Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

4. maijs

Dienas fotoreportāža: 4.maijs

Pirmdien, 4.maijā, Latvija atzīmē neatkarības atjaunošanas 30. gadadienu. Covid-19 pandēmijas dēļ publiskie svētku pasākumi ir atcelti. Dienas fotogrāfa Aivara Liepiņa fotoreportāža no Brīvības pieminekļa un Brāļu kapiem.

Aicina atsaukties 1990.gada 4.maijā dzimušos jauniešus

Par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 30.gadadienai 4.maijā plānota Saeimas svinīgā sēde. Atzīmējot šo notikumu, uz svinīgo sēdi tiek aicināti jaunieši, kuri dzimuši un auguši kopā ar atjaunoto Latvijas valsti, portālam Diena.lv pavēstīja Saeimas Preses dienestā.

FOTO: Militārā parāde Jēkabpilī

Šogad 4.maijā - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 29.gadadienā - Nacionālo bruņoto spēku (NBS) diena un parāde notika Jēkabpilī. Savukārt nākamgad to paredzēts rīkot Daugavpilī.

Pabriks: Latvija ir celta uz stingriem, likumiskiem pamatiem

4.maijs, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena, ir atgādinājums ne tikai tam, ka brīvības ideja dzīvo, bet arī tam, ka valsts ir celta uz stingriem, likumiskiem pamatiem, Jēkabpilī bruņoto spēku militārajā parādē sacīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (A/P).

Neatkarības atjaunošanas dienā bagātīga svētku pasākumu programma

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu 4. maijā, svētku pasākumu kalendārs visai bagātīgs gan Rīgā, gan novados. Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja apmeklēt svētku koncertus pie Brīvības pieminekļa, Latvijas filmu maratonu, pasākumu Dari, jo tu vari! Vērmanes dārzā, vērot gājienu Uzvelc savu tautas tērpu par godu Latvijai, kā arī piedalīties kompozīcijas Ziedu Latvija veidošanā un iesaistīties pasākumā Ziedoņdārza stāsti.

Padarīt savu apkārtni labāku

Šogad 4. maijā, dienā, kad tiks atzīmēta Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 29. gadadiena, Ojāra Vācieša memoriālajā muzejā Rīgā pulcēsies vairāki desmiti rīdzinieku. Pie balti klātiem galdiem viņi ne tikai dalīsies atmiņās par dienu, kad Latvija atguva neatkarību, bet arī spriedīs par iespējām, kā tuvējo Pārdaugavu padarīt vēl patīkamāku sev un līdzcilvēkiem. Muzeja vadītāja Ieva Ķīse saka – šajā dienā esot sajūta, ka visa pasaule ir pie kājām un nerealizējamu ideju nav.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide