Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

8. februāris, 2019

Arī Latvijas drošības iestādes novēro Ķīnas aktivitātes mūsu valstī(11)

Valsts drošības dienests pievērš uzmanību Ķīnas izlūkošanas aģentu iespējamām aktivitātēm Latvijā kā potenciālam riskam, taču līdz šim nav konstatēti Ķīnas centieni ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesus pretrunā Latvijas nacionālajām drošības interesēm, spiegot NATO noslēpumus vai izmantot Latvijas balsi Eiropas Savienībā Ķīnas interešu lobēšanai, piektdien vēstīja LNT Ziņas.

Satiksmes ministrs rosinās samazināt algas lielo ostu valdes locekļiem(6)

Līdz šim iekārojamās “siltās vietas” Latvijas lielajās ostās varētu kļūt mazāk pievilcīgas – satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) tuvākajā laikā rosinās izmaiņas, lai ostu valdes locekļiem maksātu tikpat, cik valsts kapitālsabiedrību padomes locekļiem, informē LNT ziņas.

VIDEO: Meklēšanā esošs vīrietis sarīko spraigu pakaļdzīšanos Alūksnes pusē(9)

Ceturtdien, 7.februārī, Alūksnes iecirkņa apkalpojamā teritorijā, konstatējot vairākus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, policija veica pakaļdzīšanos, kuras laikā, automašīnas Jeep Grand Cherokee vadītājam neievērojot vairākkārtējas policijas darbinieka prasības apstāties, tika pielietots dienesta ierocis.

Bruņotie spēki aicina rezervistus pieteikties militārās apmācības kursam(3)

Nacionālie bruņotie spēki šogad turpinās pērn sākto rezervistu - Latvijas pilsoņu bez militārās sagatavotības - militāro apmācību, kuru sekmīgi apguvušos rezervistus ieskaitīs bruņoto spēku rezervē rezerves karavīra statusā, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Uz Dzelzceļa tilta gājis bojā vīrietis(14)

Piektdien, 8.februārī, Rīgā, uz Dzelzceļa tilta pār Daugavu gājis bojā vīrietis, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Prokuratūra Jurašam izsniegusi apsūdzību(5)

Ģenerālprokuratūras Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors šodien izsniedzis Saeimas deputātam Jurim Jurašam lēmumu par saukšanu pie kriminālatbildības par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu, aģentūru LETA informēja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.

Pētniece: Uzturvielu trūkums organismā var būt bīstams dzīvībai

Pēdējā laikā ļoti aktuāla problēma visā pasaulē ir aptaukošanās, kas rada nelabvēlīgas sekas veselībai, taču gluži pretēja problēma, par kuru nepamatoti aizmirst, ir malnutrīcija, ko izraisa nepietiekams vai nepareizi izvēlēts uzturs vai slimība. Tas rada nozīmīgas ķermeņa masas un audu izmaiņas, līdz ar to nelabvēlīgi ietekmējot veselību un slimnieka atveseļošanos. Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) asoc. prof. un dietoloģe Laila Meija stāsta par to, kādos gadījumos rodas malnutrīcija, un aicina īpašu uzmanību pievērst senioriem, slimajiem draugiem un radiniekiem.

Melo-M pavasarī dosies Maģiskajā radio tūrē pa Latviju

Čellu trio Melo-M no marta līdz maijam ar jaunu mūzikas programmu apciemos vairākas Latvijas pilsētas koncertceļojumā, kam dots nosaukums Maģiskā radio tūre, informēja mūziķu pārstāvis Kaspars Kukuvass.

Vācijas armijā pērn atmaskoti septiņi ekstrēmisti(1)

Vācijas armijā pērn atmaskoti septiņi ekstrēmisti, no kuriem četri bijuši labējie radikāļi, bet trīs - islāmisti, vēsta vācu mediji, atsaucoties uz Militārā pretizlūkošanas dienesta (MAD) datiem.

Rīgas bedres kā paziņas. Tviteratziņu izlase(2)

Rīgas pilsētas pašvaldība revidējamā laika posmā, gādājot par pilsētas ielu, ceļu un laukumu, tajā skaitā autostāvvietu, būvniecību, atjaunošanu un uzturēšanu, nav rīkojusies efektīvi, ekonomiski un atbilstoši normatīvo aktu prasībām - tā ziņojumā secināja Valsts kontrole, norādot, ka nelietderīgi ir izlietoti finanšu līdzekļi vairāk nekā 5,4 miljonu eiro apmērā, bet 9,1 miljonu eiro izlietojums vispār nav izsekojams. Rīgas iedzīvotāji sociālajos tīklos ik dienu domei atgādina, ka dažas ielas izskatās gluži kā pēc kara, un regulārajos maršrutos dažas bedres jau kļuvušas par "senām paziņām", kurām ik dienu piepulcējas jaunas "atvases".

ASV tabloīds šantažējis Amazon īpašnieku ar kailfoto © DIENA(6)

Interneta giganta Amazon īpašnieks un bagātākais cilvēks pasaulē Džefs Bezoss savā privātajā blogā paziņojis, ka ASV tabloīds National Enquirer ir centies viņu šantažēt, izmantojot izdevuma rīcībā esošās miljardiera kailbildes. Bezoss, kurš ir arī The Washington Post īpašnieks, pieņem, ka uzbrukums ir politiski motivēts.

Kalendārs

Februāris, 2019
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10