Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Pirmais vispasaules latviešu ārstu kongress bija tāds kā katalizators cīņā par Latvijas neatkarības atgūšanu, par brīvību – atzīst kongresa rīkošanas iniciators ASV dzīvojošais latviešu profesors Bertrams Zariņš

Vēsturisks notikums ne tikai Latvijas medicīnai. Saruna ar profesoru Bertramu Zariņu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Edge
E
Vēsturisks sasniegums ne tikai Latvijas medicīnai. The HILL: "US health care is an ongoing miserable failure" There are five main reasons for the failure of U.S. health care. They have been well analyzed and all of them benefit major lobbies: expensive, dysfunctional health insurance, a non-transparent and discriminatory pricing system, a monopolistic pharmaceutical complex, a highly-profitable tort industry, and high incomes of physicians.
.
.
Sausais atlikums ir visai dīvains- šodienas Latvijas medicīna ir kļuvusi plēsonīga, neefektīva un nepieejama. Ārstu dzīves līmenis, salīdzinot ir vidējo līmeni valstī, ir ievērojami palielinājies, bet tas netraucē viņiem pieprasīt arvien vairāk un vairāk, vēl un vēl. Ir sapirkti visādi smalki aparāti, kas pirkti par valsts naudu un tagad pārceļojuši uz privātpraksēm, izveidotas mākslīgas rindas naudas izspiešanai un tajā pašā tiek bļauts, ka naudas vajag vairāk. 1,2 miljardi, kur tā nauda paliek???
Edvins Eglitis
Kapec Eiropas un ASV patriotiskie arsti nenak stradat Latvija? Tas jau but ists patriotisks gajiens un raditajs-upuret sevi svesu cilveku labklajibai. Daudz simtiem tadu potencialu arstuarzemes. Nedomaju ssuuudigas algas ir vienigais iemesls. Latvijas medicina vadita burtiski ka kada kommununstu Hercogiste un vini nemaz nevelas arzemniekus kuri tikai traucet vinu kartibu un kontroli. Kas ir vislielakais greks ir ka Latvijas un medicinas vaditaji paliks savos amatos lidz tam bridim kad nospragast neatkarigi no vinu vecumu , veselibu, saprata un vajadzibas Latvijas medicina. Tikai vina labklajiba ir svariga, var aizmirst par valsts iedzivota vajadzibam.
  • 7
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Amerikāņu protesti(17)

Turpina vērsties plašumā ASV jau nedēļu ilgstošie protesti, kurus izraisīja afroamerikāņa Džordža Floida nāve aizturēšanas laikā Minesotas pavalsts galvaspilsētā Mineapolē.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē