
12:52 Время на исходе. Когда все начнется? /Владимир Боглаев https://youtu.be/iPzp42xExBc
Blo
B
Mani gan satrauc zinātnes tumsonība,kā var teikt ka droša ja vēl 2 gadus turpinās oficiālie pētījumi un visi sapotētie piedalās eksperimentā.Liela nauda zinātniekiem aptumšo veselo saprātu.
Glo
G
Un kas eksperimentē????
 • 0
 • 1
ha ha ha
h
:))))Latvijā un zinātne? Tas pat no okupantu puses netiks pieļauts. Atsūta specifikāciju un vel tekstu kas jāsaka. Tik vien!
Krējums Saldais
K
Jaunais zinātnieks, saka, ka piedalījies pētījumos un naudiņu lietojis jaunu ķīmisko savienojumu izstrādnei, bet rakstā par šiem savienojumiem nav pat zilbes. Kāpēc? :)
Edvins Eglitis
Tie kuri stradajusi zinatniska petnieciba loti labi apzinas ka nauda , pat lielas summas, nenodrosina petijumu kvalitati vai lietderibu. Dazi lielas par tam lielam suman it ka tas kaut ko garantee. Nesen medijaa bija apraksts par Covid izraisitam psihologskam sekam. Visadi plasi secinajumi un apgalvojumi bet saite uz publikaciju nebija pievienota. Varbut darbs nav publicets bet raksta autori so "sikumu" ignore. Saja rakstaa pat nebija mineti petijumu autori ! Pec satura tas nebija zinatnisks raksts, varbut kads "abstract vai correspondence" kur ir daudz zemaaks zinatniskas prasibas. Lidz tam bridim kad jebkurs var izlasit publikaciju un parbaudit visus datus un metodes visaa garumaa un sastava sads medijas raksts (vai zinatniska komunikacija) nekad nebus uzskatits par zinatnisku petijumu.
 • 16
 • 0
tāpēc
t
ka tas visiem nav jāzina...
 • 2
 • 3
Skolnieciņš
S
Pētījumi organiskajā ķīmijā ir ļoti dārgi. Es šaubos, ka mūsējie var kaut ko izgudrot. Labāk viņš strādātu kādā rūpnīcā, tas būtu jēdzīgāk...
 • 12
 • 5
žēl gan
ž
ko gan citu var teikt no rokas barots, pats apguva līdzekļus, pats, pats... žēl, ka tik jauns cilvēks jau... tā arī neko no reālijām nesapratis savā burbulī
nuss
n
Paši zinātnieki mūsdienās ir tādi paši tumsoņi un par to liecina pētījums, ka 50% no mūsdienu zinātniekiem tic Dievam, kaut nekādu zinātnisku pierādījumu Dieva eksistencei nav. Komunikācijas problēma ir novērojama šajā rakstā, kad zinātnieks nezinātniskai auditorijai nodod informāciju ar zinātniska žargona palīdzību... var tak atcerēties Alberta Einšteina sacīto: "Ja to nevari izskaidrot vienkāršā valodā, tad tu to pats tā īsti nesaproti(lai izskaidrotu citiem)". Latvijā zinātnei nav nekādu problēmu ar tumsoņiem un tai nav uzdevums tos izglītot! Tas ir skolotāju darbs! Latvijas zinātnes milzīgākā problēma ir tās nepietiekamā finansēšana un Latvijas politiķu egoisms un neizpratne, ka visas tautas labklājība(tajā skaitā arī pašu - nevis ekskluzīvi - tikai pašu) ir valsts pamatā un attīstīta zinātne ir valsts galvenais balsts.
>Skolnieciņs
&
tas tapec ka bez Krievijas pasaule aizies boja...
 • 3
 • 5
Skolnieciņš
S
«>nuss Protams-un vel imperialistu pakalpini: Tikai musu Krievijas zinatne ir drosa un kalpo musu interesem.» kāpēc Tu pārfrāzē nuss komentāru? Vai tad nuss komentārā bija kaut kas teikts par Krieviju? Kāpēc Tu piefantazē klāt cita komentētāja viedoklim kaut ko savu?
 • 5
 • 2
>nuss
&
Protams-un vel imperialistu pakalpini: Tikai musu Krievijas zinatne ir drosa un kalpo musu interesem.
 • 3
 • 7
Christy E. Brown
C
I’m making over $7k a month working part time. I kept hearing other people tell me how much money they can make online so I decided to look into it. Well, it was all true and has totally changed my life. This is where i started.......... Www.Jobcash1.com
Edvins Eglitis
Vakar pamatigi pasmejos (vajadzeja raudat bet pasmejos) kaa pazistams arsts ar savu dr. TV sovu, kada TV raidijuma stastija visai valstij ka Covid vakcinu antivielu limenis bus stabils 2 gadus. !!! Si vakcine radita pirms 6 menesiem un pirmie iegutie dati nav vecaki par 6 menesiem. Ka var it ka ricibspejigs cilveks izpaust sadu apgalvojumu ? Intresanti ka valsts eksperti gandriz vienbalsigi, noraida Covid virus imunitates efektivitati un lietderibu un izturibu , bet uzskata vakcina izraisita imunitate pret tikai vienu Covid protein anitigenu , "Spike protein" nodrosinas labaku imunitati ka imunitrate pret 8-10 Covid virus protein antigeniem. . Nav nekadu pieradijumi ka 2 spritzes pietiks, varbut vajadzes spritzeties katur gadu--nav zinams. Vakcina izraisita imunitate nekad nav bijusi un nebus paaraka par to imunitate ieguta no dabiskas infekcijas. .
 • 12
 • 1
j
bet cik vienkārši būs identificēt plānprātiņus, plakanās zemes un memory ūdens patērētājus- viņi noteikti nevakcinēsies un varēs tupēt savās sādžās, bez tiesībām dauzīties apkart
TUMSONIS
T
TU PLAKANAIS ŪDENS TEORĒTIĶI PAMAINI PSIHIATRU.KO TU TUR MULDI?NEZINU PLAKANO ŪDENI BET LASĪJU BIG FARMAS RAŽOTĀJA LAPĀ BRĪDINĀJUMUS UN BLAKNES AR MAZIEM BURTIEM.NEKUR BLAKNES NEAFIŠĒ,ATBILDĪBU AR NEVIENS NEUZŅEMAS.PIRMS POTES JĀPARAKSTA PAPĪRUS KA BŪSI PATS VAINĪGS JA NU KAS.TUMSOŅI ŠAJĀ GADĪJUMĀ SAGLABĀ SEV VESELĪBU,TAD ES IZVĒLOS BŪT TUMSONIS UN VESELS.LAI APGAISMOTIE PAŠI SLIMO UN IET BOJĀ.UN VĒL PIEBILDE KA SAVĀ LAIKĀ HITLERS TOS KAS VIŅAM NEPIEKRITA SAUCA PAR TUMSOŅIEM.
 • 14
 • 1
Zina
Z
Grantu sistēma bieži nosaka, kādi pētījumu rezultāti tiek sagaidīti
Pirktspēja
P
:) Nuja. Nesaprot, ka Dievs jeb Dieviete ir GRAVITĀCIJA. Dzīva Gravitācija.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Sprādziens un ģeopolitika(5)

Starp Čehiju un Krieviju turpina vērsties plašumā vērienīgs diplomātisks skandāls, kura sākumam par iemeslu kļuva Čehijas drošības dienestu paziņojums, ka Krievijas izlūkdienesti ir saistīti ar spr...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē