Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +23 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 12. jūlijs
Indriķis, Ints, Namejs

30. septembris, 2023

Vienotības valdē partijas kongress nenes lielas pārmaiņas

Partijas Vienotība kongresā šodien valdē līdz ar partijas priekšsēdētāju, finanšu ministru Arvilu Ašeradenu ievēlēti arī Ministru prezidente Evika Siliņa, ārlietu ministrs, iepriekšējais premjers Krišjānis Kariņš un citi.

Siers salātos un neierastās "maizītēs" © DIENA

Līdzi ņemamo ēdienu mēnesis tuvojas noslēgumam, un šoreiz pēdējie ieteikumi: viens no klasikas apcirkņiem, otrs tāds oriģinālāks. Abās receptēs galvenajā lomā ir sieri – abi garšīgi, bet atšķirīgi. Katrā ziņā sākas sierīgā sezona, jo rudens vēsumam jāliek pretim kaut kas vēderu lutinošs!

Pret seksuālās izglītības politizēšanu! © DIENA

Papardes zieds ir viena no tām organizācijām, kuras vārdu zina teju ikviens, – daudz kritizēta un izsaukusi uguni uz sevi, uzdrošinoties runāt par sabiedrībā bieži noklusētām tēmām, nākamgad biedrība svinēs 30 gadu. Šai laikā realizēti daudzi projekti, tostarp organizācijas pārstāvji piedalījušies arī likumu izstrādē. Ko šī nevalstiskā organizācija var pateikt par savu jomu, un kā tajā visvairāk trūkst?

Visockis-Rubenis: Liepājā izveidota latviska un interesanta komanda © DIENA

Pamatīgas pārmaiņas starpsezonā piedzīvojuši visi Latvijas basketbola klubi, tostarp bronzas medaļas pašmāju čempionātā izcīnījušais BK Liepāja. "Visi meklē uzvarētājus. Tiklīdz komanda kaut ko sasniedz, spēlētāju vērtība divkāršojas vai pat trīskāršojas," komandas treneris Artūrs Visockis-Rubenis neslēpj, ka pēc Latvijas kausa fināla sasniegšanas un pašmāju čempionāta godalgu izcīnīšanas līderi teju vai izķerti, tomēr tas nemainīšot Liepājas kluba pārliecību un ambīcijas – mērķis ir vismaz noturēt vai pat pārspēt pavasarī sasniegto līmeni.

Septiņi ieteikumi sirds veselībai no gada farmaceites

Pasaules Sirds dienā kopā ar Ārstu biedrības 2023. gada balvu medicīnā ieguvušo farmaceiti Ievu Virzu pārskatām minerālvielas un vitamīnus, kas tik svarīgi, lai ikdienā rūpētos par sirdi un uzturētu to veselu.

Strīdus ābols Kalnu Karabaha © DIENA

Pēdējās nedēļās Kalnu Karabaha atkal nonākusi ziņu virsrakstos, kārtējo reizi aktualizējot nereti par mūžīgu dēvēto konfliktu starp Armēniju un Azerbaidžānu. Vai šoreiz tas nozīmē atrisinājumu vai tikai jaunus satricinājumu riskus? Kādas intereses notikušais iezīmē reģiona ģeopolitikā un kādas pārmaiņas varētu nest nākotnē?

Krievijas militārais potenciāls: 18 mēnešu vēlāk © DIENA

Kopš Krievijas sāktā kara Ukrainā pagājis jau vairāk nekā pusotrs gads. Cik daudz par agresorvalsts militārajām iespējām var izsecināt no tās sniegtās oficiālās statistikas un amatpersonu izteikumiem? Un ko tas nozīmē Ukrainai?

Melece ideju kioskā © DIENA

Pasaulē visvairāk tulkotās latviešu bērnu grāmatas autore Anete Melece (40) par priekšā lasītāju klubiņu, modi bērnu grāmatu ilustrācijās, Siguldas lasīšanas festivālu un par to, cik Šveicē drīkst lasīt sēnes.

Kalendārs

Septembris, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8