Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ViA rektors: Valdība pirmajās 100 dienās strādājusi pārsteidzoši labi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
arī
a
Šito ekspertu-kanKariņa roklaizi ar sūdainu koku....
ironiski
i
OIK ir atcelta. Pārsteidzoši labs darbs.
Neslāvs
N
Labākā valdība, kuru bija iespējams izveidot pēc Saeimas vēlēšanu rezultātiem. Nākas pieciest dažus pāļus ministru amatos no "jaunajām" partijām, bet tas pateicībā par pāļauditorijas balsu nodošanu Vienotībai.
krievfašistam
k
Vienotības kremlini izdomājuši latviešiem jaunu palamu - pāļauditorija? Kā vēl okupant jūs latviešus lamāsiet? Gansi, naciki, šprotņiki, nu pāļauditorija.
  • 1
  • 0
Tiešām
T
Vienotībai vajadzēja mainīt nosaukumu,lai pamanītu situāciju ar Deglava tiltu!
Pārsteidzoši gan
P
Kas viņu iecēla par ekspertu?
skaidrojums
s
Viņš pats. Tā oligarhātā pieņemts.
  • 1
  • 0
pārsteigums
p
Ja vēl taptu skaidrs, ko pārsteidzošu šī valdība paveikusi, bez OIK shēmu saglabāšanas un Kariņa paziņojuma, ka priekšvēlēšanu solījumi pildīti netiks, tad būtu pārsteidzoši labi.
Arturs Priedītis
A
Vai šis puišelis ir pie pilna prāta! Jau bija zināma viņa kolosālā vēstures kropļošana, pārspējot pat latviešu lielāko vēstures kropļotāju nelieti Šnori. Komunistu laikos tik lielu dibena laizīšanu neviens nepieļāva. Latvieši tagad ir "brīvībā" izlaisti, un tāpēc neviens viņu dibena laizīšanas māniju, kā arī vēstures kroplošanu neaptur. Ļoti neattīstītā tautā tas ir normāli.
Udo Ulbergs
U
Izveidojusies ir jocīga aina. 90.-91.g., kad tika sagrauta PSRS, padomju inteliģence noteikti bija garīgi, morāli, intelektuāli veselāka nekā Rietumeiropas inteliģence, kura tika degradēta jau no 68.gada. Tagad ir otrādi. Bijušā padomju inteliģence tagad ir nenormālāka nekā Rietumeiropas inteliģence. Pārliekā cenšanās "atgriezties Eiropā" un dzīvot kā "Rietumos" ir izvērtusies kolosālā degradācijā. Ukrainas piemērs ir visjaunākais šajā ziņā un pagaidām arī visriebīgākais. Āksts, šova darbonis bez jebkādas pieredzes politikā un administratīvā darbā var kļūt valsts prezidents tikai fundamentāli sabrukušā sociumā, kad inteliģenci ir pārņēmusi pilnīga degradācija un deģenerācija. Latvijā jaunākais drūmākais piemērs ir "6.oktobra paaudzes" nonākšana parlamentā, valdībā, reti lielā muļķa Kariņa atrašanās premjera krēslā. Taču pats lielākais latviešu inteliģences sasniegums ir aprobežota un nekaunīga ebreja stumšana valsts prezidenta tronī.
  • 2
  • 3
???
?
Nevar piekrist rektoram, ka konkrētu ciparu neesamība ir slikti. Tieši otrādi, tie visu laiku bija, bet neviens tos nepildīja. Ir jādara darbs un rezultāts neizpaliks. Pie tam ministrijās ierēdņiem nav kapacitātes (proti zināšanu un apņemšanās) sasniegt rezultātus, jo tur viņi saskata sev draudus. Tāpēc jaunie ir vēl vairāk uzteicami par apņemšanos un darbiem.
Raimonds
R
Rektors savā reklāmraksts demonstrē vājās zināšanas, vai arī cenšas nopelnīt plusiņus kāda politiķa acīs. Slavēt ir korekti par paveiktiem darbiem un rezultātiem, bet tādu taču nevienā jomā nav. ATR uzsākt nav māksla. Ja rektoram būtu vismaz minimāla izpratne par pašvaldību funkcijām, tad viņš zinātu, ka ATR piedāvājums ir ļoti vājš.
melnais humors
m
Ja nu ir kas pārsteidzošs, tad tas ir rektora sulainiskums.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Iemesli mainīties(10)

Koronavīrusa pandēmijas dēļ slēgtās robežas un citi ierobežojumi lielam skaitam pasaules valstu liek nonākt pie secinājuma, ka izslavētais brīvais tirgus ne tuvu nav instruments, kas būtu efektīv...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē