Laika ziņas
Šodien
Pērkona negaiss
Rīgā +16 °C
Pērkona negaiss
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

11. septembris, 2022

VID darbiniekus tur aizdomās par 100 000 eiro kukuļa izspiešanu no kokrūpnieka

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) noziedzīgu grupu, kurā ietilpa arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodokļu un muitas policisti, tur aizdomās par krimināllietas safabricēšanu un mēģinājumu no kokrūpnieka, Stiga RM īpašnieka Andra Ramoliņa izspiest 100 000 eiro kukuli, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Ventspilī koncertēs norvēģu ģitārists Stīans Vesterhuss

Svētdien, 2. oktobrī, Ventspilī, koncertzālē Latvija, laikmetīgās autormūzikas cikla Ma ietvaros notiks norvēģu ģitārista un mūzikas autora Stīana Vesterhusa (Stian Westerhus) vienīgais koncerts Latvijā.

Laikraksts: Ukraina pretuzbrukuma plānošanā izmantoja ASV izlūkošanas datus

Augsta ranga Ukrainas amatpersonas vasarā pastiprināja izlūkošanas datu apmaiņu ar saviem amerikāņu kolēģiem, kad viņi sāka plānot pretuzbrukumu, kas ļāvis Ukrainas spēkiem pēdējo dienu laikā gūt ievērojamus panākumus valsts ziemeļaustrumos, atsaucoties uz ASV amatpersonām, ziņo laikraksts The New York Times.

Valsts nostāja sporta pārraidēs © DIENA

Latvijas sabiedrībai īpaši svarīgie notikumi sportā jau teju divas desmitgades vismaz uz papīra ir palikuši nemainīgi. Augot iedzīvotāju maksātspējai un tirgū ienākot dažādām interneta platformām, šobrīd gandrīz ikviens var atļauties abonēt sev interesējošo saturu neatkarīgi no valsts propagandas uzstādījuma, ka iedzīvotājiem obligāti jāredz tie vai citi "pareizie" varoņi.

Vienmēr pilna baterija © DIENA

Dienvidkorejas inženieru izgudrojums solās nemitīgi apgādāt viedierīces un elektromobiļus ar elektrību.

Britu salu pulsējošā sirds © DIENA

Dažās dienās un dažās apmeklējuma reizēs Londonu nav iespējams ne apskatīt, ne vispār īsti aptvert – līdzās centrālajai daļai ar visiem zināmiem tūrisma objektiem tā piedāvā arī negaidītus atklājumus savās apkaimēs, neticami daudz zaļas teritorijas un vēl daudz neizzinātā, ko vērts izpētīt.

Pārsteidzošais kanēlis © DIENA

Kas nāk prātā, domājot par kanēli? Kanēļmaizītes? Karstvīns? Ābolkūka? Jā, bet to citreiz – šai garšvielai vēl pievērsīsimies. Šoreiz kanēlis sāļajos ēdienos, kur tas visnotaļ labi iederas un piešķir patīkamu garšas noti!

Slavenais ābolu aromāts © DIENA

Pagājušajā nedēļā sāku stāstu par ābolu destilātiem. Tagad turpināšu – par to, kā radās slavenākais no tiem – kalvadoss.

Gorbačova nebeidzamie paradoksi © DIENA

Šā gada 30. augustā Maskavā 91 gada vecumā aizsaulē aizgāja pēdējais PSKP CK ģenerālsekretārs un pirmais un pēdējais PSRS prezidents Mihails Gorbačovs. Viņš bija arī pēdējais dzīvais un pamanāmākais no PSRS sabrukuma posma padomju politiķiem, taču vienlaikus viena no vispretrunīgāk vērtētajām personībām vai visa XX gadsimta vēsturē.

Zviedri pārkārtojas uz ceļa labo pusi © DIENA

Pirms 55 gadiem Zviedrija kļuva par beidzamo kontinentālās Eiropas valsti, kurā tika ieviesta labās puses satiksme. Ņemot vērā iedzīvotāju negatīvo attieksmi pret pārmaiņām, amatpersonas šo pāreju bija kārtīgi izplānojušas, sākot tai gatavoties jau vairākus gadus iepriekš.

Kalendārs

Septembris, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9