Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Animācijas filma

Režisors Edmunds Jansons iesaka: Animācijas filmas, kuras skatīties šajā sezonā

Multfilmas var kalpot ne vien par tīru izklaidi un digitālo aukli, bet arī par ērtu veidu kā bērnu iepazīstināt ar dažādām mākslas formām un ētikas jautājumiem, pārliecināts animācijas filmu režisors Edmunds Jansons. Režisora jaunākā pilnmetrāžas animācijas filma Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi, kas tapusi programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei, pirmizrādi piedzīvos 30. janvārī.

Edmunda Jansona animācijas filmas guvušas panākumus Londonā un ASV

Režisora Edmunda Jansona īsfilma Kora turneja apbalvota Londonas starptautiskajā animācijas filmu festivālā, savukārt īsfilma Starptautiskā Tēva diena izrādīta ASV skates Animation Show of Shows ietvaros, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Astra Spalvēna.

Pirmizrāde animācijas īsfilmai Kiosks

22. augustā plkst. 19 Rīgas Kino muzejā draugu un atbalstītāju lokā plānots pirmizrādīt latviešu režisores Anetes Meleces septiņas minūtes garo animācijas īsfilmu Kiosks, informēja īsfilmu festivāla 2ANNAS pārstāve Amanda Boka.

Britnijas Spīrsas jaunā dziesma tapusi par godu zilajiem vīriņiem

Dziedātāja Britnija Spīrsa nolēmusi sadarboties ar filmas _Smurfs 2 (Smurfi 2) veidotājiem, iedziedot singlu Oh La La_ par godu jaunajai filmai, kurā tiks attēloti zilo vīriņu jeb smurfu ģimenes un ļaunā burvja Gargameļa piedzīvojumi, ziņo aģentūra Reuters.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide