Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Animācijas filma

Motociklista dienasgrāmata. Intervija ar režisoru Gintu Zilbalodi

Jaunais animācijas režisors Gints Zilbalodis (25) pieteicis sevi kā sensāciju – kritiķi neskopojas ar uzslavām, dēvējot viņu par tīrradni, atklājumu, unikālu skatienu Latvijas animācijā. Nesen kinoteātros nonākušo debijas pilnmetrāžu Projām/Away (2019) režisors veidojis nepilnus četrus gadus un to darījis viens pats – viņš ir gan filmas režisors un animators, gan producents, scenārija un mūzikas autors. Izšķiršanās veidot trīsdimensiju animācijas filmu vienatnē gan nav bijis dumpiniecisks žests, kā skaidro viņš pats – tā ir pragmatisku apsvērumu, finanšu un darba metodes summa.

Edmunda Jansona animācijas filmas guvušas panākumus Londonā un ASV

Režisora Edmunda Jansona īsfilma Kora turneja apbalvota Londonas starptautiskajā animācijas filmu festivālā, savukārt īsfilma Starptautiskā Tēva diena izrādīta ASV skates Animation Show of Shows ietvaros, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Astra Spalvēna.

Pirmizrāde animācijas īsfilmai Kiosks

22. augustā plkst. 19 Rīgas Kino muzejā draugu un atbalstītāju lokā plānots pirmizrādīt latviešu režisores Anetes Meleces septiņas minūtes garo animācijas īsfilmu Kiosks, informēja īsfilmu festivāla 2ANNAS pārstāve Amanda Boka.

Britnijas Spīrsas jaunā dziesma tapusi par godu zilajiem vīriņiem

Dziedātāja Britnija Spīrsa nolēmusi sadarboties ar filmas _Smurfs 2 (Smurfi 2) veidotājiem, iedziedot singlu Oh La La_ par godu jaunajai filmai, kurā tiks attēloti zilo vīriņu jeb smurfu ģimenes un ļaunā burvja Gargameļa piedzīvojumi, ziņo aģentūra Reuters.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide