Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Aizsardzības ministrs

Valstij ir pienākums iesaistīties

Par valsts lēmumu iesaistīties militārajā rūpniecībā, dibinot valsts kapitālsabiedrību, par iespējamo peļņu, zaudējumiem un privāto partneru cerībām uz kumosu šajā valstiskajā, bet tomēr biznesā aizsardzības ministru Andri Sprūdu (Progresīvie) iztaujā Agnese Margēviča.

Šoigu salīdzina britu armiju ar nacistisko Vāciju

Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu ceturtdien apsūdzēja Lielbritānijas armiju par Krievijas militāro zīmotņu izmantošanu ienaidnieka apzīmēšanai apmācību laikā, sakot, ka šādu metodi Otrā pasaules kara laikā izmantoja nacistiskā Vācija.

Bergmanis svētkos novēl visiem kopā ar godu un atbildību stāvēt par Latvijas drošību

Publicējam aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa (ZZS) apsveikumu Lāčplēša dienā un Latvijas valsts svētku ieskaņā.Karavīri! Latvijas patrioti!Novembris ir svētku, valstiskās pašapziņas, mūsu tautas vēsturisko atmiņu un varoņu atceres mēnesis. Svinīgo pasākumu un piemiņas brīžu mija ikvienā Latvijas valsts patriotā raisa visplašāko emociju gammu.

Bergmanis: Mūsu mērķi ir ļoti ambiciozi, bet nepieciešami

"Ielēkt" ministra postenī dažus mēnešus pirms valsts budžeta veidošanas sākuma nav viegli, pat ja vadāmā nozare ir pazīstama. Par aizsardzības budžeta palielināšanu, armijas lomu un pienākumiem pret civiliedzīvotājiem hibrīdkara apstākļos, kā arī citām pārņemtajām problēmām un uzdevumiem intervijā Mārim Zanderam stāsta aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

FOTO: Notikusi svinīgā aizsardzības ministru maiņas ceremonija

Aizsardzības ministrijā trešdien notika svinīgā aizsardzības ministru maiņas ceremonija. Ceremonijas laikā Valsts prezidents Raimonds Vējonis jaunajam aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim simboliski pasniedza Aizsardzības ministrijas karogu, informē ministrija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide