Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ražošana

Pierobežas stāvlaukumu būves iepirkumiem neplāno rīkot konkursu

Autopārvadājumu asociācija Latvijas auto (LA), kam pēc starpministriju darba grupas četru mēnešu spriešanas iecerēts uzticēt kravas auto rindu administrēšanu sauzemes robežas šķērsošanai, neplāno rīkot konkursus par programmatūras izstrādi vai gaidīšanas zonas vietas izvēli, sarunā ar DB norādījis LA ģenerālsekretārs Jānis Āboltiņš.

Viss liecina, ka airBaltic darījums ar Bombardier ir neatgriezenisks © DIENA(5)

Bombardier Commercial Aircraft vecākais viceprezidents komerciālos jautājumos Čets Fullers un pārdošanas viceprezidents Eiropā, Krievijā un NVS valstīs Stīvens R. Aliments sarunā ar Dienu uzsver airBaltic izvēlēto pasažieru lidmašīnu Bombardier CSeries 300 (CS300) priekšrocības un apgalvo, ka Kanādas uzņēmums ievēros visus iepriekš paredzētos termiņus.

Auto iztur vien nedaudz vairāk par garantijas termiņu(11)

Jaunie auto un to sastāvdaļas jau projektēšanas stadijā tiek paredzēti tam, lai tie izturētu vien nedaudz vairāk par garantijas termiņu. Šāda situācija izveidojies konkurences, pašizmaksas un rezerves daļu tirgus dēļ, raksta Db.lv, atsaucoties uz Auto Bild.

Baltcom vēlas pārņemt Interneta pasauli © DIENA(1)

Telekomunikāciju un maksas televīzijas grupa Baltcom ir sākusi darījumu, lai pārņemtu interneta un elektronisko pakalpojumu sniedzēju SIA Interneta pasaule, informēja Baltcom sabiedrisko attiecību speciālists Lauris Kļaviņš.

IZZI sāk piedāvāt pirmo 3D kanālu Latvijā © DIENA(4)

Telekomunikāciju operators IZZI digitālās TV piedāvājumā iekļāvis jaunu televīzijas kanālu High TV, kas skatāms trīs dimensiju (3D) formātā. Jau septembrī uzņēmums iecerējis saviem klientiem nodrošināt divus 3D televīzijas kanālus.

Latviešu mācību sociālais tīkls Mykoob sāks darboties 900 ASV skolās © DIENA(1)

No augusta Latviešu izveidotais mācību sociālais tīkls Mykoob sāks darboties 900 ASV skolu tīklā, sākoties jaunajam mācību gadam.Speciāli ASV tika radīts jauns mācību sociālā tīkla Mykoob produkts, kas ļaus skolēnu vecākiem ar interneta starpniecību izvēlēties skolas ēdnīcas piedāvātos ēdienus un bērna pusdienām tos pasūtīt jau iepriekš.