Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ādažu novada dome

Pieaug interese valdīt Ādažos

Tikai pēdējā gadā Ādažu novads sāka atgūties no piedzīvotās politiskās krīzes un budžeta apgrūtinājumiem. Tos noteica pirms vairāk nekā pieciem gadiem sāktais finanšu stabilizācijas process, kura laikā pašvaldība atradās Finanšu ministrijas uzraudzībā. Tagad novads beidzot var atsperties un ir sācis īstenot vairākus vērienīgus projektus.

Uzvarētāju ignorējot, miera nebūs

Vadības maiņa Ādažu novadā, kur nesen no amata atbrīvoja domes priekšsēdētāju Māri Sprindžuku (ZZS) un viņa vietā ievēlēja Normundu Zviedri (Vienotība), atklāj iemeslus, kuri radījuši politisko nestabilitāti vēl vairākos novados, otrdien vēsta laikraksts Diena. Iepriekšējā sasaukumā to pārdzīvoja arī Saldus novads, kur pretrunas starp koalīciju un opozīciju pat mēģināja risināt ar tiesas palīdzību.

Sadarbībā ar SC vainotā Ādažu novada domes deputāte izstājas no NA

Nacionālajai apvienībai Visu Latvijai-Tēvzemei un brīvībai/LNNK un Ādažu novada domes deputātei Adrijai Keišai abpusēji vienojoties, Keiša izstājusies no politiskā spēka, aģentūrai LETA sacīja nacionālās apvienības valdes loceklis Jānis Dombrava.Keiša saskaņā ar abpusējo vienošanos bija uzrakstījusi iesniegumu par izstāšanos no politiskā spēka, un VL-TB/LNNK valde šodien to apstiprināja, skaidroja Dombrava.

papildināts (19:10) - Gāž Ādažu mēru

Ādažu novada domes sēdē otrdien no amata gāzts domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks (ZZS), par kura atsaukšanu nobalsojuši viņa koalīcijas partneri, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide