Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Visos karos vienlaicīgi uzvarēt nevar. Jāiet soli pa solim

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Visos nemaz nevajag;tikai jāpievieno Krievija-jo ātrāk,jo labāk.
Espaliekusavāvietā
E
Pirmais solis - iemācīties runas laikā nerādīt ar pirkstu debesīs .
citu vidū
c
Un kā ar ministrijas ierēdņu iesaistīšanu studiju procesā, vietu atvēlēšanu doktorantūrā un citiem bonusiem, lai panāktu savai augstskolai labturīgāku vidi ministrijās?
A. R.
A
Kā visi esam dzirdējuši, tad tautā tiek saukta kā Tautas augstskola Trulība. Kur nosaukuma izvēlē ir bijis prāts...
Tad ir jātiek galā
T
Ar nepaklausīgiem ierēdńiem. Tos ir jāatlaiž vai jāpazemina amatā. Birokrātiskie sprungułmetēji dara valstij lielu postu... tie ir valsts ārdītāji.
P
P
Un?
  • 1
  • 0
Frīdis
F
Pagājušajā nedēļā Dienā publicējās Turības īpāšnieks Rostovskis, tagad otrs. Atgādināšu, ka A.Rostovska neveiksmīgais mēģinājums iestāties Latvijas Universitātē ir pirmais gadījums, kad neīstus dokumentus iesniedz kāds augstskolas pārstāvis. Maskavas Darba un sociālo attiecību akadēmijas diploms bija atdarinājums. Pēc šīs akadēmijas ziņām 90.gadu studentu sarakstos nav Aigara Rostovska vārda.
Labietis
L
Ja Dzels būtu kļuvis par tālrādes lielo priekšnieku, tad par Turību dzirdētu daudz vairāk, un ne jau neba vien no šiem diviem censoņiem.
  • 8
  • 0
Edgars
E
Turība uzražoja TV valdes priekšnieku Gielu (absolvējis Turību un tagad māca studentus Turībā !!! Viņš nav vienīgais "gaišais prāts", kas beidzis Turību.
Manavecmāmiņateica
M
Kas māk - tas dara, kas nemāk - māca citus!
hmmm
h
Tā iet, kad augstskolas saražo ekonomistsu-juristus-pī–āršikus-psihologus, nav kas strādā reālās ekonomikas virzienā. Cik Turība fiziķus, ķīmiķus, mediķus, būvniekus ir radījusi? Ka tik tie nav tie paši Turības ekonom-juristi, kas strādā valsts pārvaldē par nodokļu maksātāju naudu! Ko sēja, to pļauj!
vēl
v
Tā ir tikai aizberga redzamā daļa. Patiesība ir daudz drūmāka! Kā beidzās stāsts ar slaveno e-skolas.lv projektu, kur valsts samaksāja 3 miljonus par neesošu projektu? Vai tā persona, kas iespējams bija tieši iesaistīta šo trīs miljonu izšķērdēšanā, šobrīd nevada IT nozares organizāciju un ir vadošā postenī LU? Diktē noteikumus, kā dzīvot citiem, kuru akreditēt, kuru nē? Kāpēc praktiski visi Latvijas skolu izcilnieki dodas studēt uz ārzemēm?
Raimonds
R
Vai tik Turības rektors aiz savas nezināšanas nav pārāk aizmuldējies. Izglītības iestādes ir dibinājušas vietējās pašvaldības, tāpēc vienīgi pašvaldības drīkst tās arī likvidēt.
Pareizaisvirsraksts
P
Impotenta likumdevēja vara - izpildvaras resurss.
nepareizi
n
Ar savu impotenci publiski tik daudz nevajag lielīties...
  • 9
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē