Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Otrdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

9. septembris, 2023

Spēcīgā zemestrīcē Marokā vismaz 1037 bojāgājušie

Maroku piektdienas vakarā satricināja spēcīga zemestrīce, nodarot postījumus ēkām lielpilsētās un izraisot vismaz 1037 cilvēku nāvi, sestdien pavēstīja Iekšlietu ministrija.

Pasečņiks: Turnīra laikā bija daudz pozitīvu emociju

Pasaules kausa finālturnīra laikā Latvijas basketbola izlasei bija daudz pozitīvu emociju, pēc uzvaras mačā par piekto vietu sarunā ar aģentūru LETA teica valstsvienības centra spēlētājs Anžejs Pasečņiks.

Noņemt aizspriedumu filtru © DIENA

Vai jūs zināt, kas ir Endrjū Smits? Pirms vairāk nekā astoņiem gadiem amerikāņu basketbolists sajuta savas dzimtas senču balsu aicinājumu, ieguva Latvijas pilsonību un vēlējās pārstāvēt mūsu valstsvienību Eiropas meistarsacīkstēs. Vietu izlases sastāvā viņam toreiz izcīnīt neizdevās, taču pēc tam Smits tieši Jūrmalas komandā sāka profesionāļa karjeru, vēlāk spēlēja arī Nīderlandē, Vācijā un vēl pagājušajā sezonā bija Zviedrijas kluba Lulea sastāvā.

Sierīgi un kraukšķīgi © DIENA

Šoreiz zelta vidusceļš – līdzi ņemamais launags, kas varētu garšot gan pieaugušajiem, gan pusaudžiem. Siers un čorizo desa tortiljās ar vienkāršu, bet gardu mērcīti un sātīgi kraukšķīgie makaronu salāti!

Džeks un Džekija mij gredzenus © DIENA

Pirms 70 gadiem ASV, Ņūportā, notika grandiozas kāzas – laulības ostā iestūrēja daudzsološais senators Džons Ficdžeralds Kenedijs un talantīgā reportiere Žaklīna Lī Buvjē. Jau mazliet vairāk nekā pēc septiņiem gadiem Kenediju jeb Džeku ievēlēja par ASV prezidentu, bet viņa sieva, kuru dēvēja par Džekiju, kļuva par valsts pirmo lēdiju.

Vīna standarti © DIENA

Ja esam labi trenējuši savus jutekļus un iemācījušies tos pareizi izmantot, šīs prasmes un apgūtās zināšanas ļaus izvairīties no sliktiem vīniem.

Kabaču maize

Kabaču maizes recepte.

Lai suns mājās negarlaikotos © DIENA

Ievērojamu daļu ikdienas suns pavada, gaidot saimnieka pārrašanos mājās. Daudzi mīluļi saimnieka prombūtni uztver mierīgi, taču dažiem tā sagādā raizes.
Reklāmraksts

Droši, efektīvi, pieejami: Mūsu pacēlāji jūsu darbiem!

Mums visiem patīk atrasties pāris metrus virs zemes. Citam pārnestā, citam tiešā nozīmē – ikdienā strādājot augstumā. Saskaņā ar valsts darba inspekcijas pārskatu par 2022. gadu, darbs augstumā ir viens no riskantākajiem darba veidiem. Tajā ietilpst darbs ar aprīkojumu, kā arī darbs ar celtniecības vai rūpniecības konstrukcijām. Lai nodrošinātu darba drošību augstumā, ir svarīgi ievērot drošības noteikumus un izmantot piemērotus pacēlājus, kas atbilst darba vides prasībām. Esam apkopojuši pacēlāju tipus, lai vari piemeklēt veicamajiem darbiem piemērotāko.

Valdībai būs grūtas dienas © DIENA

Ekspolitiķis Jānis Lagzdiņš (71) par to, kas būtu jādara ar partijām, par brīnumnūjiņas ilūziju ekonomikā un vēlēšanu sistēmas maiņas ilūziju politikā, un par to, kāpēc Latvija atpaliek.

Jaunā sapņu komanda © DIENA

Optimisti varbūt cerēja, bet reti kurš ticēja, ka Latvijas vīriešu basketbola izlase savā Pasaules kausa debijā, laukumā dodoties bez trim potenciālajiem līderiem un papildus tam otrajā spēlē paliekot arī bez kapteiņa, sasniegs labāko astotnieku.

Kalendārs

Septembris, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8