Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +21 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

16. septembris, 2023

Reklāmraksts

Pamatu hidroizolācija: praktiski padomi, kā to veikt mājas pamatiem

Viens no atbildīgākajiem uzdevumiem, būvējot māju, ir hidroizolācija pamatiem. Lai ēka kalpotu kvalitatīvi daudzu gadu garumā, ir svarīgi šo darbu paveikt pareizi, ievērojot vairākas būtiskas nianses. Ja arī jums šis temats ir aktuāls, iepazīstieties ar noderīgu informāciju šajā rakstā!

Papīra krūzītes indē vidi © DIENA

Vienreizlietojamās papīra krūzītes bija iecerētas kā videi draudzīgs risinājums neapzinīgo kafijas un citu dzērienu cienītāju slāpju remdēšanai.

Sešu rokasspiedienu teorija darbojas © DIENA

Matemātiķi izskaitļojuši, ka arī mūsu apdzīvotajā pasaulē patiešām iespējams sasniegt jebkuru vajadzīgo cilvēku ar sešu citu personu starpniecību.

Vai Indija mainīs savu vārdu? © DIENA

Iepriekšējās nedēļas nogalē Indijā notikušās G20 valstu līderu sanāksmes laikā plašu uzmanību piesaistīja fakts, ka Indijas premjerministrs Narendra Modi, izmantojot namatēva tiesības, savas delegācijas priekšā ir novietojis nevis plāksnīti ar vārdu "Indija", bet gan izmanto citviet daudz mazāk pazīstamo valsts nosaukumu "Bhārata". Tas jau ir raisījis spekulācijas, ka Indija varētu atteikties no sava līdzšinējā galvenā nosaukuma. Pie kādām sekām tas var novest, un kāda kopumā ir valstu pieredze, mainot nosaukumus

Rudens sākuma sveiciens © DIENA

Sveiciens septembra vidū ar mazliet neparastākiem salātiem, kas ļoti varētu iepriecināt dārzeņu fanus, un visai parastu kruasānu, kas pildīts ar garneļu un olu salātiem, avokado un kraukšķīgām ledussalātu lapām!

Peldētprasme un suņu našķi © DIENA

Vai suņiem peldētprasme ir iedzimta un vai vienmēr var uz to paļauties? Ja suns neprot peldēt, kā to sekmīgi iemācīt?

Avārija prasa pirmo aviopasažiera dzīvību © DIENA

Pirms 115 gadiem, nogāžoties brāļu Raitu konstruētajai lidmašīnai Wright Flyer, gāja bojā amerikāņu armijas leitnants Tomass Selfridžs. Viņš tādējādi kļuva par pirmo aviopasažieri, kas zaudējis dzīvību, avarējot lidaparātam.

Baraviku zupa

Baraviku zupa - garda rudens recepte!

Ātruma cilts: kā simtgadīgs traktors var izskatīties kā jauns

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots viesojas pie sporta tehnikas restauratora, meistara Edgara Podziņa, kura darbnīcā jaunu veidolu atguvis gan teju simt gadu vecs traktors, gan igauņu formula un jaudīgs šosejas motocikls.

Tā nebija zole © DIENA

Latvijas basketbola valstsvienība pēc neatkarības atgūšanas itāļu speciālista Lukas Banki (58) vadībā ar izcīnīto piekto vietu Pasaules kausā ir guvusi lielu panākumu.

Kalendārs

Septembris, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8