Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Viņķele: Ir signāli, ka daļa no iepriekš piegādātajām aizsargmaskām neatbilst solītajai kvalitātei

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
PsiDoc
P
Ja ir signāli un dzird balsis, jādodas pie psihiatra.
Lohi
L
Jūs visi tur esat. Ja tādi strādātu privātos uzņēmumos, tad šie uzņēmumi ātri bankrotētu. Mans sapnis ir, kaut Jūs, tur, reiz dabūtu konkurēt privātajā sfērā. Tad redzētu, cik bezcerīgi Jus esat...
ļuļa
ļ
padomju laikā bija tāds teiciens - Есть мнение. nevis tas un tas tā domā, bet vienkārši - ir viedoklis. bez kādas atbildības, bez nekā. tagad ir signāli. vai man vienai liekas, ka šie signāli, kas paši par sevi ir kaut kur kosmosā vai nezin kur, ir patstāvīgas būtnes, bez atbildīgo personu vārdiem un uzvārdiem, un, atbilstoši, bez kādām sekām nekvalitatīvas preces iepircējiem? jo ne jau jānis vai pēteris ir iepircis sūdīgas maskas, par sūdīgām maskām ir signāli. izskatās, ka nekur tālu no padomju domāšanas un birokrātijas tikuši neesam.
reptilis-ļuļa
r
Tieši tā! Bet vienīgais mierinājums,ka tāda situācija nav tikai pie mums....
  • 0
  • 0
reptilis
r
Virsraksts vien ir bumba - Ir signāli! Ibi---o rio ! Darbs valdībā nav ,kā iepirkšanās lielveikalā....,ja ir vajadzīgs ,tad jāorganizē ražošana uz vietas. Mums taču rādīja ,ka puiši izstrādājuši respirātorus! Un maskas nav nekādas nano ..mega..duper puper slepenas tehnoloģijas! Ministrei nav jāgaužās un jāuztver ""signāli"",bet jāstrādā!
Dostojevskis
D
Sertifikāts ir papīra gabaliņš, kurš nenozīmē pilnīgi neko.
ko lai saka
k
Kāda dvēselīte bija atbildīga to pārbaudīt un caur trim priekšnieku stāviem paziņot Jums. Vai pat vainīgos sīkpurkšķus šai valdībai iecelt nav spēka?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Citādi nevar? Caur tiesu!(4)

Satversmes tiesa atzinusi, ka norma, kas nosaka valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta apmēru, neatbilst Satversmei. Tas ir pāris nedēļu pēc tam, kad norma, kas nosaka garantēto minimālo ienākumu lī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē