Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

17. septembris, 2023

Regža pēc Rīgas derbija: apzinājāmies spēles nozīmi un gatavojāmies kā uz finālu © DIENA

Neizšķirti arī ceturto reizi šajā sezonā sestdien noslēdzās Optibet Latvijas futbola virslīgas vadošo klubu Riga FC un RFS duelis (0:0). "Abas komandas ir viena otras cienīgas, abas apzinās spēles augsto likmi," turnīra labākais vārtu guvējs, "Riga FC" uzbrucējs Marko Regža, norādīja – šāds iznākums Rīgas derbijos šosezon nav pārsteidzošs. Šāds rezultāts labvēlīgāks bija tieši "Riga FC", kas turnīra tabulā saglabāja trīs punktu pārsvaru un, uzvarot septiņās atlikušajās spēlēs, var nodrošināt titulu.

Eksorcists piekāpjas Teilorai Sviftai © DIENA

Teiloras Sviftas The Eras Tour koncerta ieraksts filmas formātā būs skatāms ASV kinoteātros, sākot no 13. oktobra, un tas ir iemesls, kāpēc pārcelts šausmu filmas The Exorcist: Believer/Eksorcists. Ticīgais iznākšanas datums.

Karstumā kļūst agresīvāki © DIENA

Ziņojot par aizvien jauniem karstuma rekordiem, klimata pētnieki lielākoties brīdina par briestošajām vides problēmām.

Brīvprātīgie darītāji © DIENA

Latvijā brīvprātīgā darba veicēju netrūkst, bet ne viena vien organizācija atzīst, ka traucē nesakārtotie likumi. Kur "caurumi" ir vislielākie, kas tiek darīts lietas labā, lai tos aizlāpītu? Un galu galā – kāpēc vispār cilvēki kļūst par brīvprātīgajiem?

Vīna aromāti © DIENA

Aprakstīt vīnus pēc to aromātiem ir diezgan grūti, jo tas ir emocionāls vērtējums, arī personiskās gaumes jautājums.

Laima pie Laimas pulksteņa © DIENA

Kinorežisore Laima Žurgina brīdi pirms 80 gadu jubilejas par Paula kautrīgumu, muļķu perināšanu un par to, kuri jāliek ministros.

Neatlaidības paraugstunda © DIENA

Lielākais starptautiskais sporta notikums septembrī un oktobrī būs Pasaules kauss regbijā. Viens no Latvijas talantīgākajiem jaunajiem šī sporta veida pārstāvjiem ir Reinis Keiselis (16), kurš regbijam pievērsies tikai pirms diviem gadiem, bet to ļoti iemīlējis. Šis nav viegls sporta veids, tomēr māca neatlaidību un audzina gribasspēku. Tie sportistam īpaši noderēs jau nākamajā vasarā, kad kopā ar Latvijas U18 izlasi būs jāsacenšas Eiropas 12 spēcīgāko komandu vidū, jo šogad mūsējie pirmoreiz vēsturē iekļuva kontinenta meistarsacīkšu augstākajā divīzijā.

Pretuzbrukuma mīnu lauki © DIENA

Nu jau labu laiku notiek daudz apspriestais un iepriekš ilgi gaidītais Ukrainas pretuzbrukums. Kas izrādījušies tā vājie punkti un kas – stiprās puses? Un kādas solās būt perspektīvas un nākotnes taktika?

Kalendārs

Septembris, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8