Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Skolu jautājumā nevar spekulēt ar izdzīvošanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ansis Dīvainis
A
Var Ilga patikt vai nepatikt. Ar slotu cauri skolām jāiziet. Vēl jābremzē vecāku visatļautība iejaucoties mācību procesā. Stingri noteikt procedūru. Iet, bļaut un zākāties nedrīkst. VBTI metodes jāmaina.
opītis
o
Pilnīgi piekrītu Šuplinskai, ka, ieviešot skolās PISU, mēs ātri atrisināsim visu!
P
P
Tad arī nespekulējiet.
Greizie rati
G
Ministrijas apakšvirsraksts noteikti ir gada neveiksmīgākā apakšvirsraksta vērts : "MInistrija plānojusi noteikt ieejas prasības visās vidusskolās,.(..)". Pirmā asociācija : visās vidusskolās tiks kontrolēti visi, kas gribēs tajās ieiet, lai meklētu narkotikas...." Mūsu ģimnāzijas nupat ar to ir iezīmējušās. Otrā asociācija - Blaumaņa hrestomātiskais "Caureja aizliegta!". tātad būs rūpes par ēdināšanas kvalitāti. Diemžēl, viss vezums iegriezās citā ceļā. Kaut gan redzēju tikai to, ko nabaga "Diena" atļāva redzēt bagātajiem skolotājiem, tomēr secinu, ka labāks virsraksts šai intervijai būtu "Karaliene uz troņa un uz galma fona". Varbūt vēl kāda radoša doma būtu radusies, bet, atvainojiet, avīze "Diena" sarosījusies mainīt orientāciju un kļūt par laikrakstu "Tumsa".
ta nu gan
t
Ministrija plānojusi noteikt ieejas prasības visās vidusskolās, lai jauniešu karjeras izvēle būtu mērķtiecīgāka.... No šā teikuma saprotu, ka būs ja ne gluži iestājeksāmeni vidusskolās, tad visus tur neuzņems. Var jau būt, ka tas ir priekšlikums no arodskolām, bet vispār izskatās, ka komplektā ar novadu reformu un gaidāmo skolu slēgšanu tiek paātrināts process "pēdējais izslēdziet gaismu lidostā".
murga
m
Nedrīkst dusmoties uz tiem, ko Tas Kungs jau ir apdalījis. Tā arī neko nav sapratusi da'ma no izglītības, zināšanām. Te vieni vienīgi murgi
Domas , pārdomas
D
Es varētu saprast medijus , kuri tikai zīmolos ir Neatkarīgi un te jau viens pēc otra viņi sāk mums sniegt Maksas saturu , bet nekādi nespāju izdomāt , Kāpēc partijām ir vajadzīgs Valsts dotēts Pabalsts , ja partijas Sponsorē Sponsori !!! Vai Izglītības iestādes arī varētu veikt kādas Biznesa darbības , lai savāktu gada laikā naudiņu Ziemassvētku pasākumiem , trūcīgo skolnieku vajadzībām u.t.t. ? Skolās izveido Korus un mākslinieku grupas un tad pārvietojas pa Rīgas ielām un parkiem ! :) Bērniem ir jāmāca , kā naudu pelnīt , lai viņi negaidītu Brīnumus no turienes , no kurienes tos sagaidīt nav iespējams . Viņiem nav Brīnuma nūjiņas ! / Skolu jautājumā nevarot spekulēt ar izdzīvošanu . / Kā saprast šo Paziņojumu par Izdzīvošanu , ja Latvijas labākais pārstāvis organizē visas Eiropas Savienības saimnieciskās darbības konsultācijas , vai ko līdzīgu tur dara , bet mediji ziņo , ka izaugsme iet lieliem soļiem izvirzīto uzdevumu virzienos ?! :)
no Jūrmalas
n
30 gadu laikā Latvijā ir bijuši dažādi izglītības ministri- gan puišelis Vītols, kas ar koka pistoli skraidelēja ap Brīvības pieminekli, gan " tirgus sieva" Rivža, gan daudzu neciestais Šadurskis, kuram gan vienīgajam pietika dūšas pieņemt likumus par pāriešanu uz izglītību valsts valodā. Taču tāāds ļaunuma un arogances iemiesojums, kas ienīst visu pasauli, līdz šim vēl nav bijis.
a ko ta nu?
a
Ļoti precīzs no Pandoras lādes izbēgušās raksturojums. Ar visiem naidojas - ar skolēniem, skolotājiem, profesoriem, akadēmiķiem...
  • 14
  • 3
P
P
IZM var spekulēt ar da jebko.
melnais humors
m
Nesaprotu, kā Šuplinskai izdodas izskatīties pēc sapucētas palaistuves?
GoodMaan&ParexK&K
G
Latvijā spekulē tikai nūģi un benķīpirdēji. Jautājums par valsts izzagšanu un makaronu karināšanu ir atrisināts ilgtermiņā.
VL/TB/LNNK ierindas biedrs>GoodMann
V
Tatad-neko tu nevari:Īsts tukšs neta muldoņa.
  • 0
  • 8
VL/TB/LNNK ierindas biedrs>GoodMann
V
Beidz tukši muldēt-nāc un stājies partijā un dari lai kas mainītos.
  • 6
  • 7
Tā nu ir
T
Kāds suns, tāds ssimnieks un otrādi. Kādi tie stūrētāji, tāda tā izglītības sistēma...
Krējums Saldais
K
No raksta sapratu, ka par izglītību atbild pašvaldības. Ja godīgi - pārsteigums. Nafig tad vajadzīga Izglītības ministrija?
Valts
V
Tikai ļurbas un ļēpuči nespēj atšķirt kad jālieto vārds nevar, bet kad nespēj, nedrīkst un tamlīdzīgi. Šajā gadījumā nezinu kurš ir vainīgais - vai ministre vai žurnālists, bet šī nevārdu lietošana ir riebīga.
Valts
V
Piemērs: Šoferis pie skolas nevar braukt ar ātrumu 140 km/h. Patiesībā var gan, un spēj arī varbūt, bet nedrīkst! Tā teiktu tas, kura paradumos ir arī grāmatu lasīšana, līdz ar to arī vārdu krājums lielāks nekā iepriekš minētām personām.
  • 13
  • 1
to Valts
t
kas nu tur tik īpaši riebīgs....
  • 0
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kuras nozares būs glābējas?

Pieņemot, ka Covid-19 izplatību ierobežojošie pasākumi netiks atcelti jau tuvākajā laikā, kļūst skaidrs, ka gan ikvienam cilvēkam, gan uzņēmējdarbības videi, gan ekonomikai kopumā šiem pasākumiem ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē