Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Leiena: Neviena ES dalībvalsts nevar atrisināt Covid-19 krīzi viena pati

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
hmm
h
Nezinu, kādas ir iespējas katrai valstij, lai atrisinātu krīzi, bet esmu pārliecināts, ka Ursulas komisija ne tikai nevar to atrisināt, bet var pat visu salaist grīstē vēl vairāk.
prieks
p
Oppanáá'... Shitá sieviete nekad neko nav dzirdéjusi par Kínu??!!
ļuļa
ļ
ja būsim godīgi, tad tieši ES nav spējīga neko atrisināt un ir kļuvusi par pilnīgi bezjēdzīgu veidojumu. brisele ir pierādījusi, ka spēj rīkoties tikai jautājumos par līkiem gurķiem un tamlīdzīgām lietām, bet nespēj atrisināt nevienu nopietnu krīzi. tā tas bija 2015. gadā ar bēgļu krīzi, tā tas bija ar ukrainu, tā tas bija ar sankcijām pret krieviju, un tā tas ir tagad. un neatrisinās arī neko, un ziniet kāpēc? tāpēc ka no sākotnēji ģeniālās idejas par nacionālu valstu ekonomisku savienību, tā cenšas transformēties par supervalsti ar abnormālu birokrātiju. nu nekad tas nedarbosies. vai nu ir jāatgriežas pie ES sākotnējās idejas, vai arī tā sabruks, un koronas krīze tam lieliski var palīdzēt.
>prieks
&
Pēc 8 gadiem redzēsim. Pagaidām liekas, ka Jūsu ekonomikas pasniedzēja būs kļūdījusies.
 • 1
 • 0
prieks
p
2008. gadá, mana ekonomikas pasniedzéja paredzéja, ka ES izjuks péc 20 gadiem, pateicoties Kínai, Pasaules bankám un Investíciju fondiem. Tálák spriezhiet pashi vai vinjai bij taisníba.
 • 6
 • 1
melnais humors
m
Leiena lieku reizi ir nodemonstrējusi, ka sieviete politikā ir 100% garantēta katastrofa.
Edvins Eglitis
Rezultats no sis tragiskas krizes bija zinama pirms ta pat sakas, tas ir ieviest jaunu Eiropas Savienibas "kartibu" Ir skaidrs lielaka dala Latvijas iedzivotaji neieredz sito cilveku un neuzticas Eiropas Savienibai un vinu dargas "pamatprincipiem"
 • 2
 • 0
Z
Z
Nevajadzēja par simtiem miljonuem tankus un raķetes pirkt! Vajadzeja par cilvēku vispārējo labklājības līmeni, veselību rūpēties, ieguldīt medicīnā un izglītībā, bērnu audzināšanā. ES ir greizs mākslīgs veidojums. Izgāzies ka veca sēta! Pēc visiem parametriem.
G>Z
G
Protams, piekritam: nevajadzēja iebrukt Baltija, Ukraina, Somija, Moldavija, Gruzija, Cecenija, utt..bet izlietot lidzeklus tautas laba.
 • 5
 • 1
reptilis
r
Turpinājums - kad atcels ieceļošanas ierobežojumus no valstīm ,kur nav ierobežojumu,tad epidēmija valstīs,kuras bija ierobežojušas izplatību, atsāksies no jauna,kamēr nepārslimos visi un vājākie nenomirs.
reptilis-ļuļa
r
Tur jau ir šī vīrusa bīstamība,ka viņam ir ilgs inkubācijas periods un,ka viņš ir vājš (tajā ziņā,ka spēcīgos ...tas ir reāli spēcīgos nenogalina)...,bet ,kā viens melnā humora cienītājs pasmējās- ja,ir reāla sazvērestības teorija ,tad šo vīrusu ir pasūtijuši visas pasaules pensiju fondi :(((
 • 7
 • 1
ļuļa
ļ
no vīrusiem ne vienmēr mirst vājākie. spāņu gripa pirms 100 gadiem, piemēram, ņēma kā reizi jaunos un stipros, bet švakucki izdzīvoja. iemesls bija tāds, ka no tā vīrusa kaut kā sajuka prāta imūnsistēma. tiem, kam viņa bija, un kam bija laba.
 • 4
 • 0
reptilis
r
Ja,bijusī Vācijas bezjēdzgākā aizsardzības ministre nebūtu bikli klausījusies visādus Gabresusus no VVO un ķīniešu melīgos ""komunistus"",bet aizliegusi lidojumus no Ķīnas tūristiem ,strādniekiem,biznesmeņiem,tad epidēmijai sagatavotos mierīgi...nesteidzoties. Un arī ,kad Itālijā parādijās saslimšanas,tad visai Itālijai vajadzēja sēdēt karantīnā un pārējām ES valstīm strādāt un apgādāt Itāliju ar visu nepieciešamo un gatavoties epidēmijai citur ...pakāpeniski būtu sagādāti visi vajadzīgie elpināšanas aparāti ...respirātori...būtu izolēti cilvēki ar veselības problēmām un vecie cilvēki ,lai viņus neaplipina. Vīruss pārstaigātu pakāpeniski...lēnām...visiem pietiktu aparatūras....un galvenais - no vīrusa brīvie reģioni varētu strādāt un palīdzēt tiem ,kur ir grūtāk. Bet tagad ,kad ir dažādas stratēģijas - vienas valstis - Zviedrija ...Norvēģija...Somija...- saka - visi pārslimos un cik nomirs tik nomirs(tāds sociālais darvinisms) ....citas cenšās ierobežot daļēji....citi pilnībā.
ļuļa
ļ
ja gribiet pasmieties, noskatieties video pie raksta. tāda mums eiropas vadītāja, un tāds ir viņas ieguldījums koronas krīzē. pamācība, kā preizi mazgāt rokas. tālāk vairs nav kur, šādai valstu apvienībai ar tādu vadoni nav cerību: https://www.deutschland-kurier.org/eu-realsatire-haendewaschen-mit-uschi/?fbclid=IwAR2ZKg_ll6giADHIvYeqFKTxkicnwzUttHeVZRRfD9yJ3BlZH0SWvEKMwwI
Krauss fon Cillerguts
K
Noskatījos. Kas tur smieklīgs? Ļoti normāls video, kurā tiek uzsvērts, cik ļoti svarīgi pandēmijas laikā ir vienkārši līdzekļi kā bieža roku mazgāšana. Nesaprašām liekas, ka, lai ko paveiktu, nepieciešams kas skaļš un demonstratīvs - slēgt robežas, nostādot tanku divīziju uz robežas, pavēlot atklāt uguni uz visiem robežpārkāpējiem. Bet vienkārša roku mazgāšana un sociāla norobežošanās ir svarīgāka.
 • 0
 • 1
snm
s
Katra ES dalībvalsts bija spējīga rīkoties, lai nepieļautu epidēmijas izplatību savā teritorijā. Tās varēja rīkoties kā Taivāna, kā Japāna. Bet tā kā Eiropas Savienībā nevienā valsts nedrīkst patstāvīgi rīkoties noteiktās jomās, piemēram, slēgt robežas un izbeigt brīvo cilvēku kustību, tad mums ir tas, kas mums ir. Eiropā pie varas esošo multikulturālistu dogmatisms ir lāsts Eiropas tautām visās jomās - imigrācijā, ekonomikā, epidēmiju izplatīšanā.
VVZ
V
To vajadzēja darīt ES, bet Briseles stikla žurku būris iztukšojās, glābjot savas ādas, un no ES dzirdam tikai tukšrunas. Nekādas reālas darbības, nekādas koordinācijas, tikai tukšas runas.
>VVZ
&
Neklausiet biedrs ES: Labak klausiet Kremlis.
 • 1
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Attālinātās mācības un bērnu uztvere(3)

Par Covid-19 laika ietekmi uz izglītības procesu ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes lektoru Edmundu Vanagu sarunājas Romāns Meļņiks.

Aiz maskām neredz svarīgo(2)

Masu histērija, kas sacelta ap pseidoproblēmu, novēršot uzmanību no būtiskām tēmām. Tādu iespaidu atstāj virtuālais karš, ko masku lietošanas atbalstītāji un pretinieki īsteno sociālajos tīklos...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē