Laika ziņas
Šodien
Migla

Kariņa valdība

Abu Meri bez atlīdzības konsultēs Kariņu integrācijas jautājumos

Politiķis un ārsts Hosams Abu Meri ir apstiprināts par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (Jaunā Vienotība) padomnieku sabiedrības integrācijas jautājumos. Abu Meri ir ārštata padomnieks un amata pienākumus pilda bez atalgojuma, portālu Diena.lv informēja Jaunās Vienotības pārstāvis Sandris Sabajevs.

SAB Kariņu pielaiž valsts noslēpumam; sešus ministrus vēl vērtē

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (Jaunā Vienotība) izsniedzis pielaidi valsts noslēpumam, savukārt sešu ministru atbilstība pielaides saņemšanai vēl tiek vērtēta, aģentūra LETA noskaidroja SAB. Kopumā par septiņiem ministriem jau ir pieņemts lēmums izsniegt speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam vai notiek atļaujas pārformēšanas process. Par sešiem ministriem vēl notiek pārbaude un lēmums tiks pieņemts maksimāli ātrā laikā, norādīja birojā.

Par budžetu balsos aprīlī

Pirmajā koalīcijas partneru Sadarbības sanāksmē valdību veidojošo politisko spēku pārstāvji nolēma, ka budžeta veidošana jāsāk nedēļas vidū ar informatīvu semināru, kurā valdības pārstāvji un Saeimas frakciju vadītāji uzzinās vadlīnijas, kā top valsts budžets, jo vairākiem ministriem nav pieredzes šajos jautājumos.

KPV LV līderu nesaskaņas: Kaimiņš saņēmis ierakstu, kurā Gobzems viņu aprunā

KPV LV politiķu Alda Gobzema un Artusa Kaimiņa personīgo attiecību straujā pasliktināšanās sekmēta arī no malas, svētdien ziņoja raidījums LNT Ziņu TOP 10. Decembrī Kaimiņam e-pastā atsūtīts kāds audiofails ar Gobzema privātu sarunu. No pārstāstiem noprotams, ka šajā sarunā Gobzems par Kaimiņu izteicies ļoti neglaimojoši.

Jaunie ministri jau plāno izvērtēt vairāku valsts iestāžu priekšniecību

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) valdības ministri varētu aicināt izvērtēt Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētāja Ivara Bičkoviča, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja Jēkaba Straumes un Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektores Ingas Koļegovas darbību, svētdien ziņoja TV3 raidījums Nekā personīga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide