Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Visos karos vienlaicīgi uzvarēt nevar. Jāiet soli pa solim

Kvalitatīvu reformu īstenošanu izglītībā kavē ierēdniecība, kurai nav motivācijas mainīties un kļūt efektīvākai, intervijā Guntaram Gūtem atzīst Biznesa augstskolas Turība rektors Aldis Baumanis.

Top komentāri

hmmm
h
Tā iet, kad augstskolas saražo ekonomistsu-juristus-pī–āršikus-psihologus, nav kas strādā reālās ekonomikas virzienā. Cik Turība fiziķus, ķīmiķus, mediķus, būvniekus ir radījusi? Ka tik tie nav tie paši Turības ekonom-juristi, kas strādā valsts pārvaldē par nodokļu maksātāju naudu! Ko sēja, to pļauj!
Frīdis
F
Pagājušajā nedēļā Dienā publicējās Turības īpāšnieks Rostovskis, tagad otrs. Atgādināšu, ka A.Rostovska neveiksmīgais mēģinājums iestāties Latvijas Universitātē ir pirmais gadījums, kad neīstus dokumentus iesniedz kāds augstskolas pārstāvis. Maskavas Darba un sociālo attiecību akadēmijas diploms bija atdarinājums. Pēc šīs akadēmijas ziņām 90.gadu studentu sarakstos nav Aigara Rostovska vārda.
Manavecmāmiņateica
M
Kas māk - tas dara, kas nemāk - māca citus!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Izkustināt "svētās govis"(10)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē