Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +21 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Amanda Ziemele

Venēcijas biennālē atklāts mākslinieces Amandas Ziemeles veidotais Latvijas paviljons

Ceturtdien, 18. aprīlī, tika atklāts Latvijas paviljons Venēcijas biennāles 60. Starptautiskajā mākslas izstādē. Tā māksliniece Amanda Ziemele ar ekspozīciju O day and night, but this is wondrous strange... and therefore as a stranger give it welcome* aicina izstādes apmeklētājus ieņemt atvērtu un pieņemošu nostāju, lai pēc iespējas labāk sajustu viņas izvēlēto glezniecības oriģinālvalodu

Latviju Venēcijas biennāles 60. Starptautiskajā mākslas izstādē pārstāvēs māksliniece Amanda Ziemele

Kultūras ministrijas (KM) rīkotajā atklātajā konkursā par Latvijas ekspozīcijas koncepciju un īstenošanu 2024. gadā gaidāmajā Venēcijas biennāles 60. starptautiskajā mākslas izstādē sešu pieteikumu vidū žūrija par atbilstošāko ir izraudzījusies mākslinieces Amandas Ziemeles darba Ak, diena, ak, nakts, tas ir tik brīnišķīgi dīvaini, un tāpēc kā svešinieks sveicini to* metu, informēja Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.

Notiks konkursa BDO jauno mākslinieku balvas 2022 izstādes atklāšana

Trešdien, 11. janvārī, plkst. 18.00 Latvijas Mākslas akadēmijas eksperimentālajā mākslas telpā Pilot notiks BDO jauno mākslinieku balvas 2022 izstādes atklāšana un konkursa uzvarētāja paziņošana, informēja Latvijas Mākslas akadēmijas sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Ozola.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide